Mieszkania
Inwestycje, nieruchomości

Sprzedajemy mieszkanie?

Od końcowych miesięcy 2011 ceny mieszkań maleją. Specjaliści uważają, że ten trend się utrzyma przez znaczący czas, wysoce prawdopodobne, że nawet do 2013 roku. Podobnie wygląda ta kwestia na rynku domów jednorodzinnych. Tam mocny krach wystąpił 3 miesiące temu i trwa cały czas. Czy okazuje się to zatem dobry czas, by załatwić sobie własne cztery kąty? Dużo wskazuje na to, że tak, choć można trochę poczekać, by upolować opłacalniejsze okazje. Za parę miesięcy niska sprzedaż mieszkań może wywołać następne obniżki cen.
Budowa domu

Co jest na czasie w budowlance

Moda dotyczy nie tylko ciuchów. Trendy zmieniają się tak samo często w budownictwie. Jeszcze kilkanaście lat temu domy stawiało się i wykańczało w inny sposób niż dziś. Należy wiedzieć jakim sposobem teraz stawia się domy, szczególnie gdy mamy w planach budowę swojego domu.
podłogi drewniane

Parkiety z drewna

Niezwykle ważnym elementem każdego wnętrza jest podłoga. Powinna spełniać sporo warunków, by dłużyła prawidłowo i przez wiele lat. Istnieje wiele typów podłóg. Są one zróżnicowane ze względu na miejsce, gdzie będą używane. Odmiennych podłóg wymaga specyfika kuchni czy łazienek, a odmiennych salon czy sypialnia. W kuchni i łazience przeważającym elementem są posadzki, układane najczęściej z kafelków. Salony z kolei to miejsca, w których stosuje się inne rozwiązania. Mogą tam być używane dywany albo jedynie podłoga. Obecnie odchodzi się od wykorzystywania dywanów. Najczęściej preferowanym typem są podłogi drewniane, takie jak na przykład parkiety Hajnówka.
Jasne wnętrze domu

Daleka północ – bliskie człowiekowi przestrzenie do mieszkania

Trudno dostępna północ ma to do siebie, że przez większość roku panuje tam mało przyjemna pogoda. Jest zimno, wietrznie i śnieżnie. Kiedy już nastaje wiosna miast ciepła otrzymujemy długie roztopy hałd śniegu, które ciągną się aż do maja. Co w tym momencie począć?
Osiedle bloków

Szczecin- znakomite miasto do wprowadzenia się

Które miasto w naszym kraju jest współcześnie na topie? Dokąd młode osoby chętnie się wyprowadzają, by zdobyć fajną i wysoko opłacaną pracę? Istnieje kilka miast w Polsce, które od zawsze cieszyły się i cieszyć się będą sporym zainteresowaniem. Można do nich zaliczyć Szczecin, Poznań, Gdańsk, Warszawę, a również Kraków.
Łazienka, meble i akcesoria łazienkowe MyBath, seria On-Off

Meblowanie mieszkania.

Zakup domu to nie lada frajda. Oczywiście, jak już zdążymy uporać się z całą papierkologią i w końcu mamy swoje klucze, wydawałoby się, że dobrnęliśmy szczęśliwie do celu. Ale to tylko pozory. Przed nami zostaje najlepsza zabawa, czyli meblowanie wnętrz. Niestety praktycznie każdemu z nas.
Parkiet z grabu

Wymieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Gdy zaczynamy remont w naszym domu, zazwyczaj jest to malowanie ścian w pokojach. Czasami też montujemy kafle. Najczęściej jednak decydujemy się na niepozorne rewolucje, takie jak na przykład wymiana mebli, czy odmiana dekoracji wnętrz. Koncentrujemy się w tym czasie głównie na akcesoriach. Odwiedzamy mnóstwo marketów, polujemy na atrakcyjne okazje. Jesteśmy w stanie przejrzeć wiele czasopism wnętrzarskich. Często jednak zapominamy o wyjątkowo ważnym elemencie naszych mieszkań, czyli o podłogach. Przeważnie wymieniamy je raz na kilkanaście lat lub rzadziej. Choć codziennie mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o niej. A przecież obecnie mamy tyle sposobów, by była ona nie tylko funkcjonalna, ale i nowoczesna.
jadalnia

Chcesz mieć dobre, oryginalne meble we własnym mieszkaniu – przeczytaj, nad którymi warto się zastanowić

Gdy mebluje się własne mieszkanie, pragnie się, aby jest wiele zakładów meblarskich, które oferują produkty naprawdę świetnej jakości. Istnieje również kilka rodzimych zakładów, które zasłynęły za granicą.
mieszkania

Kupno najnowszych mieszkań w stolicy województwa Łódzkiego

Łódź jest miastem, które non stop będzie się rozwijała. Pewnie z tego powodu możemy zauważyć, że rynek dewelopera w ostatnich latach zaczął żyć w tym mieście. A jeśli Łódź jest coraz bardziej modnym miastem tym więcej osób chciałoby w tej miejscowości mieszkać.
kuchnia, meble kuchenne

Meble na wymiar - zastosowanie w kuchni i nie tylko

Nierzadko spotykanym problemem, jaki pojawia się przy wykończeniu mieszkania jest dopasowanie mebli do danych wymiarów. Meble na wymiar umożliwiają optymalne wykorzystanie trudnych do zagospodarowania pomieszczeń mieszkania, wymienić można tu poziomy o dużych skosach, które znacznie ograniczają ilość powierzchni dostępnej pod dachem czy we wnękach.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.