Urodziny
prezent

Jakie będą najbardziej pożądane upominki dla maluchów, czyli z jakiego powodu gry planszowe od wielu lat cieszą się taką popularnością.

Kupno prezentu nie należy zwykle do łatwych działań. Głównie dlatego, że potencjalny obdarowany przeważnie nie podsunie gotowej listy życzeń. No, drobnym wyjątkiem są listy pisane przez dzieci do Świętego Mikołaja, ale i ten dobry czas, kiedy wie się bezbłędnie co cieszy malucha, szybko przemija. Potem jest już o wiele trudniej. Zaś okazji do obdarowywania prezentami jest przecież multum.

Najlepsze kartki na wszystkie okazje

Karki urodzinowe to zawsze udany dodatek do większego prezentu dla solenizanta. Niestety, w nowym tysiącleciu ten niezwykle ważny zwyczaj przesyłania do znajomych kartek na urodziny trochę zaniknął. Czy w dobie Internetu takie na przykład kartki imieninowe są z konieczności skazane na muzealne gabloty?

Czas na szaleństwa!

Jest dużo dni i okazji, kiedy ludzie obdarowują się wzajemnie. Liczba i rozmieszczenie tych okazji zależy od państwa i regionu. Najczęściej wymienianymi okazjami w kraju są święta Bożego Narodzenia oraz urodziny. Jeszcze jakiś czas temu znacznie bardziej popularne było w kraju celebrowanie imienin, aktualnie jednak ta tradycja zanika.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.