Hotele
Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC

Uroda kwater sypialnych dla firm

Hotele pracownicze to specjalne budynki, które goszczą na określony czas zatrudnionych w okolicznych instytucjach i firmach. Miejsca oferujące noclegi pracownicze powstają zwykle przy zakładach medycznych, remizach strażackich, szkołach każdego rodzaju, pocztach, budynkach należących do wojska i większych fabrykach. Wielu kojarzą się one z z okresem komunizmu, gdyż w epoce ogromnych komunalnych zakładów przemysłowych hotele robotnicze były bardzo popularne.

Zaplanuj urlop nad morzem

Wycieczki nad morze są nieodzowną częścią wakacji dla wielu Polaków. Polskie morze choć często wita przybyszy niezbyt ładną aurą, nie ma prawa narzekać na brak zainteresowania ze strony turystów. Wyjeżdżając w ten obszar naszego kraju należy mieć świadomość tego, że możemy mieć problem z noclegami.
dzieci

Parę ciekawych miejsc na letni wyjazd nad morze

dzieci

Parę ciekawych miejsc na letni wyjazd nad morze

Polskie morze przez długie lata było omijane w naszych kalkulacjach wycieczkowych. Uważa się, że najchętniej wypoczywa się w zagranicznych kurortach. Zachłysnęliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego urlopu bez upalnej pogody i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże czeka na nas w Polsce.

WorkFlow - wymiana informacji w Twojej firmie

Jednym z najważniejszych problemów przy prowadzeniu dużej lub średniej firmy jest obieg dokumentów i informacji. Klasyczny, papierowy sposób jest powolny i zawodny, ze względu na chociażby fakt, że jakiś ważny dokument na przykład może się zawieruszyć, z czego następnie wynikają poważne problemy. Potrzeba usprawnienia komunikacji pomiędzy pracownikami przedsiębiorstw i tym samym przeciwdziałania takim sytuacjom, dała początek tworzeniu oprogramowania szerzej określanego pojęciem Workflow.

Koncert i zwiedzanie

Rodzime agencje koncertowe z roku na rok posiadają coraz większą ofertę ciekawych propozycji. Stworzenie stadionów na mistrzostwa Europy w piłce nożnej stworzyło możliwości do ściągania do kraju cenionych artystów, ściągających na swoje koncerty tysiące ludzi. Obiekty te powstały między innymi w Warszawie, Poznaniu lub we Wrocławiu.
hotel

O jakich rzeczach trzeba pamiętać podczas wybierania hotelu na delegacyjny wyjazd dla swoich pracowników.

Praca w wielu firmach wiąże się często z koniecznością wyjeżdżania poza siedzibę firmy. Będą to czasami wyjazdy w najbliższej okolicy, w promieniu kilkunastu kilometrów, i wówczas przeważnie będą się odbywać podczas jednego dnia. Przykładem takich pracowników będą przedstawiciele handlowi, którzy dostają jakiś obszar, na którym obsługują wszystkich klientów.
Warszawa

Czym cechują się bilety lotnicze Warszawa Budapeszt i Chicago Kraków oraz po co warto tam lecieć?

Budapeszt stanowi bardzo dobry kierunek na wakacyjny lot z Warszawy. Tak się składa, że lot do Budapesztu jest dość krótki, hostele i noclegi tanie – a do tego w samym Budapeszcie możemy odnaleźć sporo ciekawostek.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.