Słońce

Oświetlenie mieszkania

Światło jest jednym z czynników, dzięki którym istnieje życie. Dostęp do światła jest bardzo ważny zarówno dla ludzi, jak i innych organizmów. Podstawowym źródłem światła jest słońce. Przy oświetleniu dziennym wykonuje się zazwyczaj większość czynności w ramach pracy czy nauki. Poza oświetleniem naturalnym potrzebne jest także oświetlenie syntetyczne, które znajduje zastosowanie w porze nocnej we wnętrzach, jak również w rozmaitych maszynach. Za pomocą światła można się także komunikować.
Odpręż i zrelaksuj swoje ciało

Najciekawsze pomysły na czas wolny

Słońce grzeje co raz bardziej, najwyższy czas pomyśleć o tegorocznym urlopie. Rzecz jasna, jeżeli mieliśmy zamiar pojechać w jakieś popularne miejsce, należało zabukować miejsca jeszcze zimą. Wbrew obiegowej opinii, mnóstwo rodaków pozwala sobie na wczasy z całą rodziną, dlatego jeżeli jeszcze nie zdecydowaliśmy się na nic, możemy mieć problem z noclegami.
eccoholiday

Słoneczne urlopowanie w Tunezji

Wakacje to ten okres, na który czekają chyba wszyscy Polacy. Gdy mozolnie przechodzi końcówka jesieni, żeby na sześć miesięcy ustąpić miejsca zasypanym ulicom, zaspom, nieodpalającym samochodom i zimnu, niemal nikt nie stwierdza: właściwie to lubię zimę.
Zima w ogrodzie

Precz ze śniegiem!

Sporo synoptyków zapowiada, że przyszła zima będzie biała. To z pewnością świetna informacja dla najmłodszych, którzy lubią zabawy, takie jak zjeżdżanie na sankach czy rzucanie się śnieżkami. A nie jedynie dzieci mogą się cieszyć białym puchem lecącym z nieba, bo dorośli także cenią sobie atmosferę ośnieżonej Wigilii.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.