Ślub
Przed wizytą sprawdź lekarza!

Jak poradzić sobie z problemami małżeńskimi?

Na początku trwania związku, partnerzy widza siebie przez różowe okulary i skupiają uwagę tylko na tym, co ich łączy. Czas spędzają głównie na przyjemnych rzeczach, ale w miarę trwania związku, coraz mniej czasu spędzają na robieniu czegoś wspólnie. Po ślubie, okres miesiąca miodowego dobiega końca i wówczas niezmiernie istotna staje się zdolność radzenia sobie z problemami życia codziennego. Gdy sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z rozwiązaniem problemów, nasz związek może uratować terapia małżeńska.
Zabawa karnawałowa

Gdzie we Wrocławiu zorganizować imprezę dla koleżanek

Jest pewien szczególny okres w życiu młodej dziewczyny. To ślub. Ale przed ślubem jest także dzień a dokładniej nocna pora, podczas którego panna młoda świętuje, jako wolna kobieta po raz ostatni. Prawie nigdy nie ma pojęcie, jakie może mieć przygody a jej najbliższe koleżanki prześcigają się w propozycjach by ta noc była niezapomniana.

Wyjątkowość przede wszystkim

Wielu analityków podkreśla, że świat jest zdominowany przez tworzoną masowo tandetę. Ciężko właściwie wskazać winnych tego procederu – wydaje się, że wielką rolę mają tu: postęp techniki, rozwój ekonomiczny oraz większość ludzi bez dobrego gustu.

Zaproszenia na ślub – kilka reguł

Rozsyłanie zaproszeń ślubnych ma ugruntowaną tradycję, którą można liczyć już od Średniowiecza. Oczywisty jest fakt, że ogromna część naszych przodków cierpiała na analfabetyzm, dlatego też pisane zaproszenia ślubne były domeną szlachty.
Pozostałych mieszkańców często powiadamiano ustnie przez gońców i heroldów. W ludowych obyczajach przyszła mężatka zapraszała na zaślubiny i wesele osobiście. Wieloletni monopol klas wyższych w układaniu zaproszeń ślubnych sprawił, że do dziś obowiązują pewne sztywne reguły ich tworzenia.
Snowboard, zima

Wesele w górach

kilka lat temu popularne zrobiło się organizowanie ślubu i wesela w górach. rozumie się - kuszące widoki zachęcająi są zdecydowanie przyjemniejszą scenerią uroczystości niż miasto. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu par, zatem urządzenie wesela w górach nie stwarza kłopotów.

Zaproszenia na uroczystość ślubną

Decyzja o wyborze zaproszeń na ślub to coś więcej niż tylko poinformowanie gości o tym kto, kiedy, gdzie i dlaczego. Unikalne zaproszenia ślubne muszą dać osobom zaproszonym pojęcie czego mogą się spodziewać po Waszej ceremonii ślubnej. Jeżeli zdecydowaliście się wziąć ślub i posiadacie wyobrażenie jak ten specjalny dzień powinien wyglądać, już dziś pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dostosowując ich formę do planowanej uroczystości.
slub

Wybieramy ślubnego fotografa w Łodzi

Oto praktyczny przewodnik, w którym wyjaśnimy zwięźle, jak wyselekcjonować fachowca, który zatrzyma w czasie najważniejszy moment w życiu każdego człowieka - święto przysięgi wierności aż do grobu zakochanych ludzi.

Fotografia okolicznościowa

Ślub jest szczególną chwilą dla każdego człowieka. Z tego powodu z dniem ślubu wiąże się dużo zwyczajów, uroczystości i tradycji. Ceremonia ślubna, zwłaszcza gdy odbywa się w kościele, jest szczególnie uroczysta. Obowiązują odpowiednie stroje dla pary młodej oraz dla zaproszonych. Najbardziej rzucającym się w oczy fragmentem jest na pewno biała suknia ślubna panny młodej, w większości przypadków wyposażona w welon. Obecnie wszelkie działania w dniu ślubu są często filmowane, właściwie zawsze wykonywane są fotografie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.