Słońce

Oświetlenie mieszkania

Światło zaliczyć można do czynników, dzięki którym jest życie. Dostęp do światła jest ogromnie istotny zarówno dla człowieka, jak i innych żywych stworzeń. Najbardziej istotnym źródłem światła jest słońce. Przy oświetleniu dziennym wykonuje się zwykle większość czynności związanych z pracą czy nauką. Oprócz światła dziennego ważne jest również oświetlenie sztuczne, które znajduje zastosowanie w porze nocnej we wnętrzach, a także w różnego rodzaju przyrządach. Za pomocą światła można się również komunikować.
eccoholiday

Słoneczne urlopowanie w Tunezji

Wakacje to ten okres, na który oczekują chyba wszyscy Polacy. Kiedy mozolnie przechodzi końcówka jesieni, by na sześć miesięcy ustąpić miejsca zaśnieżonym ulicom, hałdom śniegu, psującym się samochodom i niskim temperaturom, niemal nikt nie stwierdza: właściwie to lubię zimę.
Zima w ogrodzie

Precz ze śniegiem!

Wielu synoptyków zapowiada, że tegoroczna zima będzie biała. To z pewnością fantastyczna informacja dla najmłodszych, którzy kochają rozrywki, takie jak zjeżdżanie na sankach czy wojny śnieżkami. A nie tylko dzieci mogą się ekscytować śniegiem spadającym z nieba, ponieważ dorośli także lubią atmosferę białej Gwiazdki.
Odpręż i zrelaksuj swoje ciało

Najciekawsze pomysły na czas wolny

Słońce przygrzewa co raz bardziej, najwyższa pora pomyśleć o tegorocznym urlopie. Oczywiście, jeżeli mieliśmy zamiar udać się w jakieś modne miejsce, należało zarezerwować noclegi jeszcze zimą. Wbrew powszechnej opinii, wielu Polaków wyjeżdża na rodzinne wczasy, dlatego jeżeli jeszcze nie dokonaliśmy wyboru, możemy mieć kłopot z noclegami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.