Mieszkania
Jasne wnętrze domu

Daleka północ – bliskie człowiekowi przestrzenie do mieszkania

Daleka północ odznacza się tym, że przez zdecydowaną większość roku króluje tam mało korzystna aura. Jest mroźno, wietrznie i śnieżnie. Kiedy już pojawia się pora wiosenna miast przyjemnego ciepła otrzymujemy żmudne roztopy hałd śniegu, które ciągną się aż do maja. Co w tym momencie zrobić?
mieszkania

Kupno najnowszych mieszkań w stolicy województwa Łódzkiego

Łódź jest miastem, które non stop będzie się rozwijała. Zapewne z tego powodu da się dostrzec, że rynek dewelopera w ostatnich latach zaczął żyć w tym mieście. Skoro Łódź staje się coraz modniejszym miastem tym więcej osób chce w tej miejscowości żyć.
wnętrza

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań pierwszego mieszkania, musimy dokonać wyboru pomiędzy nowym lokalem, który oferuje deweloper a mieszkaniem z tzw. rynku wtórnego. Pomimo ogólnie panującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale łatwy i wymaga głębszego przemyślenia oraz analizy własnych oczekiwań i możliwości.
Wrocław

Najszersza baza ofertowa na noclegi we Wrocławiu

Możliwości oferowane aktualnie na rynku nieruchomościowym zaskoczą niejedną zainteresowaną tematem osobę. Szerokie opcje, zaskakująco dopasowane do potrzeb oraz wymagań klientów oferty, a także doskonała opieka przez cały proces kupna apartamentów to najistotniejsze cechy współczesnych agencji nieruchomości.
podłogi drewniane

Parkiety z drewna

Bardzo ważną częścią każdego mieszkania jest podłoga. Powinna spełniać sporo warunków, by dłużyła prawidłowo i przez wiele lat. Jest dużo typów podłóg. Są one zróżnicowane pod względem miejsca, gdzie będą wykorzystywane. Odmiennych podłóg wymaga charakterystyka kuchni czy toalet, a innych pokój dzienny albo sypialnia. W kuchni i łazience najczęstszym elementem są posadzki, składające się najczęściej z płytek ceramicznych. Pokoje dzienne natomiast to pomieszczenia, w których wykorzystuje się inne rozwiązania. Mogą tam być wykorzystywane dywany albo wyłącznie podłoga. Aktualnie odchodzi się od wykorzystywania dywanów. Najczęściej preferowanym typem są podłogi z drewna, takie jak na przykład parkiety Hajnówka.
Poznań

Apartamenty w dużych miastach

Od pewnego czasu obserwujemy krach na rynku domów jednorodzinnych. Słaby popyt na tego typu obiekty wpłynął na inwestycje w luksusowe budownictwo. W dużych miastach apartamentowce rosną jak grzyby po deszczu. Przykładem są wrocławski Sky Tower i warszawski wieżowiec Złota 44.
Ściana jak nowa

Na co zwracać uwagę podczas wybierania domu?

W dzisiejszych czasach podczas szukania perfekcyjnego mieszkania warto zatroszczyć się o niezwykle dużą ilość kwestii. Zadać sobie na przykład pytania o lokalizacje o dojazd do parków i o ewentualne miejsce parkingowe lub jego brak. Niełatwo jednak dokonać wyboru, mając do dyspozycji ogromną ilość rozmaitych ofert atrakcyjnych nieruchomości. Trafionym posunięciem jest więc wpisanie w wyszukiwarkę zapytania nieruchomości Wrocław.
Budowa domu

Co jest na czasie w budowlance

Moda dotyczy nie tylko strojów. Trendy zmieniają się tak samo często w budownictwie. Jeszcze kilkanaście lat temu domy stawiało się i wykańczało w odmienny sposób niż dziś. Powinniśmy wiedzieć w jaki sposób teraz stawia się domy, w szczególności jeżeli planujemy budowę własnego domu.
jadalnia

Chcesz mieć dobre, oryginalne meble we własnym mieszkaniu – przeczytaj, nad którymi warto się zastanowić

Kiedy mebluje się własne cztery kąty, pragnie się, by] każdy szczegół stał się perfekcyjny, każdy mebel idealnie dobrany do całego otoczenia. W RzeczypospolitejPolsce jest wiele zakładów meblarskich, które oferują towar doprawdy dobrej jakości. Istnieje także parę polskich przedsiębiorstw, które są znane za granicą.
loft

Nie wszyscy lubią przytulne mieszkania które dekorujemy ładnymi firankami i drobnymi drobiazgami dobierając do całości dywanik w tym samym kolorze. Wielu zafascynował nowy styl, który z pewnością podbije serca ludzi z wyobraźnią.

Jak to zwykle jest z nowościami , styl rozpoczął się zupełnie niespodziewanie. Nieużywane powierzchnie po nieistniejących fabrykach rozpoczęto remontować na mieszkania. Wiadomo, że takie pomieszczenia charakteryzują się dużymi i wysokimi halami i właśnie to stanowiło fundament nowego stylu.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.