Słońce

Oświetlenie mieszkania

Światło jest jednym z czynników, dzięki którym istnieje życie. Dostęp do światła jest bardzo ważny zarówno dla człowieka, jak i pozostałych żywych stworzeń. Głównym źródłem światła jest słońce. Przy oświetleniu dziennym wykonuje się w większości przypadków większość czynności w ramach pracy czy nauki. Oprócz oświetlenia słonecznego istotne jest również oświetlenie sztuczne, które potrzebne jest w porze nocnej we wnętrzach, jak również w różnego typu maszynach. Z wykorzystaniem światła można się również komunikować.
Zima w ogrodzie

Precz ze śniegiem!

Sporo synoptyków zapowiada, że przyszła zima będzie biała. To z pewnością świetna informacja dla najmłodszych, którzy lubią zabawy, takie jak zjeżdżanie na sankach czy rzucanie się śnieżkami. A nie jedynie dzieci mogą się cieszyć białym puchem lecącym z nieba, bo dorośli także cenią sobie atmosferę ośnieżonej Wigilii.
eccoholiday

Słoneczne urlopowanie w Tunezji

Wakacje to ten okres, na który oczekują chyba wszyscy Polacy. Kiedy mozolnie przechodzi końcówka jesieni, by na sześć miesięcy ustąpić miejsca zaśnieżonym ulicom, hałdom śniegu, psującym się samochodom i niskim temperaturom, niemal nikt nie stwierdza: właściwie to lubię zimę.
Odpręż i zrelaksuj swoje ciało

Najciekawsze pomysły na czas wolny

Słońce przygrzewa co raz bardziej, najwyższa pora pomyśleć o tegorocznym urlopie. Oczywiście, jeżeli mieliśmy zamiar udać się w jakieś modne miejsce, należało zarezerwować noclegi jeszcze zimą. Wbrew powszechnej opinii, wielu Polaków wyjeżdża na rodzinne wczasy, dlatego jeżeli jeszcze nie dokonaliśmy wyboru, możemy mieć kłopot z noclegami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.