Słońce
Odpręż i zrelaksuj swoje ciało

Najciekawsze pomysły na czas wolny

Słońce przygrzewa co raz bardziej, najwyższa pora pomyśleć o tegorocznym urlopie. Oczywiście, jeżeli mieliśmy zamiar udać się w jakieś modne miejsce, należało zarezerwować noclegi jeszcze zimą. Wbrew powszechnej opinii, wielu Polaków wyjeżdża na rodzinne wczasy, dlatego jeżeli jeszcze nie dokonaliśmy wyboru, możemy mieć kłopot z noclegami.
Zima w ogrodzie

Precz ze śniegiem!

Dużo synoptyków zapowiada, że nadchodząca zima będzie obfita w śnieg. To na pewno fantastyczna zapowiedź dla dzieciaków, które lubią rozrywki, takie jak zjeżdżanie na sankach czy bitwy śnieżkami. A nie jedynie dzieci mogą się radować śniegiem sypiącym się z nieba, gdyż dorośli również doceniają atmosferę ośnieżonej Wigilii.
eccoholiday

Słoneczne urlopowanie w Tunezji

Wakacje to ten moment, na który oczekują chyba wszyscy rodacy. W czasie, kiedy mozolnie przechodzi ostatni tydzień jesieni, aby na pół roku ustąpić miejsca zasypanym ulicom, hałdom śniegu, nieodpalającym samochodom i niskim temperaturom, niemal nikt nie stwierdza: właściwie to lubię zimę.

Oświetlenie mieszkania

Światło należy do elementów, dzięki którym istnieje życie. Dostęp do światła jest niezwykle ważny zarówno dla człowieka, jak i pozostałych żywych stworzeń. Najbardziej istotnym źródłem światła jest słońce. Przy oświetleniu dziennym wykonuje się zazwyczaj przeważającą liczbę czynności związanych z pracą czy nauką. Poza oświetleniem naturalnym ważne jest także oświetlenie sztuczne, które znajduje zastosowanie w nocy we wnętrzach, a także w różnych maszynach. Za pomocą światła można się także komunikować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.