Nawierzchnia
lustro

Modernizacja hal sportowych

Budując lub remontując nawierzchnie sportowe, trzeba zwracać uwagę na to, żeby spełniały swoje zadanie i i żeby było bezpiecznie podczas ich używania. nie mają prawa się też ścierać. Sportowiec nie może doznać przez jej wadliwą konstrukcję żadnej kontuzji.
kostka brukowa

Kostka brukowa

Jednym z najczęściej stosowanych pomysłów w zakresie nawierzchni jest kostka brukowa. Najczęściej znajduje zastosowanie na chodnikach i placach, a także na ulicach. Może być produkowana z rozmaitych materiałów. Może również posiadać ozdobne funkcje. Bruk wykorzystywany jest od wielu wieków do utwardzania ulic.
podjazd do domu

Droga dojazdowa, taras a także ścieżki - jaką kostkę brukową dobrać do ogródka

Największą wziętością cieszy się obecnie kostka betonowa. Osiągalna w ogromnej liczbie kształtów i kolorów, umożliwia bezproblemowe dopasowanie jej do fasady bądź ogrodzenia. Do wyboru są również bruk klinkierowy, kamienisty a także drewniany, rozmaitego rodzaju płyty, cement wylewany, a nawet kruszywo. Ogrodowe ścieżki, taras ziemny, a nawet podjazd możemy wyłożyć brukiem betonowym, kamiennym oraz klinkierowym. To trwałe oraz najczęściej stosowane materiały nawierzchniowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.