Polska
Odpręż i zrelaksuj swoje ciało

Najciekawsze pomysły na czas wolny

Słońce grzeje co raz silniej, najwyższy czas pomyśleć o urlopie w tym roku. Rzecz jasna, jeśli pragnęliśmy udać się w jakieś popularne miejsce, należało zabukować bilety jeszcze w zimie. Wbrew obiegowej opinii, mnóstwo rodaków jeździ na rodzinne wczasy, dlatego jeśli jeszcze nie zdecydowaliśmy się na nic, możemy mieć problem z noclegami.
Pieniądze, monety

Crowdfunding czyli odpowiednik kickstartera na znakomitym poziomie

Wielu z was zastanawia się, czym jest termin taki jak crowdfunding. To nic innego jak odpowiednia i bardzo kreatywna forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczności, które są z nimi w pewien sposób związane. Naśladowca zachodniego prototypu, polski kickstarter, czerpie ze sprawdzających się tam metod i umożliwia także w Polsce wyszukanie niezbędnych finansów dla osób z pomysłem. Kreatywność jest obecnie w najwyższej cenie, lecz z realizacją nośnych projektów często są problemy.
pomysł

Wszystko co chcesz przeczytać o finansowania społecznościowego.

Crowdfunding to coraz częściej spotykany sposób na opłacenie kreatywnego pomysłu czy nawet rozpoczęcie działalności. Reguła działania jest prosta – należy zaprezentować swoją ideę i zaoferować drobne upominki za pomoc finansową. Po osiągnięciu ustalonego celu, otrzymuje się całą zgromadzoną kwotę uszczuploną o niewielką prowizję. Jeśli to się jednak nie uda, kwoty pieniężne są zwracane wpłacającym. Finansować można dowolną rzecz – nowinki w technologii, albumy fotograficzne, komiksy, kolekcje ubrań czy grę komputerową. Najbardziej istotny jest ciekawy pomysł, który ma za zadanie przypaść do gustu większej ilości ludzi.

Na wakacje Zostań w kraju

Gdzie wybierasz się na urlop? Do tropikalnych krajów? A może kuszą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Pradze? A czy zwiedziłeś już wystarczająco, czytelniku, swój kraj?

Tak wielu Polaków woli jechać za granicę, nie dowiadując się wcześniej dogłębnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można spędzić urlop taniej i lepiej, zamiast oszczędzać na bilet na samolot do Maroka czy Grecji. Polska może nie cechuje się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są cudowne i nierzadko pomijane przez wczasowiczów.
Oprogramowanie systemowe DiskStation Manager 3.0

Co możemy zrobić, żeby polepszyć obieg danych w przedsiębiorstwie

Bez znaczenia, czy prowadzimy duże przedsiębiorstwo, czy też małą firmę stawiającą właśnie swoje pierwsze kroki na niełatwym rynku trzeba liczyć się z tym, że dbanie o właściwy obieg dokumentów wewnątrz biura tego typu będzie jednym z najważniejszych oczekujących na nas zadań.
zakochani

Urlop we dwoje w polskich górach

Czy romantyczny wyjazd we dwójkę musi być skierowana ku Włochom, Francji lub Barcelonie? Zdecydowana część z naszych rodaków nie ma takiego przekonania. Sprzeciw wobec wiązania miłości z wycieczkami do wspomnianych wyżej miejsc wynika przy tym nie tylko z dotykających nas problemów finansowych, ale również z przekonania o tym, że Polska potrafi być także romantyczna.

Zróżnicowane sposoby na wakacje

Wielkimi krokami nadciąga lato, więc na pewno jest to świetny moment aby zacząć przygotowywać plany dotyczące tego, gdzie je spędzimy.
Ślub na stadionie, młoda para

Polskie wesela zyskują popularność za granicą

W ostatnich latach coraz większa liczba cudzoziemców decyduje się na organizację zaślubin i wesela w Polsce. Nasz kraj jest szczególnie pociągający dla odwiedzających zza zachodniej granicy, gdzie wbrew postępującej tendencji do wyrównywania cen, w dalszym ciągu jeszcze jest drożej niż w Polsce.
Mierzeja Helska, morze

Święta nad Bałtykiem

Trzymanie się obyczajów to dobra sprawa, daje pewny punkt w życiu. Czasami jednak warto porzucić rutynę i postanowić coś świeżego. Z tej przyczyny trafnym pomysłem na ten rok może stać się Wielkanoc nad morzem!

Armatura łazienkowa

Dla każdego z nas łazienka jest ogromnie istotnym miejscem w domu: to tam zmywamy z siebie trudy dnia codziennego, relaksujemy się, przygotowujemy do odpoczynku lub istotnego wyjścia. W łazience możemy mieć wreszcie chwilę dla siebie. Z tegoż to powodu niezmiernie ważne jest to, abyśmy pozytywnie się w niej czuli, aby jej wystrój jak najlepiej odpowiadał naszym upodobaniom. Do osiągnięcia spodziewanego efektu kluczem jest poprawne wyposażenie łazienek, czyli również armatura.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.