Remont
Dziecięcy pokój

Pora na coś nowego- kąt dla starszego dziecka

Kiedy nasze maleństwo pojawia się na świecie, najczęściej sypia w naszej sypialni. Dorośli czują się spokojniejsi, wiedząc, że maluch jest przy nich. I tym sposobem, urządzany od miesięcy, pokój dla dzidziusia jest niepotrzebny. Piękne mebelki zbierają kurz, a w łóżeczku urzędują misie. Ale ten stan rzeczy nie potrwa długo. Prędzej, czy później pociecha powróci do swojego pokoiku. A po jakimś czasie kategorycznie zażąda wymiany dekoracji.
łazienka

W jaki sposób doposarzyć łazienkę

Profesjonalnie wyposażona łazienka służy domownikom przez kilka lat. Wyjątkowo ważne, jeżeli chodzi o wyposażenie łazienek jest wybór odpowiednich mebli oraz armatury. Jeżeli potraktujemy po macoszemu te dwie kwestie, powinniśmy liczyć się z dużym prawdopodobieństwem tego, że bardzo prędko przyjdzie nam przeprowadzić remont, który nie będzie należał do najtańszych inwestycji.
Nota-bene

Remont? Pomyśl o nowym oświetleniu!

Letnie miesiące to idealny czas na remontowanie mieszkania czy domu. Jest gorąco, więc wszelkiego rodzaju farby czy gładzie prędko schną, dni są długie, zatem możemy pracować bez problemu do 22, a w dodatku łatwo można wziąć urlop by nadzorować ekipę. Jedną z bardzo istotnych kwestii, którą musimy przemyśleć i zaplanować, gdy robimy remont jest oświetlenie.
malowanie sufitu

Czas na wiosenny remont

Jeżeli oglądając ściany w naszym mieszkaniu, pragniemy uciec jak najprędzej, to najwyższa pora na wielki remont. Wiosna to idealny czas na odnowienie mieszkania. Możemy zaplanować od razu duże zmiany, położyć inne panele i od nowa udekorować nasze gniazdko, lecz czasem wystarczy jedynie pomalować ściany. W jednym i drugim przypadku będzie to duże zamieszanie a także koszty. Należy zatem odpowiednio się do tego przygotować.
ogród

Wiosna - porządki w naszym domu

Gdy nadchodzą pierwsze, ciepłe dni w kwietniu, ludzie od razu dobrze się nastawiają. Gdy czuć wiosnę w powietrzu, polepsza nam się nastrój, jesteśmy pełni wigoru, przyjaźnie nastawieni, mamy nowe pomysły i zamysły, Każdy z nas zaczyna zmiany w mieszkaniu, ogródku, w swoim życiu. Wykonujemy dawno zapomniane postanowienia noworoczne, życie widzimy w jaśniejszych barwach. Wyrwanie się z zimowego snu ułatwia nam zastrzyk witaminy D, której dostarczają nam promienie słońca, a na której braki narażeni jesteśmy w zimnych porach roku.
Umywalka

Jak się przygotować do remontu łazienki, jak odpowiednio rozplanować środek tego pomieszczenia.

Łazienka to jedno z trudniejszych i kosztowniejszych do urządzenia domowe pomieszczenie, pomimo że zajmuje najmniejszą powierzchnię. Jednak jej kompletny remont będzie się wiązał z paroma dniami prac i kosztami przynajmniej dziesięciu tysięcy. Dużą część wydatków będzie zajmowała sama robocizna, szczególnie jeśli początkowo konieczne jest pozbycie się starej glazury, również same płytki będą kosztować sporo pieniędzy. Do tego dochodzi położenie wszystkich instalacji, zakup wanny, umywalki i WC, oraz wszystkich koniecznych drobiazgów.

Eleganckie wyposażenie łazienki

Zazwyczaj po powrocie do domu po ciężkim dniu marzymy o odpoczynku i spokoju. Najczęściej pomaga nam w tym gorący oraz odprężający prysznic. Można jednak ponad to ulepszyć ten moment wytchnienia przez stosowną przeróbkę własnej łazienki. Dzięki bogatemu wyborowi mamy możliwość przy wykorzystaniu drobnych dodatków zbudować niepowtarzalne miejsce do relaksu.
Płyty ogniochronne firmy Knauf

Nowatorskie oświetlenie do mieszkania

Aby coś zmienić w mieszkaniu nie musimy z miejsca przeprowadzać całościowego remontu, nie musimy urządzać odmalowywania ścian, zmieniania płytek czy przestawiania ścian. Dziś jest tyle opcji jeżeli idzie o urządzanie wnętrz, że należy tylko odpowiednio zagrać akcesoriami i detalami i od razu nasze mieszkanie będzie całkiem zmienione.
Łazienka

Eleganckie projekty instalacji łazienkowych i kuchennych w konkurencyjnych cenach

W czasie remontowania mieszkania warto zatroszczyć się o bardzo wielką ilość spraw, jak również o perfekcyjne dopasowanie do siebie rozmaitych elementów wyposażenia czy zatroszczenie się o sprawne instalacje sanitarne. Należy jakiś czas poświęcić na zastanowienie się na przykład jaki zasobnik ciepłej wody warto wybrać. Niełatwo czasem dokonać wyboru, mając do dyspozycji wielką ilość różnorodnych produktów z licznych sklepów i hipermarketów. Wspaniałym pomysłem będzie wcześniejsze zapoznanie się z ofertą i zdaniem użytkowników Internetu, którzy na pewno mogą pomóc dobrać chociażby tanie i solidne baterie kuchenne.
remont mieszkania

Zaplanuj roboty remontowe z najlepszymi materiałami, żeby zagwarantować sobie doskonałe efekty na lata

Planując roboty remontowe, chcemy żeby ich efekty zachowały się w jak najlepszej kondycji przez dłuższy czas. Odpowiednio zaplanowane oraz przeprowadzone prace remontowe znacznie podnoszą komfort wykorzystywania pomieszczeń mieszkalnych, a w wielu przypadkach pomagają też ograniczyć koszty ogrzewania budynku. W takim przypadku zastosowanie znajdują działania termoizolacyjne. Warto je wykonać z zastosowaniem właściwych surowców, aby okazać się pewnym doskonałego rezultatu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.