Nieruchomość
podatki

Podatki za wynajem mieszkania.

Podatki w Polsce są nieco zagmatwane. Można powiedzieć, że właściwie płacimy je od czegokolwiek. Też posiadacz lokalu mieszkalnego wynajmowanego musi płacić podatek za najem. Ma on aczkolwiek szansę wyboru rodzaju opodatkowania, co wpływa na wielkość obciążenia. Aczkolwiek takie prawo posiadają osoby, które nie posiadają działalności gospodarczej w zakresie wynajmu.
lokal użytkowy

Czy odnalezienie nieruchomości zarówno taniej jak i nadającej się do użytku to rzeczywiście coś niewykonalnego?

Większość osób natrafiło w przeciągu swego życia na niezwykle trudny problem, jakim niewątpliwie jest odnalezienie nieruchomości i jej wynajęcie. W tej sytuacji przeszukujemy absolutnie każdą stronę internetową z anonsami, tocząc walkę między tym co nam się podoba, a tymi na co nas stać. Każdy, kto miał okazję przebrnąć przez ową próbę, wie, że bynajmniej nie jest to proste, a z każdą nieowocną godziną nasze zniechęcenie wzrasta.

Rynek sprzedaży domów

Od niedawna na rynku domów na sprzedaż widać oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wieść dla deweloperów i osób, które pragną sprawnie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Patrząc inaczej, to fantastyczna informacja dla każdego, kto pragnie znaleźć domek w bardzo okazyjnej cenie!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.