Malowanie
Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Ubarw swoje mieszkanie fototapetą

Jeżeli nie pasuje ci malowanie pokojów lub nakładanie nudnych tapet, które pasują bardziej do mieszkania babci, fototapety są świetnym pomysłem! I to zarówno do pokoju dla nastolatka, jak i toalety, łazienki, sypialni i pokoju gościnnego. To takie łatwe! Możesz znaleźć sobie dowolną fotkę, przesłać ją do sklepu online i po paru dobach otrzymać wspaniałe fototapety ze zdjęcia.
malowanie sufitu

Czas na wiosenny remont

W momencie kiedy patrząc na ściany w naszym domu, chcemy uciec jak najdalej, to najwyższa pora na wielki remont. Wiosna to najlepszy czas na malowanie mieszkania. Można zaplanować od razu ogromne zmiany, położyć nowe panele i jeszcze raz urządzić nasze gniazdko, ale niekiedy wystarczy jedynie odświeżyć ściany. W jednym i drugim przypadku będzie to wielkie zamieszanie a także wydatki. Należy zatem dobrze się do tego zabrać.

Malowanie postaci pozytywnie wpływa na rozwój dziecka

Wiele dorosłych nie wie jak ważna jest spontaniczna twórczość w rozwijaniu się malucha. bez problemu można zaobserwować już u najmłodszych, ledwo utrzymujących w ręce kredkę, jak ogromną przyjemność przynosi im rysowanie. Niezrozumiałe w świecie dorosłych bezkształtne rysowanie po papierze, w psychologicznym ujęciu nazywane jest malowaniem bazgrot i w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z marnowaniem kartek. Jest to doskonalenie zarówno odruchów dłoni, jak też próba uchwycenia kształtu i odtworzenia zobaczonych wcześniej obiektów.
Parkiet z grabu

Wymieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Gdy zaczynamy remont w naszym domu, zazwyczaj jest to malowanie ścian w pokojach. Czasami też montujemy kafle. Najczęściej jednak decydujemy się na niepozorne rewolucje, takie jak na przykład wymiana mebli, czy odmiana dekoracji wnętrz. Koncentrujemy się w tym czasie głównie na akcesoriach. Odwiedzamy mnóstwo marketów, polujemy na atrakcyjne okazje. Jesteśmy w stanie przejrzeć wiele czasopism wnętrzarskich. Często jednak zapominamy o wyjątkowo ważnym elemencie naszych mieszkań, czyli o podłogach. Przeważnie wymieniamy je raz na kilkanaście lat lub rzadziej. Choć codziennie mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o niej. A przecież obecnie mamy tyle sposobów, by była ona nie tylko funkcjonalna, ale i nowoczesna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.