Biuro podróży
Last minute Turcja

Jak zaplanować wakacje

Kiedy pragniemy wyjechać na wakacje letnie dobrze jest z wyprzedzeniem zabrać się do planowania wojaży. Na początku podejmijmy decyzję czy chcemy zorganizować sobie wypoczynek we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Oczywiście biuro podróży jest dużo bardziej wygodnym rozwiązaniem, gdyż nie musimy przejmować się organizowaniem dojazdu na miejsce, zabukowaniem noclegów w hotelu itp. Biuro zrobi to dla nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.

Wynajem autokarów i inne usługi transportowe

Planując wakacje, można ominąć biura podróży i samemu zorganizować wypad dla pewnej liczby ludzi. Stanowi to atrakcyjne rozwiązanie, szczególnie jeśli wysoko oceniamy swobodę poruszania się i nie chcemy być krępowani przez gotowe schematy wyjazdów. Poza tym możemy zabrać w tej sytuacji ze sobą jedynie znajomych, nie wystawiając się na obecność obcych ludzi. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
Gorące wakacje

Wakacje na każdą porę roku

Wakacje czy to w zimie, czy latem należy planować z określonym wyprzedzeniem bądź też nastawić się od razu na oferty last minute sprawdzonych biur podróży. Hiszpania jest łączona w wielu wypadkach z tańcami flamenco, rajskimi plażami i słynnym hiszpańskim temperamentem.
plaża

Jak zaplanować ekstra urlop?

Ecco Holiday to rzetelny organizator wycieczek czarterowych działający na rodzimym rynku od ponad pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu nieziemskich wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w kraju zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych miejscach. Firma Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
badania marketingowe w firmie

O organizowaniu wyjazdów integracyjnych

Aktualnie w zakładach pracy zaczęto nie tylko troszczyć się o zyski przedsiębiorstwa, ale również na samopoczucie pracujących tam osób. Od dłuższego czasu oczywiste jest przecież, że usatysfakcjonowanyzadowolony pracownikpodwładny, to wydajny pracownik. Bardzo popularną formą organizowania czasu pracownikom przez władze przedsiębiorstw są wyjazdy integracyjne.
Podróże z dzieckiem

Wycieczki zagraniczne w tym roku

Kończą się piłkarskie emocje i zaczynają się wakacje. Plany najczęściej tworzy się na kilkanaście tygodni przed wyjazdem, ale dla wszystkich spóźnialskich bez wątpienia zostaną świetne oferty w biurach podróży. Pojawia się pytanie: jaki kierunek obrać i które biuro podróży wybrać?
eccoholiday

Słoneczne urlopowanie w Tunezji

Wakacje to ten okres, na który czekają chyba wszyscy Polacy. Gdy mozolnie przechodzi końcówka jesieni, żeby na sześć miesięcy ustąpić miejsca zasypanym ulicom, zaspom, nieodpalającym samochodom i zimnu, niemal nikt nie stwierdza: właściwie to lubię zimę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.