Billboard
Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna

Przekazy reklamowe, które są skonstruowane w formie grafiki i tekstu, ludzkość stosuje już od dawna. Kiedy w XX wieku archeolodzy wydostali na światło dzienne starożytne miasto Pompeje, które zostało zakryte przez popioły i rozwalone lawą z erupcji Wezuwiusza, odkrył tam teksty promocyjne, przypominające współczesne billboardy.
Reklama outdoorowa

Reklama w mieście

Jednym z popularnych sposobów na reklamowanie wybranej marki jest wykorzystanie billboardów. Są to tablice lub plakaty o dużych powierzchniach, wykorzystywane na zewnątrz obiektów. Jest to jeden z bardziej charakterystycznych elementów krajobrazu dużych miast, tak jak neony. billboardy najczęściej są wyposażone w oświetlenie, dzięki czemu są czytelne także w nocy. Ten typ reklamy jest bardzo efektywny, z uwagi na rozmiary.
Medas-Media

Marketing na billboardach

Jest to przeważnie bardzo duża tablica afisz z reklamą. Forma nośnika zewnętrznego. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w przestrzeni, w której znajdują się duże skupiska ludzi.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie spotkać można dużą ilość ludzi. Billboard może być wywieszony także na postojach lub blokach. Billboard może jednak pojawiać się w charakterze elektronicznym, czyli pojawić się w internecie, alternatywnie na Wyświetlaczach czy telebimach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.