Domy
kostka brukowa

Niezwykłość ładnie poukładanej kostki brukowej

Nareszcie nadeszła ta chwila! Kosztowało nas to mnóstwo czasu i pieniędzy, ale w końcu jest! Wybudowaliśmy swój dom. Satysfakcja jest gigantyczna. Jednak nie zapominajmy w tej euforii o obejściu! Dobrze jest poświęcić odrobinę uwagi także na estetyczne rozplanowanie podwórka.
domy

Wzory domów z piwnicą, projekty niedużych domków

Dom niedrogi w budowie i energooszczędny, to dla wielu ludzi wyśniony projekt domu. Schemat domu o prostym obrysie opartym na ogół na projekcie prostokąta, jest również nietrudny w budowaniu, co pozwala często na dokonanie wielu prac budowlanych systemem gospodarczym.
Okna OKNOPLAST Kraków

Nowoczesne okna drewniane

Około dwadzieścia lat wstecz hitem były ramy okienne z plastiku i wszyscy jak jeden mąż wymieniali na takie właśnie wcześniej zamontowane. Okna z plastiku mają oczywiście pewne pozytywy, lecz mają również wady. To okna drewniane są doskonałym rozwiązaniem.
nowoczesny dom

Jaki dach w budownictwie oszczędnym

Od wielu lat sporo dyskutuje się o ochronie środowiska oraz sposobach oszczędzania energii, a odzwierciedlenie tego trendu spostrzec można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
Renowacja budynku

Prac na budowie nie da się zrobić bez potrzebnego sprzętu

Im wyższy jest ten dom oraz im wyżej pragniemy coś na nim zrobić, tym bez wątpienia bardziej dopasowanego sprzętu oczekujemy. Jeżeli przejawiamy chęć ocieplić nasz dom, to z pewnością sama drabina do tego nie starczy, a potrzebne tutaj będzie także rusztowanie, które nie tylko pomoże nam dotrzeć na dowolną wysokość, ale jeszcze zaoferuje nam gwarancję wytrzymałości i stabilności, tak że nie będziemy musieli się martwić, że coś niewłaściwego nam się stanie w momencie prowadzenia tych robót.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.