Hotele
Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC

Uroda kwater sypialnych dla firm

Kwatery pracownicze to specjalne przybytki, które kwaterują na określony czas pracowników różnych instytucji i zakładów pracy. Hotele oferujące noclegi pracownicze powstają często przy zakładach medycznych, komisariatach policji, instytucjach oświatowych każdego rodzaju, pocztach, budynkach należących do armii i większych fabrykach. Niektórym kojarzą się one z czasami Polski Ludowe, gdyż w erze olbrzymich państwowych zakładów pracy hotele pracownicze były bardzo popularne.
Warszawa

Czym cechują się bilety lotnicze Warszawa Budapeszt i Chicago Kraków oraz po co warto tam lecieć?

Budapeszt stanowi świetny kierunek na wakacyjny lot z Warszawy. Tak się składa, że lot do Budapesztu jest dosyć krótki, hostele i noclegi tanie – a do tego w samym Budapeszcie możemy znaleźć dużo ciekawostek.

WorkFlow - wymiana informacji w Twojej firmie

Jednym z najczęstrzych problemów przy prowadzeniu dużego lub średniego przedsiębiorstwa jest obieg dokumentów i informacji. Zwykły, papierowy sposób jest wolny i zawodny, ze względu na między innymi sytuację, gdy jakiś ważny dokument na przykład może się zawieruszyć, z czego następnie wynikają poważne komplikacje. Potrzeba przyspieszenia komunikacji pomiędzy pracownikami przedsiębiorstw i tym samym uniakania takich sytuacji, dała początek tworzeniu oprogramowania szerzej znanego jako Workflow.
dzieci

Parę ciekawych miejsc na letni wyjazd nad morze

dzieci

Parę ciekawych miejsc na letni wyjazd nad morze

Polskie morze przez długie lata było omijane w naszych planach wakacyjnych. Uważa się, że najlepiej wypoczywa się w zagranicznych kurortach. Zadławiliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego urlopu bez upalnej pogody i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże czeka na nas w Polsce.
hotel

O jakich rzeczach trzeba pamiętać podczas wybierania hotelu na delegacyjny wyjazd dla swoich pracowników.

Praca w wielu firmach wiąże się często z koniecznością wyjazdów poza miejsce pracy. Będą to czasami wyjazdy w najbliższej okolicy, w promieniu kilkunastu kilometrów, i wówczas najczęściej będą się odbywać podczas jednego dnia roboczego. Przykładem takich pracowników będą przedstawiciele handlowi, którzy otrzymują wyznaczony obszar, na jakim obsługują wszystkich klientów.

Zaplanuj urlop nad morzem

Wyjazdy nad morze są nierozerwalną częścią wakacji dla wielu Polaków. Polskie morze chociaż często wita przyjezdnych nie najlepszą aurą, nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony turystów. Wyjeżdżając w ten obszar naszego kraju należy mieć świadomość tego, że możemy mieć problem z noclegami.

Koncert i zwiedzanie

Polskie agencje koncertowe z roku na rok posiadają coraz szerszą ofertę wartych uwagi wydarzeń. Stworzenie stadionów na piłkarskie mistrzostwa Europy stworzyło możliwości do zapraszania do Polski wielkich artystów, gromadzących na swoich koncertach tysiące fanów. Stadiony takie zostały wybudowane między innymi w stolicy, Poznaniu czy we Wrocławiu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.