Domy
kostka brukowa

Niezwykłość ładnie poukładanej kostki brukowej

Nareszcie nadeszła ta chwila! Kosztowało nas to wiele czasu i pieniędzy, lecz wreszcie jest! Postawiliśmy nasz dom. Radość jest wielka. Jednak postarajmy się nie zapomnieć w tej ekstazie o obejściu! Dobrze jest poświęcić nieco uwagi także na ładne zaaranżowanie podwórka.
Renowacja budynku

Prac na budowie nie da się zrobić bez potrzebnego sprzętu

Im wyższy jest ten budynek i im wyżej chcemy coś na nim zrobić, tym z pewnością bardziej właściwego sprzętu wymagamy. Jeżeli przejawiamy zamiar ocieplić nasz dom, to bez wątpienia sama drabina do tego nie starczy, a niezbędne tutaj będzie także rusztowanie, które nie tylko pozwoli nam sięgnąć na wymaganą wysokość, ale dodatkowo da nam gwarancję solidności i stabilności, tak iż nie będziemy musieli się bać, iż coś niedobrego nam się przytrafi w czasie wykonywania takich robót.
domy

Wzory domów z piwnicą, projekty niedużych domków

Dom tani w budowie i energooszczędny, to dla wielu osób wyśniony model domu. Projekt domu o prostym zarysie opartym zazwyczaj na planie prostokąta, jest też łatwy w budowie, co umożliwia często na realizację wielu prac budowlanych systemem oszczędnym.
Okna OKNOPLAST Kraków

Nowoczesne okna drewniane

Około dwadzieścia lat wstecz hitem były ramy okienne z plastiku i wszyscy jak jeden mąż wymieniali na takie właśnie wcześniej zamontowane. Okna z plastiku mają oczywiście pewne pozytywy, lecz mają również wady. To okna drewniane są doskonałym rozwiązaniem.
nowoczesny dom

Jaki dach w budownictwie oszczędnym

Od wielu lat sporo dyskutuje się o ochronie środowiska oraz sposobach oszczędzania energii, a odzwierciedlenie tego trendu spostrzec można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.