Rodzice
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?

Autyzm u dziecka to nie wyrok! O czym warto wiedzieć na ów temat?

Dziecko to niemała odpowiedzialność. W szczególności te dzieci, które są na coś chore. Np. autyzm to teraz może nie powszechne schorzenie, lecz bądź co bądź duża część dzieciaków cierpi na autyzm. Co muszą robić tacy rodzice, którzy na poważnie podchodzą do życia własnych dzieci? Cóż, na pewno rozpoczęcie leczenia to wielce wskazana sprawa. Oczywiście nawet najskuteczniejsze ćwiczenia dla dzieci autystycznych nie mogą wyleczyć dziecka, ale to niewątpliwie dobry start.
zabawki drewniane

Sklep on-line dla dzieci –najmłodsi też surfują

W dobie rozwijającej się rewolucji cyfrowej coraz więcej dzieci zasiada przed monitorem. Od maleńkości surfują w sieci, często nie umiejąc jeszcze czytać i pisać, zwyczajnie klikając w przyciski. W TV istnieją kanały i audycje dla dzieci, również jak i w radiu. Sieć nie posiada takich podziałów. Owszem, są witryny dedykowane dla najmłodszych, lecz sieć tak naprawdę nie ma granic.
zabawki drewniane

Właściwy rozwój dziecka

Każdy nowy rodzic powinien przemyśleć, jak właściwie wychować dziecka. To wszakże bardzo odpowiedzialne zajęcie – w czasie wielu lat edukacji formuje się nowego człowieka. To naturalne, że czasami zwyczajnie nie ma chęci i łatwiej rzucić zabawki i uruchomić maluchowi bajkę, jednak takie chwile nie mogą zdarzać się cały czas. Należy z mocno podkreślić, że oglądanie audycji telewizyjnych nie tylko nie stymuluje intelektu dziecka, lecz też jest odpowiedzialne za cofanie się w rozwoju!
Dzieci w szkole

Literki i cyferki dla dzieci

Nauka pisania to skomplikowany proces, który uczy nasze pociechy koncentracji i twórczego myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do nauczenia się tej umiejętności jest poznawanie literek i cyferek. Współcześnie w Internecie można poszukać sporo pomocy edukacyjnych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją historię z nauką literek.

Kiedy rodzina się powiększa...

Przyjście na świat dziecka to niewątpliwie jedno z najważniejszych zdarzeń w życiu każdego człowieka. To okres wręcz magiczny. W zasadzie od początku określamy w swoim życiu priorytety, budujemy od nowa ścisłe relacje z rodziną. Jest to także okres trudny dla świeżo upieczonych rodziców. I to bez znaczenia czy to ich pierwsze dziecko czy może kolejne. Żeby bez przeszkód cieszyć się tymi chwilami dobrze jest przed urodzeniem się nowego członka rodziny przygotować mieszkanie, a w szczególności pokój dla malucha.
Kuchnia, zabawki z drewna

W jaki sposób dobrać odpowiednie prezenty!zabawki dla najmłodszych?

Nadchodzi taki czas, kiedy w czasem zupełnie niespodziewanie stajemy się rodzicami. W takim momencie jedną z podstawowych spraw, o którą zaczynamy się bać, jest wyprawka dla niemowlaka. Podobnie ze zdecydowaniem się na wybór konkretnej zabawki dla dzieci, aby być pewnym, że nasz nowo narodzony człowieczek jest bezpieczny.
plac zabaw dla dzieci

Jak dobrze umeblować przedszkole?

Jeżeli podejmujemy decyzję o otworzeniu przedszkola mamy przed sobą sporo zadań. Ogromna ilość dokumentów, dopasowanie lokalu do wymogów, sanepid i wyposażenie – to wszystko zabiera czas i pieniądze, ale jeżeli mamy determinację na pewno się nam uda. Ponadto na pewno wdzięczni nam będą rodzice maluchów w wieku przedszkolnym. Państwowe przedszkola teraz są zamykane, nie otwiera się nowych, więc do przedszkola trudniej się dostać niż na studia wyższe. Każde miejsce w przedszkolu jest na wagę złota. Jeżeli dodatkowo będziemy w stanie zaproponować ciekawy program, dodatkowe zajęcia dla dzieci – wtedy nasze przedszkole będzie cenione i polecane.
niemowlak

Dużym zaufaniem pośród rodziców szczycą się gryzaki Tommee Tippee

Czas gdy dziecko rozpoczyna ząbkować może przejść bez problemu, jednak w większości przypadków okazuje się on bardzo trudny zarówno dla samego dziecka, jak i dla jego rodziców. Dlatego właśnie próbują oni poszukiwać rozwiązań, które przyniosą wytchnienie w cierpieniu, a zazwyczaj decydują się na sprawunek odpowiednich gryzaków. Tego typu produktów na rynku istnieje dużo i nie wszystkie są identycznie skuteczne, nie mniej sporo opiekunów decyduje się na gryzaki Tommee Tippee.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.