Białko
Trening na dworze

Jakie korzyści przynosi stosowanie białka serwatkowego?

Białko jest jednym z najbardziej istotnych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, ale szczególne znaczenie ma dla ludzi, którzy stosują długookresowy, mocny trening wytrzymałościowy. Jest wymagane przy wzmacnianiu masy a także kształtowaniu mięśni. Białka gwarantują pożądany bilans azotowy gwarantując maksymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.
kiełbasa

Czy warto jeść produkty mięsne? Jakie można zyskać korzyści? O czym powinniśmy wiedzieć?

Mięso właściwie zawiera dużo niezdrowego tłuszczu, ale jest jednocześnie idealnym źródłem wartościowego białka i żelaza. Warto dobrać mięso, więc zrezygnować z wołowiny oraz wieprzowiny, za to sięgać po kurczaka lub cielęcinę. W zbytnio dużych ilościach czerwone mięso może przyłożyć się do zawału serca, powstawania nowotworów i cukrzycy.
Karp panierowany z czerwonym chilli

Potrawy z karpia są stosowane w Polsce w okresie Wigilii

Potrawy z karpia, są popularne w wielu krajach, dlatego że jest to ryba pyszna i posiadająca wiele walorów odżywczych. Wykonywane są one na bazie rozmaitych receptur i też z zastosowaniem ciekawych dodatków. Karp jest rybą potokową, która jak na taki gatunek ryb, jest dosyć duża. Jest to ryba całkowicie do zjedzenia, stąd też w różnych krajach jest jednym z istotniejszych artykułów, które stosuje się do zup, sałatek, czy też jako osobne danie.
aminokwasy bcaa

Wspomóż swój trening czyli skuteczne odżywki.

Gdy lubisz ćwiczyć musisz bardzo starannie dobierać produkty,które spożywasz. Nabierając masy ciała potrzebujesz dostarczyć organizmowi więcej makro i mikro elementów. Dlatego aby nasze zdrowie nie szwankowało powinno się przede wszystkim stosować zbilansowaną dietę, która pomoże naszemu przyśpieszonemu metabolizmowi efektywnie wykorzystać składniki, które mu dostarczamy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.