Nawierzchnia
kostka brukowa

Kostka brukowa

Jednym z powszechnie używanych pomysłów w aspekcie nawierzchni jest kostka brukowa. Najczęściej znajduje zastosowanie na chodnikach i parkingach, jak również na drogach. Bywa wykonana z rozmaitych materiałów. Może także posiadać dekoracyjne funkcje. Bruk wykorzystywany jest od setek lat do utwardzania traktów.
lustro

Modernizacja hal sportowych

Budując lub remontując nawierzchnie sportowe, trzeba zwracać uwagę na to, żeby spełniały swoje zadanie i i żeby było bezpiecznie podczas ich używania. nie mają prawa się też ścierać. Sportowiec nie może doznać przez jej wadliwą konstrukcję żadnej kontuzji.
podjazd do domu

Droga dojazdowa, taras a także ścieżki - jaką kostkę brukową dobrać do ogródka

Największą wziętością cieszy się obecnie kostka betonowa. Osiągalna w ogromnej liczbie kształtów i kolorów, umożliwia bezproblemowe dopasowanie jej do fasady bądź ogrodzenia. Do wyboru są również bruk klinkierowy, kamienisty a także drewniany, rozmaitego rodzaju płyty, cement wylewany, a nawet kruszywo. Ogrodowe ścieżki, taras ziemny, a nawet podjazd możemy wyłożyć brukiem betonowym, kamiennym oraz klinkierowym. To trwałe oraz najczęściej stosowane materiały nawierzchniowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.