Domy
domy

Wzory domów z piwnicą, projekty niedużych domków

Dom tani w budowie i energooszczędny, to dla wielu ludzi wyśniony wzorzec domu. Model domu o prostym konturze opartym przeważnie na projekcie prostokąta, jest również nietrudny w budowie, co pozwala często na dokonanie wielu prac budowlanych systemem oszczędnym.
nowoczesny dom

Jaki dach w budownictwie oszczędnym

Od wielu lat sporo dyskutuje się o ochronie środowiska oraz sposobach oszczędzania energii, a odzwierciedlenie tego trendu spostrzec można w także w innych dziedzinach, do których należy również architektura.
Renowacja budynku

Prac na budowie nie da się zrobić bez potrzebnego sprzętu

Im wyższy jest ten dom oraz im wyżej pragniemy coś na nim zrobić, tym bez wątpienia bardziej dopasowanego sprzętu oczekujemy. Jeżeli przejawiamy chęć ocieplić nasz dom, to z pewnością sama drabina do tego nie starczy, a potrzebne tutaj będzie także rusztowanie, które nie tylko pomoże nam dotrzeć na dowolną wysokość, ale jeszcze zaoferuje nam gwarancję wytrzymałości i stabilności, tak że nie będziemy musieli się martwić, że coś niewłaściwego nam się stanie w momencie prowadzenia tych robót.
Okna OKNOPLAST Kraków

Nowoczesne okna drewniane

Mniej więcej dwadzieścia lat wstecz hitem były ramy okienne plastikowe i wszyscy na fali popularności zmieniali na nie wcześniej zamontowane. Plastikowe okna mają naturalnie pewne pozytywy, lecz mają również wady. To okna drewniane są najlepszym wyjściem.
kostka brukowa

Niezwykłość ładnie poukładanej kostki brukowej

Nareszcie nastąpiła ta chwila! Poświęciliśmy mnóstwo czasu i pieniędzy, ale w końcu jest! Wybudowaliśmy swój dom. Radość jest wielka. Jednak Spróbujmy nie zapomnieć w tej ekstazie o otoczeniu! Należy przeznaczyć nieco uwagi także na ładne rozplanowanie podwórka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.