Temperatura
elektrownia

Klimatyzowanie pomieszczeń przemysłowych

W przemyśle wykorzystuje się specjalistyczne przyrządy do zachowania koniecznych warunków klimatycznych, często wynajmując do tego profesjonalne firmy, których funkcją jest wybranie i montaż takich przyrządów. Aspekty na które należy zwrócić największą uwagę to: temperatura i wilgotność powietrza. Każda działalność wymaga odmiennych warunków, jednak przyrządy służące do ich utrzymania są zawsze takie same.

Do jakich wnętrz pasują szklane schody?

W „Przedwiośniu” wątek o szklanych domach symbolizować miał dobrobyt oraz nowoczesność, które były rezultatem wykorzystania jako materiału budowlanego różnobarwnego szkła. Możemy więc wywnioskować, iż żyjemy w dobrych czasach, ponieważ szklane domy w pewnym sensie stały się rzeczywistością.
maszyna2

Stalowy mocarz

Do produkcji maszyn i urządzeń wykorzystywana jest stal trudnościeralna o ogromnej wytrzymałości oraz świetnej ścieralności i udarności. Blachy trudnościeralne mają zastosowanie podczas wytwarzania kontenerów i wywrotek, krawędzi roboczych maszyn wyspecjalizowanych w robotach ziemnych, części maszyn górniczych i betoniarek, które najszybciej się zużywają, konstrukcji platform, jak również podajników, lejów i czerpaków koparek.
Grzejnik

W jaki sposób zapewnić sobie korzystne samopoczucie w zamkniętych budynkach?

Większość czasu w ciągu roku oraz w czasie swojego istnienia jesteśmy w środku czterech ścian. Całokształt zależy niewątpliwie od rodzaju pracy, jednak możemy przyjąć że stanowi to znaczny procent i niezmiernie ważne jest by nie wpływało to negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Nie zdajemy sobie często sprawy jak wiele składników i cech powietrza ma na nas wpływ.
reflektor diodowy

Najlepsze światło

Świat pędzi ciągle, niemądrze ociągać się w tyle. Nie okłamujmy się, żarówka to wynalazek rodem z dziewiętnastego wieku i jego miejsce jest już w historii. Nie warto nabywać staroświeckich żarówek, kiedy w ofercie są dostępne diody LED, współczesne światło.
Projekt domu Murena pracowni MTM STYL

Stawiamy własny dom

Wielu z nas mierzy się z tematem budowania swojego domu. Jedni powierzają wszystko wyspecjalizowanym firmom, inni sami biorą się za układanie cegieł. Jeszcze inni szukają pomocy w internecie. Interesujące projekty domów i nie tylko znajdują się w portalu budowlanym Projektoskop.|Serwis Projektoskop to przede wszystkim zaawansowana wyszukiwarka, w której można zobaczyć różne projekty domów.
Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Gospodarka wodno-ściekowa

Coraz bardziej popularne w naszym kraju stają się budynki mieszkalne, które są samowystarczalne, nazywane również ekologicznymi albo oszczędzającymi energię. Domy tego typu projektowane są w niezwykle konkretny sposób. Właściwe ustawienie na działce, okna z właściwej strony, baterie słoneczne na dachu – to tylko przykłady rozwiązań.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.