Malowanie

Malowanie postaci pozytywnie wpływa na rozwój dziecka

Wiele dorosłych nie wie jak ważna jest radosna twórczość w życiu dziecka. Z łatwością można spostrzec już u najmniejszych, ledwo obracających w rączce ołówek, jak ogromną radość sprawia im rysowanie. Niezrozumiałe w ocenie dorosłych zwykłe mazanie po papierze, w psychologicznym ujęciu nazywane jest tworzeniem bazgrot i w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z marnowaniem kartek. Jest to uczenie się zarówno ruchów palców, jak także próba uchwycenia kształtu i odtworzenia spostrzeżonych wcześniej obiektów.
Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Ubarw swoje mieszkanie fototapetą

Jeżeli znudziło ci się malowanie ścian lub wyklejanie nijakich tapet, które pasują raczej do domu babci, fototapety są wspaniałym pomysłem! I to zarówno do pokoju dla nastolatka, jak i kuchni, łazienki, sypialni i jadalni. To takie łatwe! Możesz wybrać sobie jakąkolwiek fotkę, wysłać ją do firmy internetowej i po paru dniach dostać fantastyczne fototapety ze zdjęcia.
Parkiet z grabu

Wymieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Gdy zaczynamy remont w naszym domu, najczęściej jest to malowanie ścian w pokojach. Często także zmieniamy kafelki. Zazwyczaj jednak czynimy niepozorne przemiany, takie jak na przykład zakup mebli, czy zmiana dekoracji wnętrz. Koncentrujemy się wtedy głównie na dodatkach. Odwiedzamy mnóstwo sklepów, czatujemy na atrakcyjne okazje. Jesteśmy w stanie przewertować wiele czasopism wnętrzarskich. Nierzadko jednak zapominamy o wyjątkowo ważnym elemencie naszych domów, czyli o podłogach. Zazwyczaj wymieniamy je raz na kilkanaście lat albo i rzadziej. Chociaż codziennie mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież teraz mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko praktyczna, ale i nowoczesna.
malowanie sufitu

Czas na wiosenny remont

Jeśli widząc ściany w naszym mieszkaniu, pragniemy uciec jak najdalej, to czas najwyższy na porządny remont. Wiosna to idealny moment na odnowienie mieszkania. Można zaplanować od razu ogromne zmiany, położyć nowe panele i jeszcze raz zaaranżować nasze mieszkanie, ale czasem trzeba tylko pomalować ściany. W jednym i drugim przypadku będzie to wielkie zamieszanie a także wydatki. Warto zatem dobrze się do tego przygotować.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.