Namiot
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Poniedziałek, wtorek, środa i tak co tydzień trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można spokojnie zacząć planować, jak wykorzystać te dwa dni wolne od stresu, pracy i codziennych obowiązków. Wiosną jest mnóstwo możliwości by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na świeżym powietrzu z najbliższymi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
Górska wyprawa

Co wziąć w góry

Zbliżają się ciepłe dni, a więc najlepsza pora, by wyrwać się z roboty i udać się na miły urlop. Dni świąteczne w maju w tym roku zapowiadają się pogodnie, warto zatem już teraz zaplanować sobie urlop. Niestety, na kilkadziesiąt dni przed terminem raczej niełatwo dostać dostępne noclegi. Lecz jest rozwiązanie sytuacji – dlaczego by nie ruszyć pod namiot? Lub na włóczęgę po szczytach górskich, z noclegami w schroniskach? Jeżeli odpowiada ci taka opcja, musisz teraz wybrać się do fachowego sklepu, żeby zamówić dobre akcesoria turystyczne.
Podróże z dzieckiem

Wakacyjne wyposażenie na górskie wycieczki

Jeżeli planujesz aktywne wczasy pełne wycieczek i emocji, musisz bezdyskusyjnie przed startem odwiedzić dobry sklep górski. Co w takim przybytku trzeba zakupić? Po pierwsze, mocne buty – to fundament górskich wypraw. Bez odpowiedniego obuwia nie powinieneś w ogóle wychodzić na niełatwy teren.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.