Drewno
Okna OKNOPLAST Kraków

Nowoczesne okna drewniane

Około dwadzieścia lat wstecz hitem były ramy okienne z plastiku i wszyscy jak jeden mąż wymieniali na takie właśnie wcześniej zamontowane. Okna z plastiku mają oczywiście pewne pozytywy, lecz mają również wady. To okna drewniane są doskonałym rozwiązaniem.
Fundament pod budowę domu jednorodzinnego

Pomoc przy budowie

Zaczynając budowę domu, czy odnowienie mieszkania należy podjąć pewne poczynania. W przypadku domu: wybór działki, określenie budżetu, kupno projektu (pomocne mogą być nowoczesne projekty domów pod tym adresem), wiaty garażowe, itp. Adaptacja poddasza to zdecydowanie mniejszy koszt.: projekt aranżacji, wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych - ewentualnie dodatków.
ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE

Właściwości i typy laserów

Laser realizuje mnóstwo istotnych zadań w obecnych czasach. W wielu dziedzinach jest wręcz niezbędny. Nowatorstwem w świecie medycyny bez wątpienia jest laser CO2, który wykorzystywany jest do usuwania zmarszczek na ciele oraz blizn pozostałych po trądziku lub ospie. Ta metoda maskowania niedoskonałości skóry jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zachwalanych.
podłogi drewniane

Parkiety z drewna

Niezwykle ważną częścią każdego wnętrza jest podłoga. Powinna spełniać sporo warunków, by mogła służyć prawidłowo i przez długi czas. Jest dużo typów podłóg. Różnią się one pod względem miejsca, gdzie mają być wykorzystywane. Odmiennych podłóg wymaga specyfika kuchni czy łazienek, a innych salon czy sypialnia. W kuchni i łazience przeważającym elementem są posadzki, układane najczęściej z płytek ceramicznych. Pokoje dzienne z kolei są pomieszczeniami, w których stosuje się inne rozwiązania. Mogą tam być używane dywany lub jedynie podłoga. Aktualnie odchodzi się od używania dywanów. Najczęściej wykorzystywanym rodzajem są podłogi z drewna, takie jak na przykład parkiety Hajnówka.

Domy w technologi szkieletowej

Własny dom z ogrodem to pragnienie niejednego, ale budowa okazuje się wiecznością. Sposobem na to są szybkie drewniane domy. Najważniejsze, że mogą kosztować mniej niż duże mieszkanie w centrum miasta. Dużo osób kupuje nieduże domy szkieletowe.

Meble w twojej łazience – poradnik

Łazienka to bardzo istotne zacisze, które winne wyróżniać się elegancją i praktycznością. Dlatego prawidłowy jej wystrój często przysparza problemów. Wiele osób ma trudność ze znalezieniem równowagi pomiędzy praktycznością a wyglądem. Ułatwia sprawę fakt, że aktualnie na rynku wyposażenia wnętrz znajdziemy mnóstwo gotowych zestawów, oferowanych przez dobre sklepy. Całe komplety sprzętów łazienkowych możemy obejrzeć nie wyściubiając nosa z domu.
Wystrój wnętrza

Najmodniejsze trendy wystroju mieszkań w bieżącym roku

Trendy aranżacyjne są tak samo zmienne jak trendy modowe. Obszerny wybór dodatków i konkurencja pomiędzy producentami sprawia, że ciężko dokonać wyboru najodpowiedniejszych dodatków do wnętrz. Warto dowiedzieć się co oferują styliści na ten rok.
Pusty pokój z parkietem

Kilka zasad przy wybieraniu podłóg do łazienek i kuchni, co najlepiej sprawdzi się w innych pomieszczeniach

Dobór podłóg ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o wygodne mieszkanie. W praktyce do każdego pomieszczenia wybiera się inny ich rodzaj, w zależności od tego, jak będzie ono użytkowane. Przy kuchniach i łazienkach przeważnie wykorzystywane są różnego rodzaju płytki, dostępne w niezliczonej ilości rozmiarów, kolorów i wzorów.
Parkiet z grabu

Wymieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Gdy zaczynamy remont w naszym domu, najczęściej jest to malowanie ścian w pokojach. Często także zmieniamy kafelki. Zazwyczaj jednak czynimy niepozorne przemiany, takie jak na przykład zakup mebli, czy zmiana dekoracji wnętrz. Koncentrujemy się wtedy głównie na dodatkach. Odwiedzamy mnóstwo sklepów, czatujemy na atrakcyjne okazje. Jesteśmy w stanie przewertować wiele czasopism wnętrzarskich. Nierzadko jednak zapominamy o wyjątkowo ważnym elemencie naszych domów, czyli o podłogach. Zazwyczaj wymieniamy je raz na kilkanaście lat albo i rzadziej. Chociaż codziennie mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież teraz mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko praktyczna, ale i nowoczesna.
ogrodzenie żelazne

Trwałe płoty na długi czas

Typ ogrodzenia zależy przede wszystkim od jego zastosowania. Inne ogrodzenie będzie użyte na placu budowy, a inne wykorzysta posiadacz ekskluzywnej rezydencji. Wygląd tego elementu ma więc ogromne znaczenie, powinien bowiem pasować do punktu, w jakim się znajduje. Wygląd rzecz jasna nie jest najbardziej istotny, a wiele osób jedynie do tego przywiązuje wagę. Jednym z najbardziej istotnych elementów dobrego ogrodzenia są jego cechy, które warto znać w trakcie zakupu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.