Technologia
ekspres ciśnieniowy

Ekspres ciśnieniowy lepszy od przelewowego

Ciśnieniowy ekspres przebojem wdarł się na szczyty rynku AGD. Nie ma się co dziwić. Każdy, kto pił kawę z takiego ekspresu, wie, jaka jest przepaść między kawą przyrządzoną w ekspresie przelewowym, a taką z ekspresu ciśnieniowego. Jeśli planujesz kupno jeden z nich koniecznie przeczytaj ten tekst.
Budowa domu

Co jest na czasie w budowlance

Moda dotyczy nie tylko ciuchów. Trendy zmienia się równie często w budownictwie. Jeszcze paręnaście lat wstecz domy budowało się i wykańczało w odmienny sposób niż aktualnie. Powinniśmy sprawdzić jakim sposobem obecnie stawia się domy, w szczególności jeśli chcemy rozpocząć budowę własnego domu.
praca

Praca net – najistotniejsze informacje o pracy w branży komputerowej

W dzisiejszych czasach nie można nie zgodzić się z tym, że analizując postęp rozmaitych branż, dużą popularnością charakteryzuje się dział nowych technologii. Można to zobaczyć chociażby po tym, jak szeroko zarówno w gospodarstwach domowych jak i firmach rozpowszechnione są komputery. Z tego powodu istnieje ogromny popyt na różnych ekspertów posiadających wiedzę zapewniającą całkowite wykorzystanie potencjału tych urządzeń.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Recykling elektroniki. Ciekawe oferty.

Co zrobić, gdy pecet nie spełnia już dobrze swych funkcji, sprzęt jest przedatowany, nie można odpalić nowszych programów, a użytkowanie staje się coraz bardziej uciążliwe? Ekran nie świeci tak jak kiedyś albo pojawiły się w ofercie nowocześniejsze, wygodniejsze i cieńsze? Bez wątpienia, trzeba wtedy dokupić lepsze części.
biały router

W jaki sposób zagwarantować sobie prawidłowe funkcjonowanie Internetu?

W zeszłych latach odnotujemy niezmiernie rezolutny zwiększenie dostępu do szybkiego Internetu. Praktycznie nikt z nas nie wyobraża sobie dzisiaj przeciętnego działania bez jego wykorzystania. Jego zastosowanie jest niebywale szerokie. Wielu z nas używa go nie tylko do rozrywki, ale i dodatkowo do pracy.
blacha

propozycje na rynku

Tak wiele założonych jakiś czas temu firm, jak i tych nowo powstałych, innowacyjnych producentów ma w swej rozbudowanej zwykle ofercie różne blachy. Rozmaite ceny blachy są zróżnicowane ze względu na grubość, jakość i pochodzenie, co nierzadko łączy się z kosztami transportu. Użyteczną formą jest nie tylko cięcie blach plazmą, lecz również inna obróbka blach, taka jak np. wycinanie laserem.

Jaki obiektyw sigma wybrać?

W minionych latach niezwykle duży postęp poczyniła technologia w branży fotografii. Optyka nie ewoluowała bardzo przez wiele lat, szkła nadal posiadają swoje zalety i ograniczenia, szkieł w dalszym ciągu są setki rodzajów i nie da się wyprodukować do poważnych zastosowań uniwersalnego obiektywu, idealnego w dowolnych okolicznościach, ale wnętrze aparatów, wrażliwość i złożoność matryc, software i możliwości jakiegokolwiek aparatu fotograficznego – tu odbył się ogromny postęp, jaki odepchnął do muzeum pionierskie aparaty elektroniczne, które zapisywały jedno zdjęcie na dysk miękki, zajmowało to więcej niż minutę, a o megapikselach nie było w ogóle mowy. Raczej o tysiącach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.