Zabytek
plaża

Wakacje z corridą w tle. Sprawdź, co musisz odwiedzić

O ile jesteś zwolennikiem wakacji, w trakcie których można byczyć się na złotej plaży i obejrzeć dużo fascynujących miejsc, ciekawym celem jest Hiszpania. Ten rozległy kraj oferuje zarówno gorące wybrzeże, idealne dla wielbicieli plażowania, jak i multum zabytków.

Nie tylko Zakopane

O ile myślisz o wycieczce w Tatry, zastanów się, czy nie warto zobaczyć inne miejsce niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie sporo ciekawych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Klasycznym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży zaledwie dwie dziesiątki kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to cicha i mała miejscowość turystyczna, która oferuje wiele atrakcji dla przyjezdnych.
kostka brukowa

Kostka brukowa

Jednym z powszechnie używanych pomysłów w aspekcie nawierzchni jest kostka brukowa. Najczęściej znajduje zastosowanie na chodnikach i parkingach, jak również na drogach. Bywa wykonana z rozmaitych materiałów. Może także posiadać dekoracyjne funkcje. Bruk wykorzystywany jest od setek lat do utwardzania traktów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.