Biuro podróży
plaża

Jak zaplanować ekstra urlop?

Ecco Holiday to rzetelny organizator wycieczek czarterowych działający na rodzimym rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu cudownych wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w kraju zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak dalekich miejscach. Biuro podróży Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje głównie tygodniowe lub 14-dniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Gorące wakacje

Wakacje na każdą porę roku

Wakacje czy to w zimie, czy latem dobrze jest planować z pewnym wyprzedzeniem bądź też przygotować się od razu na oferty last minute zaufanych biur podróży. Hiszpania kojarzy się głównie z tańcami flamenco, rajskimi plażami i szeroko znanym hiszpańskim temperamentem.
Last minute Turcja

Jak zaplanować wakacje

Kiedy pragniemy wyjechać na urlop warto wcześniej zabrać się do organizowania wojaży. Na początku zdecydujmy czy chcemy zorganizować sobie wczasy we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Naturalnie biuro podróży jest wygodniejszym wyjściem, gdyż nie musimy zajmować się organizowaniem dojazdu na miejsce, rezerwacją miejsca w hotelu itp. Biuro wykona to dla nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.

Wynajem autokarów i inne usługi transportowe

Planując urlop, można ominąć biura podróży i samodzielnie zorganizować środek transportu dla określonej liczby ludzi. Jest to dobra opcja, zwłaszcza gdy lubimy swobodę podróżowania i nie lubimy być ograniczani przez narzucone schematy turnusów. Poza tym mamy możliwość zabrać w tym przypadku ze sobą tylko znajomych, nie wystawiając się na towarzystwo nieznanych ludzi. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
Podróże z dzieckiem

Wycieczki zagraniczne w tym roku

Kończą się sportowe emocje i zaczynają się wakacje. Plany najczęściej tworzy się na parę miesięcy przed wyjazdem, ale dla zwlekających z pewnością zostaną znakomite propozycje w katalogach. Pozostaje pytanie: dokąd jechać i które biuro podróży wybrać?
eccoholiday

Słoneczne urlopowanie w Tunezji

Wakacje to ten moment, na który oczekują chyba wszyscy rodacy. W czasie, kiedy mozolnie przechodzi ostatni tydzień jesieni, aby na pół roku ustąpić miejsca zasypanym ulicom, hałdom śniegu, nieodpalającym samochodom i niskim temperaturom, niemal nikt nie stwierdza: właściwie to lubię zimę.
badania marketingowe w firmie

O organizowaniu wyjazdów integracyjnych

Współcześnie w zakładach pracy zaczęto nie tylko troszczyć się o przychody zakładu, ale także na zdrowie jej pracowników. Od dłuższego czasu jasne jest przecież, że szczęśliwy, to wydajny pracownik. Bardzo popularną formą zapewniania rozrywek pracownikom przez pracodawców są wyjazdy integracyjne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.