Studenci
Absolwenci, studia

Cudowne wspomnienia dla typowego studenta

Chociaż przyjęło się uważać, że studenci są biedną częścią społeczeństwa, to jednak jakoś trudno zgodzić się z tym. W końcu fakty są takie, że szczególnie ogarnięci studenci zarabiają relatywnie duże pieniądze. Udzielanie korepetycji, stypendium, rozwożenie jedzenia wieczorami i w trakcie weekendów - alternatyw jest całkiem sporo. A na dodatek studenci mają spore wakacje, w trakcie których mogą choćby sprzedawać lody na plaży w Kołobrzegu czy nawet pojechać na jakiś czas do Niemiec bądź Hiszpanii.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

WSTiE w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia prywatna. Dobra oferta oraz bardzo wysoki poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że szybko zdobyła renomę wśród maturzystów, stając się liczącym się ośrodkiem edukacji.

Komu są potrzebne kserokopiarki i jaką wybrać do swojego punktu ksero

Dokumenty w formie cyfrowej i tradycyjnej – na papierze – towarzyszą nam przez cały czas. Książki, zapiski z wykładów, różnego rodzaju wiekowe źródła informacji, podręczniki, stare księgi – to wszystko z kolei towarzyszy studentom, jacy w czasie kilku lat nauki mają za zadanie wykuć na pamięć bądź co najmniej przewertować dziesiątki stronic zapełnionych drobnym tekstem, uczyć się z zapisków własnych albo kolegi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.