Oświetlenia
Jasne wnętrze domu

Daleka północ – bliskie człowiekowi przestrzenie do mieszkania

Odległa północ ma to do siebie, iż przez większość roku króluje tam mało korzystna pogoda. Jest mroźno, wietrznie i śnieżnie. Gdy już nastaje pora wiosenna zamiast ciepła otrzymujemy długie roztopy hałd śniegu, które ciągną się aż do maja. Co w tym momencie zrobić?
oświetlenie led

Czy mimo wysokiej ceny zakupu oświetlenie LED się opłaca?

Jeżeli przyszedł czas na wymianę elementów oświetleniowych w lokalu mieszkalnym, albo też zamarzyliśmy po prostu o drobnych zmianach w dotychczasowym wystroju, każda podpowiedź w tej kwestii może być niezwykle cenna. Jak się okazuje, kilkoma sprytnymi szczegółami jesteśmy w stanie tchnąć nowego ducha do naszego domu. Osprzęt oświetleniowy nie należy do najtańszych. W związku z tym, zanim podejmiemy ostateczną decyzję, warto poradzić się dobrego fachowca.
gniazdko elektryczne

Szukamy dobrego elektryka

Remont domu to doskonała okazja do wymiany osprzętu elektrycznego w naszym domu. Zwłaszcza gdy mieszkamy w wieloletnim budynku, w którym instalacja elektryczna została założona dawno temu. Dla naszego własnego bezpieczeństwa należy wynająć dobrego elektryka, który pomoże nam doprowadzić naszą domową elektrykę do nowoczesnych standardów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.