Budynek
Deweloper Spółka opinie

Działki pod budowę na północnym zachodzie kraju

Do naszego kraju dotarł kryzys finansowy, różne wyniki gospodarcze spadają. To nie znaczy jednak, że należy zatrzymać wszystkie inwestycje – zawsze wszakże da się uruchomić biznes, który przetrwa nawet w ciężkich warunkach. Powinno się oczywiście przed wystartowaniem firmy dobrze się zastanowić, rozważyć mankamenty i zalety.
grzyby

Jak pokonać wilgoć w domu?

Problem wilgoci jest naprawdę typowy. Wszystkie codzienne obowiązki mają wpływ na wysokość poziomu wilgoci. Pojawić mogą się grzyby. Jak radzić sobie z wilgocią?
biuro

Na co patrzeć przy kupnie lokalu?

Kiedy chodzi o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma sporo do zaoferowania. Nieustannie powstają nowe biura, wszędzie można dostrzec jakąś budowę, powierzchni biurowych jest niezwykle wiele i zdecydowanie mamy w czym wybierać.
budowa

Oddzielić, ochronić, zabezpieczyć – czyli ogrodzenia budowlane

W powszechnej świadomości społecznej nie uwzględniamy faktu jak ważne zadanie pełnią ogrodzenia przemysłowe. Już od początkowego etapu budowy tworzy się konieczność oddzielenia placu nie tylko ze względu na możliwy wandalizm, ale przede wszystkim zachowanie bezpieczeństwa. Nieprzygotowane odpowiednio osoby które znalazłyby się na działce gdzie ma miejsce budowa, z łatwością mogłyby stać się ofiarą niepotrzebnego wypadku, oraz być zagrożeniem dla samych budowniczych odwracając ich uwagę od koncentracji na rozdzielonych zadaniach.
budynek energooszczędny Libeskind Villa

Świadectwo energetyczne - rozwiązania dla środowiska w Twoim domu

Certyfikaty energetyczne są weryfikacją poziomu jakości budynku bądź lokalu. To dokument, który ma prawo wydać tylko specjalista. Przedstawia wielkość energii potrzebnej do pokrycia zapotrzebowania związanego z eksploatacją budynku bądź lokalu. W skład zapotrzebowania na energię wlicza się: ogrzewanie, ciepłą wodę, wentylację i klimatyzację.
Wystrój wnętrz

Aranżacja wystroju – skorzystać z usług dekoratora czy zrobić osobiście?

Wprowadzasz się do nowego nieruchomości? A może przeprowadzka? Zamiana mieszkań? Znużenie staroświeckim wyposażeniem? Jeśli odpowiedź na któreś z powyższych pytań jest pozytywna, zaleca się zastanowić się nad aranżacją wnętrz.
mieszkanie

Dom od pierwszego właściciela czy z rynku pierwotnego? - co lepiej jest nabyć

Planując zakup nieruchomości zazwyczaj myślimy nad tym co jest lepszym rozwiązaniem – skorzystanie z oferty dewelopera, czy poszukanie mieszkania na rynku wtórnym. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy. Mieszkanie z rynku pierwotnego ma bez wątpienia wiele zalet. Przede wszystkim mamy pewność, że wszystkie instalacje posłużą przez wiele lat bez potrzeby ich wymiany. Jako pierwsi właściciele możemy dowolnie decydować o kolorach ścian, czy możliwych przeróbkach tak, by optymalnie dopasować mieszkanie do swoich potrzeb.

Oryginalne oświetlenie

Dla niektórych presja faktu, że oświetlenie mieszkania jak również jego wystrój ma nam starczyć na lata, jest tak duża, że nie są w stanie podjąć prawie żadnej decyzji. U niektórych wynika to z faktu, że nie są w stanie wyobrazić ukończonego oświetlenia w pokoju, kuchni lub łazience. Tymczasem inne osoby w dekorowaniu wnętrz zdecydowanie się realizują i umieją w myślach zobaczyć |oświetlenie kuchenne, łazienkowe i oświetlenie salonu w pełnej krasie.
kable

Sytuacja producentów kabli elektrycznych

W dzisiejszych czasach właściwie żaden zakład nie ma prawa funkcjonować bez prądu. To bez znaczenia czy coś produkujemy, czy sprzedajemy usługi - bez prądu nie ma możliwości działania. Laptopy, maszyny, nawet czajnik w biurowej kuchni, każdy sprzęt potrzebuje zasilania. Dlatego tak bardzo rozwiniętym działem przemysłu jest produkcja różnego typu przewodów i kabli.
osiedle mieszkaniowe

Zadbaj o dobrą pieczę dla swej wspólnoty mieszkaniowej i budynku, by otrzymać gwarancję, że wszystko jest dopilnowane

Wspólnota mieszkaniowa staje się naprawdę ważną jednostką, gdyż trudni się wszystkimi zagadnieniami powiązanymi z zastosowaniem obiektu mieszkalnego. Tworzą ją właściciele znajdujących się tam lokali mieszkaniowych, a nadzór nad jej działaniem najczęściej powierza się wykwalifikowanym firmom. W ich rękach leży, by zatroszczyć się o optymalny stan budynku i zatroszczyć się o wszelkie sprawy związane z zawieraniem umów, egzekwowaniem należności i tym podobne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.