Pomieszczenia
plac zabaw dla dzieci

Jak dobrze umeblować przedszkole?

Kiedy decydujemy się na otworzenie przedszkola czeka nas wiele zadań. Mnóstwo dokumentów, dostosowanie lokalu do wymagań, sanepid i wyposażenie – to wszystko pochłania czas i środki finansowe, ale jeśli jesteśmy zdeterminowani z pewnością się nam uda. Ponadto na pewno wdzięczni nam będą rodzice maluchów w wieku przedszkolnym. Publiczne przedszkola teraz są zamykane, nie tworzy się nowych, więc do przedszkola ciężej się dostać niż na studia wyższe. Każde miejsce w przedszkolu jest na wagę złota. Jeśli dodatkowo będziemy mogli zaproponować interesujący program, dodatkowe aktywności dla maluchów – wtedy nasza placówka będzie wysoko oceniana i pożądana.
loft

Nie wszyscy lubią przytulne mieszkania które dekorujemy ładnymi firankami i drobnymi drobiazgami dobierając do całości dywanik w tym samym kolorze. Wielu zafascynował nowy styl, który z pewnością podbije serca ludzi z wyobraźnią.

Jak to zwykle jest z nowościami , styl rozpoczął się zupełnie niespodziewanie. Nieużywane powierzchnie po nieistniejących fabrykach rozpoczęto remontować na mieszkania. Wiadomo, że takie pomieszczenia charakteryzują się dużymi i wysokimi halami i właśnie to stanowiło fundament nowego stylu.
kuchnia, meble kuchenne

Meble na wymiar - zastosowanie w kuchni i nie tylko

Częstym problemem, który pojawia się przy urządzaniu mieszkania jest dopasowanie mebli do konkretnych wymiarów. Meble na wymiar dają szansę na sprytne wykorzystanie trudnych do zagospodarowania pomieszczeń mieszkania, wymienić można tu poziomy o sporych pochyłach, które znacznie ograniczają ilość powierzchni dostępnej pod dachem bądź we wnękach.
gładź

Niezbędne przy remontowaniu oraz przy stawianiu własnego domu

Kiedy mowa o stawianiu domów czy też remoncie mieszkań, to wszyscy doskonale wiedzą, że jest to wymagające czasu zajęcie. Nic nie da się robić na skróty. Oczywiście istnieją opcje, które da się wykorzystać i dają one szybsze efekty, ale tylko w konkretnych warunkach. W wielu sytuacjach należy wybierać cementowe opcje, których położenie i oczekiwanie na wyschnięcie jest niesamowicie długi. Jednak są również gładzie gipsowe, które są świetną opcją w czterech kątach.
oświetlenie w łazience

Każdą łazienkę możemy aranżować elegancko, należy tylko obmyślić dobry projekt

Łazienka - jedno z najważniejszych oraz najczęściej wykorzystywanych pomieszczeń w mieszkaniu. Jej projekt ma kluczowe znaczenie dla wygody i użyteczności, jak też dla satysfakcji osób korzystających z pomieszczenia, zatem jego opracowaniu winniśmy poświęcić dużo uwagi. Łazienka nie musi być nudna oraz sztampowa, można urządzić ją na mnóstwo sposobów, dostosowując jej plan do indywidualnych warunków metrażowych, warunków finansowych i preferencji lokatorów.
fototapeta

Czy oglądaliśmy gotowe inspiracje do zastosowania w domu fototapety?

Czy wiemy jak zaaranżować własne wnętrza?

Jeżeli jesteśmy na poziomie aranżowania wnętrz, to bez wątpienia namyślamy się, co kupić, jak użyć ściany, w jakim miejscu co ustawić.
domy jednorodzinne

Ciekawy design, nowatorskie meble – oferta firm meblowych

Tak znaczna oraz nieprzerwanie wzrastająca ilość ofert producentów mebli oraz firm dekoratorskich na rynku, dostosowywanie pomysłów na różne sposoby oraz inspirowanie się codziennymi potrzebami konsumentów to najistotniejsze cechy innowacyjnej produkcji wyposażenia do domów oraz mieszkań. Konsumenci biorą pod uwagę nowatorski design , a pokoje usiłują urządzać według ustalonej wcześniej koncepcji, by były nowatorskie, niekonwencjonalne oraz oryginalne. Urządzając apartament zawsze pojawia się opcja zwrócenia się o radę do współpracowników firmy – znakomitych fachowców i doradców w branży.
Parkiet z grabu

Wymieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Gdy zaczynamy remont w naszym domu, najczęściej jest to malowanie ścian w pokojach. Często także zmieniamy kafelki. Zazwyczaj jednak czynimy niepozorne przemiany, takie jak na przykład zakup mebli, czy zmiana dekoracji wnętrz. Koncentrujemy się wtedy głównie na dodatkach. Odwiedzamy mnóstwo sklepów, czatujemy na atrakcyjne okazje. Jesteśmy w stanie przewertować wiele czasopism wnętrzarskich. Nierzadko jednak zapominamy o wyjątkowo ważnym elemencie naszych domów, czyli o podłogach. Zazwyczaj wymieniamy je raz na kilkanaście lat albo i rzadziej. Chociaż codziennie mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież teraz mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko praktyczna, ale i nowoczesna.

Stylowe drzwi - wizytówka domu

Drzwi zewnętrzne są w stanie powiedzieć bardzo wiele o domu, w którym są zastosowane. Atestowane drzwi z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, podwójne drzwi, bądź mocne, drzwi z drewna świadczą o domu, gdzie zwraca się uwagę na bezpieczeństwo jego domowników. Innowacyjne, stylowe drzwi będą zapowiedzią gustownie urządzonego mieszkania.
blat-kuchenny-obrazek

Organizujesz kuchnię i wyszukujesz mebli? Pomyśl o zamówieniu u stolarza

Aranż poszczególnych pokoi naszego domu nie jest łatwym procesem i wymaga poświęcenia czasu. Gdy zależy nam, aby wszystkie elementy wystroju tworzyły spójną całość warto poświęcić czas na wykonanie projektu czy też zastanowić się o zatrudnieniu architekta wnętrz.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.