Rodzice
niemowlak

Dużym zaufaniem pośród rodziców szczycą się gryzaki Tommee Tippee

Okres gdy dziecko zaczyna ząbkować ma szansę przejść niezauważenie, jednakże w większości sytuacji jest on niesamowicie trudny tak dla małego dziecka, jak i dla jego opiekunów. Dlatego właśnie starają się oni szukać sposobów, które dadzą wytchnienie w cierpieniu, a przeważnie decydują się na sprawunek odpowiednich gryzaków. Tego typu produktów na rynku jest sporo i nie wszystkie są tak samo skuteczne, nie mniej wielu rodziców decyduje się na gryzaki Tommee Tippee.
plac zabaw dla dzieci

Jak dobrze umeblować przedszkole?

Kiedy decydujemy się na otworzenie przedszkola czeka nas wiele zadań. Mnóstwo dokumentów, dostosowanie lokalu do wymagań, sanepid i wyposażenie – to wszystko pochłania czas i środki finansowe, ale jeśli jesteśmy zdeterminowani z pewnością się nam uda. Ponadto na pewno wdzięczni nam będą rodzice maluchów w wieku przedszkolnym. Publiczne przedszkola teraz są zamykane, nie tworzy się nowych, więc do przedszkola ciężej się dostać niż na studia wyższe. Każde miejsce w przedszkolu jest na wagę złota. Jeśli dodatkowo będziemy mogli zaproponować interesujący program, dodatkowe aktywności dla maluchów – wtedy nasza placówka będzie wysoko oceniana i pożądana.
Dzieci w szkole

Literki i cyferki dla dzieci

Nauka pisania to skomplikowany proces, który uczy dzieci uwagi i twórczego myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do opanowania tej zdolności jest poznawanie alfabetu i cyferek. Obecnie w Internecie można znaleźć wiele pomocy dydaktycznych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją historię z nauką alfabetu.
zabawki drewniane

Sklep on-line dla dzieci –najmłodsi też surfują

W czasach rozwijającej się rewolucji cyfrowej coraz więcej dzieci spędza dużo czasu przed monitorem. Od małego surfują po Internecie, często nie umiejąc jeszcze czytać i pisać, zwyczajnie klikając w przyciski. W TV są programy dla maluchów, również jak i w radiu. Sieć nie ma takich rozgraniczeń. Owszem, istnieją miejsca przeznaczone dla pociech, ale internet w rzeczywistości jest nieograniczony.
Kuchnia, zabawki z drewna

W jaki sposób dobrać odpowiednie prezenty!zabawki dla najmłodszych?

Nadchodzi taki czas, kiedy w bardziej lub mniej spodziewany sposób stajemy się rodzicami. Wtedy też jedną z rzeczy, o którą zaczynamy się bać, jest wyprawka dla niemowlaka. Podobnie z dokonaniem wyboru zabawki dla dzieci, aby być spokojnych, że nasz maleńki bobas jest bezpieczny.
zabawki drewniane

Właściwy rozwój dziecka

Każdy nieopierzony rodzic powinien zastanowić się nad tym, jak prawidłowo wychować malucha. To przecież bardzo odpowiedzialne wyzwanie – podczas wielu lat edukacji formuje się wyjątkowego człowieka. To naturalne, że czasami po prostu nie ma sił i prościej wyjąć zabawki i uruchomić berbeciowi bajkę, jednak takie rzeczy nie mogą zdarzać się regularnie. Należy z stanowczo zaznaczyć, że oglądanie tv nie tylko nie pobudza rozumu malucha, lecz też jest odpowiedzialne za ogłupianie!
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?

Autyzm u dziecka to nie wyrok! O czym warto wiedzieć na ów temat?

Dziecko to niemała odpowiedzialność. W szczególności dzieci, które są na coś chore. M.in. autyzm to w dzisiejszych czasach być może nie bardzo powszechne schorzenie, ale jakby nie patrzeć niemała część dzieci choruje na autyzm. Niby co muszą robić tacy rodzice, którzy na bardzo poważnie podchodzą do szczęścia swoich dzieci? No cóż, bez wątpienia rozpoczęcie leczenia to wielce wskazana sprawa. Naturalnie nawet najbardziej skuteczne ćwiczenia dla dzieci autystycznych nie są w stanie wyleczyć dziecka, lecz to z pewnością dobry start.

Kiedy rodzina się powiększa...

Narodziny dziecka to niewątpliwie jedno z najbardziej znaczących zdarzeń w życiu każdego człowieka. To okres wręcz magiczny. Właściwie od początku określamy w swoim życiu priorytety, budujemy na nowo ścisłe relacje z bliskimi. Jest to również czas niełatwy dla świeżo upieczonych rodziców. I nie ma znaczenia czy to ich pierwsze dziecko czy może kolejne. Aby bez przeszkód cieszyć się tym wydarzeniem należy przed urodzeniem się malucha przygotować mieszkanie, a szczególnie pokój dla noworodka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.