Malowanie
Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Ubarw swoje mieszkanie fototapetą

Jeśli znudziło ci się malowanie ścian albo wyklejanie nudnych tapet, które nadają się bardziej do domu babci, fototapety są świetnym rozwiązaniem! I to zarówno do pokoiku dla dziecka, jak i kuchni, łazienki, sypialni i pokoju gościnnego. To takie proste! Możesz dobrać sobie dowolną fotkę, wysłać ją do sklepu online i po kilku dobach zdobyć wyborne fototapety ze zdjęcia.
Parkiet z grabu

Wymieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Gdy zaczynamy remont w naszym domu, najczęściej jest to malowanie ścian w pokojach. Często także zmieniamy kafelki. Zazwyczaj jednak czynimy niepozorne przemiany, takie jak na przykład zakup mebli, czy zmiana dekoracji wnętrz. Koncentrujemy się wtedy głównie na dodatkach. Odwiedzamy mnóstwo sklepów, czatujemy na atrakcyjne okazje. Jesteśmy w stanie przewertować wiele czasopism wnętrzarskich. Nierzadko jednak zapominamy o wyjątkowo ważnym elemencie naszych domów, czyli o podłogach. Zazwyczaj wymieniamy je raz na kilkanaście lat albo i rzadziej. Chociaż codziennie mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież teraz mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko praktyczna, ale i nowoczesna.

Malowanie postaci pozytywnie wpływa na rozwój dziecka

Wiele dorosłych nie zdaje sobie sprawy jak istotna jest naturalna twórczość w rozwoju dziecka. Z łatwością można zaobserwować już u najmłodszych, z trudnością utrzymujących w ręce kredki, jak wielką radość przynosi im rysowanie. Niezrozumiałe w świecie dorosłych bezkształtne rysowanie po papierze, w psychologii nazywane jest malowaniem bazgrot i w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z marnowaniem kartek. Jest to uczenie się zarówno ruchów dłoni, ale także próba narysowania kształtu i odwzorowania zobaczonych wcześniej obiektów.
malowanie sufitu

Czas na wiosenny remont

Jeśli widząc ściany w naszym mieszkaniu, pragniemy uciec jak najdalej, to czas najwyższy na porządny remont. Wiosna to idealny moment na odnowienie mieszkania. Można zaplanować od razu ogromne zmiany, położyć nowe panele i jeszcze raz zaaranżować nasze mieszkanie, ale czasem trzeba tylko pomalować ściany. W jednym i drugim przypadku będzie to wielkie zamieszanie a także wydatki. Warto zatem dobrze się do tego przygotować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.