Grill
Dania na grilu

Garść faktów odnośnie grillowania

Już od pierwszych dni maja wszędzie odbywają się spotkania przy grillu. Grillowanie stało się jednym z bardzo popularnych metod spędzania wolnego czasu przez Polaków. Co przeważnie grillujemy? Które elementy są nam do tego potrzebne?
ogród zimowy

Recepta na niewygodny leżak

Majówka coraz bliżej, a wraz z nią początek sezonu tak lubianych przez nas biesiad w ogrodzie. Bez wątpienia nie ma dogodniejszego miejsca na sobotni odpoczynek i imprezy z przyjaciółmi oraz rodziną. Odpoczynek w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy podwieczorek przy dobrej pogodzie może trwać wiele godzin. Podczas gdy nasze pociechy bawią się piłką czy grają w gry ogrodowe mamy wreszcie czas, by usiąść wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, poopalać się lub poczytać gazetę albo po prostu uciąć sobie regenerująca drzemkę.
Morze, Bałtyk, Ustka

Domki letniskowe do wynajęcia

Domki letniskowe do wynajęcia to ciekawy sposób na spędzanie urlopu w różnych miejscach. Domki typu dostępne są bowiem w bardzo wielu różnych okolicach, czy to w pobliżu jezior, czy w pobliżu wybrzeża morskiego, czy też w górach. Specyfika i wygląd kwater także jest zróżnicowany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.