Ściany
Budowa domu

Kupno czy budowa domu?

Dla osób dążących do samodzielności i niezależności ważne jest posiadanie własnego lokum. Jednym z bardziej interesujących rozwiązań, nad którym warto się zastanowić może być budowa domu. Koszty, w zależności od umiejscowienia, bywają niższe, niż w przypadku zakupu nowego mieszkania od dewelopera, co czyni budowę domu interesującą alternatywą.

Pomysły na nowy styl pomieszczenia

Odnawianie wnętrza to nie tylko zabieg kosmetyczny. Z czasem farby na ścianach wycierają i brudzą się, a miejsce wygląda niezachęcająco. To mocny bodziec do remontu i dobre usprawiedliwienie metamorfozy wystroju.

Aranżujemy łazienkę: co może stać się przydatne?

Łazienka jest niezwykle specyficznym pomieszczeniem w naszych domach. Panuje w niej bowiem wyższa niż gdzie indziej wilgotność powietrza. Jednocześnie wykańczając ją, nie zamierzamy rezygnować z jej naprawdę dobrego wyglądu. To właśnie z tego powodu tak istotne są nie tylko meble, takie jak szafki pod umywalkę, ale również odpowiednie materiały wykończeniowe. Po co należy sięgnąć podczas urządzania łazienki?

Budynki ze szkła

Obecnie w Kalifornii konstruowana jest nowiutka siedziba potentata technologicznego, marki Apple. Została zaprojektowana przy znacznym udziale pierwszego założyciela firmy, genialnego Steve Jobsa. Zamysł firmowego kompleksu pokazuje słabość genialnego managera do pewnego niezwykłego surowca. Kompleks będzie miał wszystkie ściany szklane.

Domy w technologi szkieletowej

Piękny dom z ogrodem to życzenie każdego, jednak budowa może okazać się długą drogą. Metodą na to są szybkie domy z drewna. Najważniejsze, że kosztują mniej niż spore mieszkanie w centrum dużego miasta. Dużo ludzi wybiera małe domki szkieletowe.
sprzedaż

Przeprowadzka – w jaki sposób szybko sprzedać mieszkanie?

Chociaż ludzie organizują sobie swoją przyszłość na wiele lat do przodu, zwłaszcza kiedy podejmują decyzję o zaciągnięciu pożyczki na mieszkanie lub inną nieruchomość, zapuszczeniu korzeni i założeniu rodziny, losy niekiedy dziwnie się plotą i niektórzy zmuszeni są odmienić w ich życiu wszystko w czasie kilku tygodni. W takich chwilach wiele wysiłku należy poświęcić na to, aby spieniężyć nieruchomość, szybko odnaleźć nowe miejsce i efektywnie poukładać wszystkie związane z tym sprawy. Jest ich bez liku – organizacja szkoły dzieciakom, załatwienie kwestii urzędowych, rozliczenie mediów, zorganizowanie przewodu mebli.
Tynkowanie

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w nowoczesnym stylu?

Zaprojektowanie swojego wnętrza to duże wyzwanie. Staramy się zrobić wszystko, żeby wynik naszych starań był jak najlepszy, jednakże bywa różnie. Trzeba się właściwie przygotować i wszystko dokładnie zaplanować, ponieważ jedynie wtedy rezultat będzie właściwie zadowalający. O jakich modyfikacjach w mieszkaniu powinniśmy pomyśleć?
łóżko dwuosobowe

Oryginalne wskazówki na aranżowanie kameralnej sypialni

Teraźniejsze budownictwo, wielkie bloki i… małe mieszkanka. Taka prawda, wyposażenie współczesnych mieszkań stanowi spore problem dla architektów wnętrz i ich właścicieli, wymarzonych mieszkań. W ten sposób myślimy jak urządzić małą sypialnię.
Fototapety

Wykończenie ścienne ścienne w mieszkaniu

Polskie kuchnie są z reguły dosyć niewielkie. Dodatkowo, dziś coraz większym zainteresowaniem odznacza się kuchnia umieszczona w aneksie, czyli połączona z salonem. Dekorując to pomieszczenie trzeba tym samym mieć na uwadze nie tylko to, by była ona praktyczna oraz wygodna, ale również stosownie atrakcyjna, ponieważ wespół z salonem pełni funkcje reprezentacyjną. Jedną z najważniejszych kwestii są kuchenne ściany.
Sypialnia - kolekcja CLASSIC

Oryginalny wystrój ścian

Zanim wyruszysz zmieniać planetę, rozpocznij zmiany od samego siebie i swojego otoczenia. Nowa aranżacja mieszkania może dać ci energię do potyczek z codziennymi kłopotami. To nie jest przesada, wszystkim jest znany fakt, że środowisko człowieka może wpłynąć na jego kondycję ogólną.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.