Biuro podróży
Gorące wakacje

Wakacje na każdą porę roku

Wakacje czy to w zimie, czy latem należy planować z określonym wyprzedzeniem albo nastawić się od razu na oferty last minute sprawdzonych biur podróży. Hiszpania kojarzy się głównie z tańcami flamenco, pięknymi plażami i szeroko znanym hiszpańskim temperamentem.
badania marketingowe w firmie

O organizowaniu wyjazdów integracyjnych

Aktualnie w zakładach pracy zaczęto nie tylko troszczyć się o zyski przedsiębiorstwa, ale również na samopoczucie pracujących tam osób. Od dłuższego czasu oczywiste jest przecież, że usatysfakcjonowanyzadowolony pracownikpodwładny, to wydajny pracownik. Bardzo popularną formą organizowania czasu pracownikom przez władze przedsiębiorstw są wyjazdy integracyjne.
Podróże z dzieckiem

Wycieczki zagraniczne w tym roku

Kończą się piłkarskie emocje i zaczynają się wakacje. Plany najczęściej tworzy się na kilkanaście tygodni przed wyjazdem, ale dla wszystkich spóźnialskich bez wątpienia zostaną świetne oferty w biurach podróży. Pojawia się pytanie: jaki kierunek obrać i które biuro podróży wybrać?
eccoholiday

Słoneczne urlopowanie w Tunezji

Wakacje to ten okres, na który czekają chyba wszyscy Polacy. Gdy mozolnie przechodzi końcówka jesieni, żeby na sześć miesięcy ustąpić miejsca zasypanym ulicom, zaspom, nieodpalającym samochodom i zimnu, niemal nikt nie stwierdza: właściwie to lubię zimę.
plaża

Jak zaplanować ekstra urlop?

Biuro Ecco Holiday - rzetelny organizator podróży czarterowych działający na polskim rynku od ponad pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wypraw egzotycznych i niecodziennych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w kraju zaoferowali wakacje czarterowe w tak dalekich miejscach. Biuro podróży Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Wynajem autokarów i inne usługi transportowe

Planując wycieczkę, można ominąć biura podróży i samemu zorganizować wypad dla jakiejś liczby ludzi. Okazuje się to ciekawą możliwością, zwłaszcza gdy preferujemy wolność przemieszczania się i nie znosimy być ograniczani przez gotowe ramy turnusów. Dodatkowo możemy zabrać w tej sytuacji ze sobą tylko znajomych, nie wystawiając się na towarzystwo nieznanych osób. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
Last minute Turcja

Jak zaplanować wakacje

Jeśli chcemy wyjechać na urlop warto z wyprzedzeniem zabrać się do planowania urlopu. Na początku zdecydujmy czy chcemy zorganizować sobie wczasy we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Naturalnie biuro podróży jest wygodniejszym rozwiązaniem, gdyż nie musimy przejmować się organizowaniem dojazdu na miejsce, zabukowaniem miejsca w hotelu itp. Biuro wykona to za nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.