Biuro podróży
eccoholiday

Słoneczne urlopowanie w Tunezji

Wakacje to ten okres, na który czekają chyba wszyscy Polacy. Gdy mozolnie przechodzi końcówka jesieni, żeby na sześć miesięcy ustąpić miejsca zasypanym ulicom, zaspom, nieodpalającym samochodom i zimnu, niemal nikt nie stwierdza: właściwie to lubię zimę.
plaża

Jak zaplanować ekstra urlop?

Biuro Ecco Holiday - rzetelny organizator podróży czarterowych działający na polskim rynku od ponad pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w kraju zaoferowali wakacje czarterowe w tak dalekich miejscach. Biuro podróży Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Podróże z dzieckiem

Wycieczki zagraniczne w tym roku

Kończą się piłkarskie emocje i rozpoczynają się wakacje. Plany najczęściej tworzy się na kilkanaście tygodni przed wyjazdem, ale dla wszystkich spóźnialskich z pewnością znajdą się znakomite oferty w biurach podróży. Jest jeszcze pytanie: dokąd się wybrać i które biuro podróży wybrać?

Wynajem autokarów i inne usługi transportowe

Planując wycieczkę, można ominąć biura podróży i samemu zorganizować wypad dla jakiejś liczby ludzi. Okazuje się to ciekawą możliwością, zwłaszcza gdy preferujemy wolność przemieszczania się i nie znosimy być ograniczani przez gotowe ramy turnusów. Dodatkowo możemy zabrać w tej sytuacji ze sobą tylko znajomych, nie wystawiając się na towarzystwo nieznanych osób. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
badania marketingowe w firmie

O organizowaniu wyjazdów integracyjnych

Współcześnie w zakładach pracy zaczęto nie tylko dbać o zyski przedsiębiorstwa, ale też na zdrowie pracujących tam osób. od dawna oczywiste jest przecież, że szczęśliwy, to lojalny pracownik. Bardzo popularną formą organizowania czasu pracownikom przez władze przedsiębiorstw są wyjazdy integracyjne.
Last minute Turcja

Jak zaplanować wakacje

Jeśli chcemy wyjechać na urlop warto z wyprzedzeniem zabrać się do planowania urlopu. Na początku zdecydujmy czy chcemy zorganizować sobie wczasy we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Naturalnie biuro podróży jest wygodniejszym rozwiązaniem, gdyż nie musimy przejmować się organizowaniem dojazdu na miejsce, zabukowaniem miejsca w hotelu itp. Biuro wykona to za nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.
Gorące wakacje

Wakacje na każdą porę roku

Wakacje czy to w zimie, czy latem dobrze jest planować z pewnym wyprzedzeniem bądź też przygotować się od razu na oferty last minute zaufanych biur podróży. Hiszpania kojarzy się głównie z tańcami flamenco, rajskimi plażami i szeroko znanym hiszpańskim temperamentem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.