Ocieplenie
suplementy aakg

Zrzucamy wagę wraz z nastaniem wiosny

Cieplejszy sezon nadchodzi wielkimi krokami. Po wymagających nawet dla nielichych twardzieli opadach śniegu, które zaowocowały różnymi niewygodami, hałdami śniegu, chorobami, popsutymi autami i nieustającym rozleniwieniem, degrengoladą i stagnacją, idzie odwilż, ocieplenie, totalna zmiana stanu rzeczy.
Projekt domu Murena pracowni MTM STYL

Stawiamy własny dom

Dużo z nas mierzy się z tematem budowania własnego domu. Jedni zlecają wszystko wyspecjalizowanym firmom, inni sami biorą się za układanie cegieł. Jeszcze inni szukają pomocy w internecie. Różne projekty domów i nie tylko mieszczą się w serwisie budowlanym Projektoskop.|Serwis Projektoskop to w głównej mierze rozbudowana wyszukiwarka, w której można znaleźć różnorodne projekty domów.
Fundament pod budowę domu jednorodzinnego

Pomoc przy budowie

Zaczynając budowę domu, czy odnowienie mieszkania należy podjąć pewne poczynania. W przypadku domu: wybór działki, określenie budżetu, kupno projektu (pomocne mogą być nowoczesne projekty domów pod tym adresem), wiaty garażowe, itp. Adaptacja poddasza to zdecydowanie mniejszy koszt.: projekt aranżacji, wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych - ewentualnie dodatków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.