Hotele
Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC

Uroda kwater sypialnych dla firm

Hotele pracownicze to specjalne budynki, które kwaterują na określony czas pracujących w pobliskich fabrykach i instytucjach. Hotele proponujące noclegi pracownicze są prowadzone zazwyczaj przy szpitalach, komisariatach policji, instytucjach oświatowych wszystkich stopni, pocztach, budynkach należących do wojska i dużych fabrykach. Niektórym kojarzą się one z czasami Polski Ludowe, ponieważ w epoce olbrzymich komunalnych zakładów pracy hotele pracownicze były bardzo często spotykane.

Koncert i zwiedzanie

Polskie agencje koncertowe każdego roku mają coraz szerszą ofertę wartych uwagi wydarzeń. Stworzenie stadionów na piłkarskie mistrzostwa Europy stworzyło możliwości do ściągania do kraju międzynarodowych gwiazd, gromadzących na swoich koncertach kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Obiekty te powstały na przykład w Warszawie, Poznaniu lub we Wrocławiu.
dzieci

Parę ciekawych miejsc na letni wyjazd nad morze

dzieci

Parę ciekawych miejsc na letni wyjazd nad morze

Polskie morze przez długie lata było pomijane w naszych planach wycieczkowych. Utarło się, że najlepiej przebywa się w zagranicznych kurortach. Zadławiliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już udanego urlopu bez upału i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże czeka na nas w Polsce.
hotel

O jakich rzeczach trzeba pamiętać podczas wybierania hotelu na delegacyjny wyjazd dla swoich pracowników.

Praca w wielu firmach wiąże się często z koniecznością wyjeżdżania poza miejsce pracy. Będą to czasami wyjazdy do pobliskich miejscowości, w okolicy kilkunastu kilometrów, i wtedy najczęściej będą się odbywać podczas jednego dnia. Przykładem pracowników tak funkcjonujących są handlowcy, którzy dostają jakiś obszar, na jakim muszą obsłużyć wszystkich swoich klientów.

WorkFlow - wymiana informacji w Twojej firmie

Jednym z najczęściej spotykanych problemów przy prowadzeniu dużej lub średniej firmy jest obieg dokumentów i informacji. Klasyczny, papierowy sposób jest powolny i zawodny, ze względu między innymi na fakt, że jakiś ważny dokument przykładowo może się zawieruszyć, z czego później wynikają poważne komplikacje. Potrzeba ułatwienia komunikacji między pracownikami przedsiębiorstw i tym samym uniakania takich sytuacji, dała początek tworzeniu oprogramowania szerzej znanego pod pojęciem Workflow.
Warszawa

Czym cechują się bilety lotnicze Warszawa Budapeszt i Chicago Kraków oraz po co warto tam lecieć?

Budapeszt stanowi doskonały kierunek na wakacyjny lot z Warszawy. Tak się składa, że lot do Budapesztu jest dosyć krótki, kwatery i noclegi niedrogie – a do tego w samym Budapeszcie można znaleźć sporo ciekawostek.

Zaplanuj urlop nad morzem

Wycieczki nad morze są nieodzowną częścią wakacji dla wielu Polaków. Polskie morze choć często wita przybyszy niezbyt ładną aurą, nie ma prawa narzekać na brak zainteresowania ze strony turystów. Wyjeżdżając w ten obszar naszego kraju należy mieć świadomość tego, że możemy mieć problem z noclegami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.