Pomieszczenia
kuchnia, meble kuchenne

Meble na wymiar - zastosowanie w kuchni i nie tylko

Nierzadkim problemem, który pojawia się przy urządzaniu domu jest dopasowanie mebli do konkretnego wymiaru pomieszczenia. Meble na wymiar dają szansę na praktyczne wykorzystanie niełatwych do zagospodarowania pomieszczeń mieszkania, wymienić można tu poziomy o sporych skosach, które znaczącą ograniczają ilość powierzchni dostępnej pod dachem czy we wnękach.
Parkiet z grabu

Wymieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Gdy zaczynamy remont w naszym domu, zazwyczaj bierzemy się za odświeżanie ścian w pomieszczeniach. Często również kładziemy kafelki. Zazwyczaj jednak planujemy mniejsze rewolucje, takie jak chociażby zakup mebli, czy zmiana dekoracji wnętrz. Skupiamy się wtedy głównie na drobiazgach. Przemierzamy mnóstwo sklepów, czekamy na wyjątkowe okazje. Jesteśmy w stanie przewertować wiele magazynów dekoratorskich. Nierzadko jednak nie pamiętamy o bardzo ważnym elemencie naszych domów, czyli o podłożu. Zwykle zmieniamy je raz na kilkanaście lat lub rzadziej. Chociaż codziennie mamy z nią styczność, nie myślimy o podłodze. A przecież obecnie mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko praktyczna, ale i zgodna z trendami.
szafki kuchenne

Z jakiego powodu dobrze jest wybrać kuchnie pod zabudowę?

Znajome jest nam powiedzenie, iż kuchnia jest sercem domu. I bez znaczenia okazuje się to, czy jesteśmy miłośnikami sztuki kulinarnej czy też od gotowania stronimy – wszystkim nam zależy na idealnej i komfortowej kuchni. Bo czy poranna kawa nie nie ma lepszego smaku w takiej kuchni?

Stylowe drzwi - wizytówka domu

Drzwi zewnętrzne są w stanie powiedzieć bardzo dużo o domu, w którym zostały zastosowane. Atestowane drzwi antywłamaniowe, podwójne drzwi, bądź solidne, drewniane drzwi świadczą o domu, w którym ceni się bezpieczeństwo jego mieszkańców. Nowoczesne, stylowe drzwi mogą być wstępem do elegancko urządzonego lokalu.
domy jednorodzinne

Ciekawy design, nowatorskie meble – oferta firm meblowych

Tak znaczna i stale wzrastająca ilość ofert producentów mebli i dekoratorów na rynku, dopasowywanie koncepcji na mnóstwo sposobów i inspiracja codziennością ludzi to ważne cechy nowoczesnej meblowania domów i apartamentów. Konsumenci analizują nowatorski design , natomiast pokoje próbują aranżować wedle ustalonej uprzednio koncepcji, by były innowacyjne, niekonwencjonalne oraz niepowtarzalne. Urządzając apartament zawsze pojawia się możliwość zwrócenia się o radę do współpracowników firmy – doskonałych fachowców oraz doradców w branży.
plac zabaw dla dzieci

Jak dobrze umeblować przedszkole?

Kiedy decydujemy się na otworzenie przedszkola mamy przed sobą sporo wysiłku. Ogromna ilość formalności, dostosowanie lokalu do wymagań, sanepid i wyposażenie – to wszystko pożera czas i pieniądze, ale jeżeli mamy determinację z pewnością się nam uda. Dodatkowo na pewno wdzięczni nam będą rodzice maluchów w wieku przedszkolnym. Publiczne przedszkola obecnie się zamyka, nie otwiera się nowych, więc do przedszkola trudniej się dostać niż na studia wyższe. Każde miejsce w przedszkolu jest na wagę złota. Jeżeli w dodatku będziemy mogli zaproponować interesujący program, ponadplanowe aktywności dla maluchów – wtedy nasza placówka będzie wysoko oceniana i pożądana.
gładź

Niezbędne przy remontowaniu oraz przy stawianiu własnego domu

Gdy mowa o stawianiu domów czy mowa o remoncie mieszkań, to wszyscy doskonale wiedzą, że jest to czasochłonne zajęcie. Nic nie da się robić na skróty. Oczywiście istnieją opcje, które możemy wykorzystać i są w stanie dać szybsze efekty, ale jedynie w specyficznych warunkach. W różnych sytuacjach należy wybierać cementowe opcje, których położenie i oczekiwanie na wyschnięcie trochę trwa. Ale są też gładzie gipsowe, które są idealną opcją w czterech kątach.
loft

Nie wszyscy lubią przytulne mieszkania które dekorujemy ładnymi firankami i drobnymi drobiazgami dobierając do całości dywanik w tym samym kolorze. Wielu zafascynował nowy styl, który z pewnością podbije serca ludzi z wyobraźnią.

Jak to zwykle jest z nowościami , styl rozpoczął się zupełnie niespodziewanie. Nieużywane powierzchnie po nieistniejących fabrykach rozpoczęto remontować na mieszkania. Wiadomo, że takie pomieszczenia charakteryzują się dużymi i wysokimi halami i właśnie to stanowiło fundament nowego stylu.
oświetlenie w łazience

Każdą łazienkę możemy aranżować elegancko, należy tylko obmyślić dobry projekt

Łazienka - jedno z najważniejszych oraz najczęściej wykorzystywanych pomieszczeń w mieszkaniu. Jej projekt ma kluczowe znaczenie dla wygody i użyteczności, jak też dla satysfakcji osób korzystających z pomieszczenia, zatem jego opracowaniu winniśmy poświęcić dużo uwagi. Łazienka nie musi być nudna oraz sztampowa, można urządzić ją na mnóstwo sposobów, dostosowując jej plan do indywidualnych warunków metrażowych, warunków finansowych i preferencji lokatorów.
fototapeta

Czy oglądaliśmy gotowe inspiracje do zastosowania w domu fototapety?

Czy wiemy jak zaaranżować własne wnętrza?

Jeżeli jesteśmy na poziomie aranżowania wnętrz, to bez wątpienia namyślamy się, co kupić, jak użyć ściany, w jakim miejscu co ustawić.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.