Wakacje

Urlopu przyszedł czas!

Urlop za pasem. Zdaje się, że do urlopu zostało nam jeszcze dużo czasu, ale to tylko złudzenie. Jednak czas szybko płynie. Trzeba już teraz rozejrzeć się, znaleźć sprawdzone
Absolwenci, studia

Cudowne wspomnienia dla typowego studenta

Choć przyjęło się myśleć, że studenci są biedną częścią społeczeństwa, to jednakże jakoś trudno zgodzić się z tym stereotypem. Przecież fakty są takie, że szczególnie ci trochę bardziej ogarnięci studenci zarabiają niemałe pieniądze. Udzielanie korepetycji, stypendium, rozwożenie pizzy wieczorami oraz w trakcie weekendów - możliwości jest całkiem sporo. A do tego studenci mają całkiem długie wakacje, w trakcie których mogą sprzedawać lody na plaży w Juracie czy nawet jechać na jakiś czas do Wielkiej Brytanii albo Danii.
Kaszuby

Jak zorganizować wyjątkowe wczasy w Polsce

Porównując ceny, często bardziej przyjazne mogą wydawać się wczasy w nad Morzem Śródziemnym niż w kraju. Mądrzy jednak zwykle sobie radzą. Nasze plaże to idealne miejsca na odpoczynek. Jak zorganizować cudowne wakacje?
Agroturystyka na Kaszubach

Wakacje dla Twojego dziecka

Na pewno każdy chciałby, aby jego pociecha spędzała długo wyczekiwane wakacje interesująco. Na rynku można wyszukać setki ofert obozów i kolonii, włączając w to od niedawna bardzo popularne wyjazdy dające szansę dziecku nauczyć się czegoś zajmującego lub ulepszać swoje zdolności, jak np. obozy konne. Ta forma spędzania wolnego czasu dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.
morze

Czy wakacje w Azji muszą być drogie?

Jeśli marzymy by udać się na pamiętne wakacje o dowolnej porze roku i przy tym w atrakcyjnej cenie, to nie ma lepszego miejsca od państw Azji. Państwa, które cieszą się największą popularnością wśród przyjezdnych to Tajlandia i Sri Lanka. W każdym z nich jest coś niesamowitego i czarującego.
Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Po długiej i męczącej zimie z utęsknieniem czekamy na cieplejsze miesiące. Marzymy o wczasach i leniwych godzinach na gorącej plaży. Wakacje nad morzem to niezwykle popularny sposób na odpoczynek.
wakacje, wczasy

Wakacje w niezwykłych miejscach

Wakacje to miły okres, który trzeba przeznaczyć na relaks, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To jasne, że po roku intensywne roboty każdy marzy wyłącznie o wylegiwaniu na pięknej plaży, sącząc z rozkoszą zimnego drinka. Tak właśnie robi wielu mieszkańców Polski, którzy każdego roku masowo wyjeżdżają na wakacje do gorących państw, takich jak m.in. Maroko. Można rzec, że są to bardzo ograne kierunki podróży, które poza tym nie gwarantują masy wyjątkowych przeżyć.
Podróże z dzieckiem

Wycieczki zagraniczne w tym roku

Kończą się sportowe emocje i zaczynają się wakacje. Plany najczęściej tworzy się na parę miesięcy przed wyjazdem, ale dla zwlekających z pewnością zostaną znakomite propozycje w katalogach. Pozostaje pytanie: dokąd jechać i które biuro podróży wybrać?

Co warto zobaczyć w Brzezinie.

Polska z całą pewnością jest krajem, który może zaoferować sporo naprawdę ciekawych rzeczy praktycznie każdemu turyście, który chce tu spędzić swój wolny czas. Możemy u nas znaleźć naprawdę wiele godnych zobaczenia miast oraz atrakcji które mogą zaciekawić właściwie każdego, zarówno fanów historii jak i osoby które szukają po prostu dobrej zabawy.
Jeziora Mazurskie

W jakim miejscu najlepiej wypocząć?

W bieżącym roku odpoczynek każdego mogą być inne niż zwykle. Zamiast Zachwycać wyłącznie
orientalnymi państwami, warto przynajmniej raz zaintrygować się lokalną fauną i florą ,a także licznymi niezwykłymi zabytkami, może trzeba pomyśleć w tym roku o wycieczce na Podlasie? Każde wakacje jednak czy to wiosną, czy latem należy zaplanować z pewnym wyprzedzeniem, dlatego też każdy powinien wcześniej zapoznać się z możliwymi ofertami biur podróży do tego niesamowitego miejsca.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.