Malowanie
Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Ubarw swoje mieszkanie fototapetą

Jeżeli nie pasuje ci malowanie ścian albo wyklejanie nijakich tapet, które pasują bardziej do domu babci, fototapety są wspaniałym pomysłem! I to zarówno do pokoiku dla najmłodszych, jak i kuchni, łazienki, sypialni i pokoju gościnnego. To takie łatwe! Możesz wybrać sobie dowolną fotkę, przesłać ją do firmy internetowej i po paru dobach zdobyć wspaniałe fototapety ze zdjęcia.
malowanie sufitu

Czas na wiosenny remont

Jeśli oglądając ściany w naszym mieszkaniu, chcemy uciec jak najdalej, to najwyższa pora na dokładny remont. Wiosna to najlepszy moment na odnowienie domu. Możemy zaplanować od razu duże zmiany, położyć nowe panele i od nowa zaaranżować nasze gniazdko, ale niekiedy trzeba tylko pomalować ściany. W jednym i drugim przypadku będzie to wielkie zamieszanie a także wydatki. Należy zatem odpowiednio się do tego zabrać.
Parkiet z grabu

Wymieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Gdy robimy remont w naszym mieszkaniu, zazwyczaj oznacza to malowanie ścian w pokojach. Często też kładziemy kafelki. Zazwyczaj jednak robimy niepozorne przemiany, takie jak na przykład zakup mebli, czy zmiana dekoracji wnętrz. Koncentrujemy się w tym czasie głównie na dodatkach. Przemierzamy mnóstwo marketów, czekamy na atrakcyjne promocje. Jesteśmy w stanie przejrzeć mnóstwo czasopism o dekorowaniu. Nierzadko jednak zapominamy o wyjątkowo istotnym elemencie naszych domów, czyli o podłogach. Przeważnie zmieniamy je raz na kilkadziesiąt lat lub rzadziej. Choć na co dzień mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o niej. A przecież teraz jest tyle możliwości, by była ona nie tylko funkcjonalna, ale i nowoczesna.

Malowanie postaci pozytywnie wpływa na rozwój dziecka

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ważna jest naturalna twórczość w rozwoju malucha. Z łatwością można spostrzec już u najmłodszych, z trudnością trzymających w rączce ołówek, jak wielką przyjemność przynosi im rysowanie. Niezrozumiałe w ocenie dorosłych zwykłe mazanie po kartce, w psychologii określane jest tworzeniem bazgrot i w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z niszczeniem kartek. Jest to uczenie się zarówno ruchów dłoni, ale też próba narysowania kształtu i odwzorowania zobaczonych wcześniej obiektów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.