Biuro podróży

Wynajem autokarów i inne usługi transportowe

Planując wakacje, można zrezygnować z biura podróży i samodzielnie urządzić środek transportu dla jakiejś liczby osób. Stanowi to atrakcyjne rozwiązanie, szczególnie jeśli preferujemy swobodę przemieszczania się i nie lubimy być ograniczani przez narzucone ramy wyjazdów. Oprócz tego możemy wziąć w tej sytuacji ze sobą tylko przyjaciół, nie narażając się na towarzystwo nieznanych ludzi. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
eccoholiday

Słoneczne urlopowanie w Tunezji

Wakacje to ten moment, na który oczekują chyba wszyscy rodacy. W czasie, kiedy mozolnie przechodzi ostatni tydzień jesieni, aby na pół roku ustąpić miejsca zasypanym ulicom, hałdom śniegu, nieodpalającym samochodom i niskim temperaturom, niemal nikt nie stwierdza: właściwie to lubię zimę.
Podróże z dzieckiem

Wycieczki zagraniczne w tym roku

Dobiegają końca futbolowe emocje i zaczynają się wakacje. Plany zwykle snuje się na kilkadziesiąt dni przed wyruszeniem w drogę, ale dla wszystkich spóźnialskich bez wątpienia znajdą się świetne propozycje w katalogach. Pojawia się pytanie: dokąd jechać i jakie biuro podróży wybrać?
plaża

Jak zaplanować ekstra urlop?

Biuro Ecco Holiday to rzetelny organizator podróży czarterowych działający na rodzimym rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu odlotowych wypraw egzotycznych i niezwykłych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w kraju zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych miejscach. Biuro podróży Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje głównie 7-dniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Gorące wakacje

Wakacje na każdą porę roku

Wakacje czy to w zimie, czy latem należy planować z pewnym wyprzedzeniem albo nastawić się od razu na oferty last minute konkretnych biur podróży. Hiszpania jest łączona głównie z tańcami flamenco, rajskimi plażami i słynnym hiszpańskim temperamentem.
badania marketingowe w firmie

O organizowaniu wyjazdów integracyjnych

Współcześnie w zakładach pracy zaczęto nie tylko troszczyć się o przychody zakładu, ale także na zdrowie jej pracowników. Od dłuższego czasu jasne jest przecież, że szczęśliwy, to wydajny pracownik. Bardzo popularną formą zapewniania rozrywek pracownikom przez pracodawców są wyjazdy integracyjne.
Last minute Turcja

Jak zaplanować wakacje

Jeśli pragniemy wyjechać na wakacje letnie dobrze jest z wyprzedzeniem zabrać się do organizowania wojaży. Przede wszystkim podejmijmy decyzję czy chcemy zorganizować sobie wypoczynek we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Oczywiście biuro podróży jest wygodniejszym rozwiązaniem, gdyż nie musimy zajmować się organizowaniem transportu na miejsce, zabukowaniem miejsca w hotelu itp. Biuro wykona to za nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.