Studenci

Komu są potrzebne kserokopiarki i jaką wybrać do swojego punktu ksero

Dokumenty w postaci elektronicznej i klasycznej – papierowej – są obecne przez całe życie. Książki, zapiski z wykładów, najróżniejszego typu wiekowe źródła informacji, podręczniki, wiekowe księgi – to akurat z kolei potrzebne jest studentom, jacy w ciągu kilku lat nauki mają za zadanie wykuć na pamięć bądź co najmniej przerzucić setki stronic zapełnionych maleńkim tekstem, uczyć się z notatek własnych lub kolegi.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia prywatna. Szeroka oferta , a także bardzo wysoki poziom gwarantowany przez szkołę sprawiły, że bardzo szybko zdobyła renomę wśród maturzystów, zostając silnym ośrodkiem edukacji.
Absolwenci, studia

Cudowne wspomnienia dla typowego studenta

Choć jakoś się przyjęło myśleć, że studenci są biedną częścią społeczeństwa, to jednakże naprawdę ciężko zgodzić się z owym stereotypem. W końcu prawda jest taka, że szczególnie ci bardziej ogarnięci studenci zarabiają niemałe pieniądze. Korepetycje, stypendium, rozwożenie jedzenia wieczorami i w trakcie weekendów - możliwości jest całkiem sporo. A na dodatek studenci mają spore wakacje, w czasie których mogą choćby sprzedawać lody na plaży w Sopocie czy nawet pojechać na jakiś czas do Niemiec albo Grecji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.