Temperatura
maszyna2

Stalowy mocarz

Do wytwarzania maszyn i urządzeń wykorzystywana jest stal trudnościeralna o ogromnej wytrzymałości oraz świetnej ścieralności i udarności. Blachy trudnościeralne znajdują zastosowanie podczas wytwarzania kontenerów i wywrotek, krawędzi roboczych maszyn do robót ziemnych, elementów maszyn górniczych i betoniarek, które najszybciej się zużywają, konstrukcji platform, jak również podajników, lejów i czerpaków koparek.
Grzejnik

W jaki sposób zapewnić sobie korzystne samopoczucie w zamkniętych budynkach?

Większość dni w ciągu roku oraz w czasie całego istnienia spędzamy w środku bloków. Stosunek ten zależy niewątpliwie od rodzaju wykonywanej pracy, jednakże możemy przyjąć że stanowi to spory wkład i niezmiernie ważne jest aby czas ten nie wpływał niekorzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Nie jesteśmy świadomi jak wiele czynników oraz parametrów powietrza oddziałuje na nas.
Projekt domu Murena pracowni MTM STYL

Stawiamy własny dom

Większość z nas mierzy się z tematem budowania swojego domu. Jedni zlecają wszystko wyspecjalizowanym firmom, inni sami biorą się za układanie cegieł. Jeszcze inni szukają pomocy w internecie. Interesujące projekty domów i nie tylko znajdują się w serwisie budowlanym Projektoskop.|Serwis budowlany Projektoskop to głównie profesjonalna wyszukiwarka, w której można odnaleźć różnorodne projekty domów.
Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Gospodarka wodno-ściekowa

Coraz bardziej popularne w naszym kraju stają się budynki mieszkalne, które są samowystarczalne, zwane również ekologicznymi albo oszczędzającymi energię. Domy takiego rodzaju projektowane są w niezwykle konkretny sposób. Odpowiednie ustawienie na działce, okna z konkretnej strony, kolektory słoneczne na dachu – to zaledwie kilka z rozwiązań.
elektrownia

Klimatyzowanie pomieszczeń przemysłowych

W produkcji przemysłowej wykorzystuje się specjalistyczne przyrządy do utrzymania potrzebnych warunków klimatycznych, niejednokrotnie zatrudniając przy tym profesjonalne przedsiębiorstwa, których rola jest wybranie i montaż takich maszyn. Aspekty na które trzeba zwrócić szczególną uwagę to: temperatura i wilgotność powietrza. Każda działalność wymaga odmiennych warunków, jednak maszyny wykorzystywane do ich zachowania są zawsze takie same.
reflektor diodowy

Najlepsze światło

Świat posuwa się do przodu, niemądrze pozostawać w tyle. Nie czarujmy się, żarówka to wynalazek wprost z 19. stulecia i jego miejsce jest już w historii. Nie warto montować staroświeckich żarówek, kiedy w sprzedaży są dostępne diody LED, współczesne światło.

Do jakich wnętrz pasują szklane schody?

W „Przedwiośniu” wątek o szklanych domach symbolizować miał dobrobyt oraz nowoczesność, które były rezultatem wykorzystania jako materiału budowlanego różnobarwnego szkła. Możemy więc wywnioskować, iż żyjemy w dobrych czasach, ponieważ szklane domy w pewnym sensie stały się rzeczywistością.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.