Mieszkania
Kwiat magnolii gwieździstej

Kwiaciarnie w różnych miastach

Piękne kwiaty od wieków uznawane są za dziedzinę, której można poświęcić życie. Kwiaty pozwalają zapewnić sobie codzienną dawkę relaksu nawet w drobnym, domowym ogródku, kiedy próbujemy pielić nieduże rabatki z bratkami, nasturcjami i pozostałymi nieskomplikowanymi roślinami. Niektórym ludziom gwarantują hobby, kiedy starają się hodować wymagające w opiece i rozmnażaniu storczyki, orchidee i inne egzotyczne gatunki, którym należy zapewniać specjalne warunki. No i wreszcie: kwiaty pozwalają wypowiedzieć najrozmaitsze emocje, mimo że ta gałąź zasad savoir vivre'u jest już trochę zapomniana...
farby elewacyjne_slider

Jak kształtują się ceny nabycia mieszkania na terenie Wrocławia

Razem z wiosennym czasem pnie się w górę zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, doznaje czasowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie letnich urlopów i możliwe, że znów powróci od września. Właśnie we wrześniu do miasta napłynie nowy rocznik studentów, część z nich może dostać od rodziców swoje pierwsze cztery kąty.
mieszkanie ochota

Kwestie, na które powinno się zwrócić uwagę wyszukując mieszkania?

Wybór fajnego mieszkania to nie lada zadanie. Tu nie wolno działać szybko i pochopnie, bo skończy się to z fatalnym skutkiem. Wybór czterech kątów do życia, bez różnicy ile mamy lat i gdzie przebywamy, musi być przeprowadzany rozważnie. Poniżej niedługi poradnik, na co zwracać uwagę i na co uważać, gdy szukamy mieszkania.
wnętrza

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie?

Decydując się na rozpoczęcie poszukiwań własnego mieszkania, stajemy przed koniecznością dokonania wyboru pomiędzy nowym mieszkaniem, które oferuje deweloper a nieruchomością z tzw. rynku wtórnego. Pomimo ogólnie obowiązującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale łatwy i wymaga głębszego przemyślenia oraz zidentyfikowania własnych potrzeb i możliwości.
Wrocław

Najszersza baza ofertowa na noclegi we Wrocławiu

Możliwości oferowane obecnie na rynku nieruchomościowym zaskoczą niejedną zaciekawioną tematem osobę. Rozmaite opcje, zaskakująco dostosowane do potrzeb oraz wymagań klientów oferty, a także ogólna opieka przez cały proces kupna apartamentów to najistotniejsze cechy dzisiejszych agencji nieruchomości.
Okna dla luksusowych nieruchomości

Pierwsze mieszkanie - z rynku pierwotnego a może wtórnego?

Podejmując decyzję o rozpoczęciu poszukiwań pierwszego mieszkania, stajemy przed koniecznością dokonania wyboru między nowym mieszkaniem, które oferuje deweloper, a mieszkaniem z tzw. rynku wtórnego. Pomimo ogólnie panującej opinii, według której „nowe jest lepsze”, wybór nie jest wcale łatwy i wymaga głębszego przemyślenia oraz określenia własnych oczekiwań i możliwości.
Jasne wnętrze domu

Daleka północ – bliskie człowiekowi przestrzenie do mieszkania

Odległa północ ma to do siebie, iż przez większość roku króluje tam mało korzystna pogoda. Jest mroźno, wietrznie i śnieżnie. Gdy już nastaje pora wiosenna zamiast ciepła otrzymujemy długie roztopy hałd śniegu, które ciągną się aż do maja. Co w tym momencie zrobić?
jadalnia

Chcesz mieć dobre, oryginalne meble we własnym mieszkaniu – przeczytaj, nad którymi warto się zastanowić

Gdy mebluje się swoje cztery kąty, chce się, aby jest mnóstwo zakładów meblarskich, które oferują produkty naprawdę świetnej jakości. Jest również parę polskich producentów, które zasłynęły poza naszymi granicami.
Regał kolonialny

Dokumenty w spokojne miejsce!

Aranżowanie mieszkania to wielkie przedsięwzięcie. Wszystko zaczyna się od zrobienia dokładnego planu, który potem będziemy wykonywać w najdrobniejszych punktach . Taki z góry założony projekt umożliwi nam stopniowe kupowanie potrzebnych rzeczy i ochroni nas przed aranżacyjnym rozgardiaszem. Dzięki temu możemy też czyhać na atrakcyjne oferty cenowe w marketach.
Poznań

Apartamenty w dużych miastach

Od niedawna jesteśmy świadkami krachu na rynku nieruchomości jednorodzinnych. Mały popyt na tego typu obiekty wpłynął na inwestycje w luksusowe budownictwo. W większych ośrodkach miejskich apartamentowce rosną jak na drożdżach. Wystarczy spojrzeć na wrocławski Sky Tower i stołeczny drapacz chmur Złota 44.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.