Wakacje
Podróże z dzieckiem

Wycieczki zagraniczne w tym roku

Kończą się sportowe emocje i rozpoczynają się wakacje. Plany najczęściej snuje się na kilkanaście tygodni przed wyruszeniem w drogę, ale dla zwlekających bez wątpienia zostaną świetne propozycje w biurach podróży. Pozostaje pytanie: dokąd się wybrać i które biuro podróży wybrać?
Jeziora Mazurskie

W jakim miejscu najlepiej wypocząć?

W tym roku wakacje każdego mogą być inne niż zazwyczaj. Zamiast interesować się tylko
obcymi krajami, warto chociaż raz zainteresować się lokalną fauną i florą ,jak również licznymi intrygującymi zabytkami, może należy pomyśleć w tym kwartale o wycieczce na Podlasie? Każde wakacje jednak czy to zimą, czy latem warto zaplanować z pewnym wyprzedzeniem, dlatego też każdy musi wcześniej zapoznać się z potencjalnymi ofertami biur podróży do tego niesamowitego regionu.
Absolwenci, studia

Cudowne wspomnienia dla typowego studenta

Chociaż przyjęło się uważać, że studenci są biedną częścią społeczeństwa, to jednak jakoś trudno zgodzić się z tym. W końcu fakty są takie, że szczególnie ogarnięci studenci zarabiają relatywnie duże pieniądze. Udzielanie korepetycji, stypendium, rozwożenie jedzenia wieczorami i w trakcie weekendów - alternatyw jest całkiem sporo. A na dodatek studenci mają spore wakacje, w trakcie których mogą choćby sprzedawać lody na plaży w Kołobrzegu czy nawet pojechać na jakiś czas do Niemiec bądź Hiszpanii.

Urlopu przyszedł czas!

Wakacje tuż tuż. Zdaje się, że do wakacji pozostało nam jeszcze wiele czasu, ale to tylko ułuda. Przeleci jak z bicza strzelił. Warto już teraz zrobić rozeznanie, znaleźć sprawdzone
Agroturystyka na Kaszubach

Wakacje dla Twojego dziecka

Zapewne niejeden rodzic ma nadzieję na to, aby jego dziecko spędzało długo oczekiwane wakacje w ruchu. W ofertach można wyszukać wiele ofert obozów i kolonii, włączając w to ostatnio bardzo modne wyjazdy dzięki, którym dziecko może się nauczyć czegoś zajmującego lub ulepszać swoje talenty, jak np. obozy konne. Taka forma rekreacji dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.
Tatry

Urlop prozdrowotny

Z pewnością każdy z nas czuje się już znużony nieustannym pośpiechem i powszednimi obowiązkami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod ogromną presją. W dobie globalnego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do swojego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy kładziemy się wreszcie do łóżka, stres nie daje nam spać. I znów rankiem budzimy się zmęczeni.

Co warto zobaczyć w Brzezinie.

Polska bez wątpienia jest krajem oferującym całe mnóstwo niezwykle interesujących rzeczy właściwie każdemu turyście, który się do niej wybierze. Możemy u nas znaleźć naprawdę wiele wartych uwagi miejsc czy też atrakcji które mogą zainteresować właściwie każdego, zarówno fanów historii jak i osoby które szukają po prostu dobrej zabawy.
Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Po długiej i nieznośnej zimie z nadzieją oczekujemy na cieplejsze miesiące. Rozmyślamy o urlopie i leniwych godzinach na piaszczystej plaży. Wakacje nad morzem to niezwykle atrakcyjny sposób na wypoczynek.

Na wakacje Zostań w kraju

Gdzie udajesz się na wczasy? Do ciepłych krajów? A może nęcą cię bliska Słowacja, atrakcje w Czechach? A czy poznałeś już dobrze, internauto, Polskę?

Tak wielu Polaków uwielbia wyjeżdżać za granicę, nie poznając wcześniej dokładnie, jakie są urokliwe atrakcje turystyczne w Polsce. A wszakże można spędzić urlop taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet samolotowy do Maroka czy Turcji. Polska może nie charakteryzuje się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są cudowne i zazwyczaj niedoceniane przez urlopowiczów.
Gorące wakacje

Wakacje na każdą porę roku

Wakacje czy to w zimie, czy latem dobrze jest planować z pewnym wyprzedzeniem bądź też przygotować się od razu na oferty last minute zaufanych biur podróży. Hiszpania kojarzy się głównie z tańcami flamenco, rajskimi plażami i szeroko znanym hiszpańskim temperamentem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.