Badania
służba zrowia

Czy opieka medyczna w Polsce się zmienia

Publiczna opieka zdrowotna to niemiły temat. Każdy kto ma z nią kontakt wie, że nie jest to przyjemne. Kolejki, przepracowani specjaliści, nieodpowiednio wypisane recepty, problemy z refundacją lekarstw - to tylko parę próbek.
Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn

Duży wybór korków piłkarskich

Buty sportowe potrzebne są amatorom sportów w bardzo wielu najbardziej popularnych dyscyplinach na świecie. Szczególne znaczenie mają w takich sportach jak tenis, lekkoatletyka czy piłka nożna. Badania nad nimi trwają w najlepsze od bardzo dawna. W rezultacie takich przedsięwzięć z każdym rokiem są osiągane coraz lepsze wyniki sportowe. Jedną z cenionych form, która króluje w tej branży jest niemiecka marka Adidas. Adidas funkcjonuje już od kilkudziesięciu lat. Dostarcza sprzęt a także odzież sportową wielu zawodnikom a także reprezentacją narodowym. Obroty tego przedsiębiorstwa liczone są w miliardach dolarów.
Jak nie dać się chorobie?

Najlepsze diety na nadwagę

Problemy z nadmiernymi kilogramami odnoszą się do coraz większej liczby kobiet i mężczyzn. Zgodnie ze statystykami co piąty Polak ma problemy z otyłością, a u prawie co drugiego można mówić o nadwadze. Co gorsze zagadnienie to w coraz większym stopniu obejmuje również najmłodszych.

Warto wspierać swoją kondycję

Jeśli sporo trenujemy, budujemy mięśnie, rzeźbimy ciało musimy ogromnie zwracać uwagę na to co i jak jemy. Niezwykle ważne jest to, aby dostarczać ciału wszelkich potrzebnych substancji odżywczych. niezwykle istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są głównym źródłem energii w organizmie człowieka, stąd powinny stanowić około 60-70 procent naszej diety. Na drugim miejscu znajdują się proteiny, potrzebne do budowania mięśni, budowania odporności i wielu innych procesów. Na końcu zostały tłuszcze tez niezbędne na przykład do rozpuszczania niektórych witamin a także prawidłowego działania mózgu.
Złota medycyna estetyczna

Oferty sprzętu dla lekarzy

Kolposkopy to znacząco wyspecjalizowane przyrządy diagnostyczne. Zmodernizowany układ optyczny w połączeniu z współosiowym oświetleniem pozwala na szczegółową obserwację faktury zmian na tarczy szyjki macicy.

Warto wspomagać swoją kondycję

Kiedy sporo trenujemy, budujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy ogromnie zwracać uwagę na to co i jak jemy. Bardzo ważne jest to, by dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych substancji odżywczych. niezwykle istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Każdy z tych składników jest nam niezbędny, dlatego każda dieta wykluczająca albo mocno ograniczająca którykolwiek z nich z zasady nie jest zdrowa.
Klinika leczenia niepłodności

Klinika leczenia niepłodności czyni cuda?

Posiadanie potomstwa jest marzeniem wielu ludzi. Większa część z nich nie ma kłopotu ze zrealizowaniem tego snu, lecz są osoby, które o potomka starają się od lat bez rezultatu. To właśnie dla takich ludzi wyjściem jest klinika leczenia niepłodności.

Moda na e-papierosy

Od pewnego czasu w naszym kraju sytuacja palaczy pogarsza się. Narzuca się nowe obostrzenia. Świeże badania punktują dewastujący stopień oddziaływania nikotyny na kondycję nałogowca. Nie czarujmy się, porzucenie uzależnienia jest niezwykle trudne i nie wszyscy mogą to przezwyciężyć. Rozwiązaniem na te znaczące problemy są elektroniczne papierosy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.