Inwestycja
żarówki

Światło led

Oświetlenie ledowe jest bardziej oszczędne aniżeli oświetlenie, które było jeszcze do niedawna w swoich mieszkaniach. Zresztą oświetlenie typu led nie króluje tylko w naszych domach. Coraz większa ilość miast podejmuje decyzje o zmianie miejskiego oświetlenia właśnie na oświetlenie led. Jak można się domyślić jest to droga inwestycja, ale na sto procent po jakimś czasie się zwróci. Czemu?
etykiety samoprzylepne

Etykiety na każdą okazję

Jeśli prowadzimy mały sklep albo zajmujemy się handlem przez internet na małą skalę, poświęcić chwilę na etykiety naszych rzeczy. Niech nie będą to tylko proste kawałki papieru przyczepione do pudełka, zawierające wyłącznie podstawowe informacje o produkcie. Etykietki mogą być doskonałą wizytówką i formą promocji naszego sklepu.
Znak na ulicy w Gdańsku

Mieszkanie i kredyt na lata

Dowolny młody człowiek, a również każdy starszy, jakiemu nadal nie udało się zdobyć swojego gniazdka i żyje w wynajmowanych lokalach, mieszkaniach czy domkach, śni o tym, aby móc nareszcie osiąść i uznać pewne mieszkanie za swoje, którego substancję nabył za zarobione pieniądze, a nie: którego prawo do użytkowania wykupił za te pieniądze. To ważna różnica, nawet jeśli wejście w posiadanie swojej przestrzeni mieszkalnej wymaga zaciągnięcia kredytu i oddawania rat, które nawet nie różnią się wysokością od sumy, jaką każdego miesiąca należy uiścić za najem podobnego lokalu.
Fundament pod budowę domu jednorodzinnego

Przed wybudowaniem domu

W dzisiejszych czasach niezwykle trudno jest dostać mieszkanie na własność. Ze względu na szalejący kryzys banki nie są już tak chętne do udzielania kredytów hipotecznych, tak jak to bywało jeszcze niedawno. W związku z ogólną sytuacją na rynku pracy, niewiele ludzi jest w stanie sobie pozwolić na kupienie swojego mieszkania.
Przydomowa oczyszczalnia ścieków

O czym powinno się pamiętać, budując domek na wsi?

Mieszkanie we wsi lub w małym miasteczku posiada wiele dobrych stron Po czasach wielkiej urbanizacji, wśród obywateli rodzimych miast nastała moda na budowę domków za granicami miasta, jak najdalej od hałasu.
mały domek

Swój dom jako marzenie wielu osób

Prywatny dom jest planowany przez wielu ludzi. Budowa domu łączy się z największym wydatkiem, toteż należałoby dobrze przemyśleć wybór właściwego projektu, albowiem od niego zależy komfort i ergonomiczność domu. Ten wybór może stanowić również o tym, czy nasz nowy dom będzie atrakcyjny i ekonomiczny. Warto poświęcić nieco czasu, żeby przyzwoicie rozważyć inwestycje życia. Nim budowa domu na bazie wymarzonego projektu się rozpocznie, należy dopełnić kilku formalności.
budowa domu

Czym zagrodzić mieszkanie?

Budowa domu to duża inwestycja. Angażujemy w tę działalność nie tylko wszystkie swoje oszczędności, lecz także czas po pracy. Dlatego pragniemy, aby końcowy efekt był spektakularny, a całość była wierna naszym wyobrażeniom. Z zapałem oglądamy czasopisma wnętrzarskie, poszukując w nich inspiracji. Szukamy wskazówek u znajomych, którzy mają urządzanie domu już za sobą i mogą się z nami podzielić swoimi doświadczeniami. Tak naprawdę, każda rada będzie dla nas niezwykle cenna. Często również korzystamy z usług fachowców. Pragniemy, by nasz dom był idealny i był wierny naszym marzeniom.
ogrodzenie

Wielki skok cywilizacyjny

Euro 2012 to wielkie sportowe igrzyska, które dały Polsce widoczny skok cywilizacyjny. Nigdy wcześniej nie budowało się tu tyle, co niedawno, nigdy przedtem nie powstawało tyle ważnych inwestycji. Inwestycji, które będą ciągle użyteczne. Stadiony przejmą rozgrywki krajowe, autostrad i obwodnic nikt po Euro nie zwinął. Podobnie w przypadku stacji kolejowych, portów lotniczych, kamienic, deptaków i wszelkiej infrastruktury, powstałej w trakcie przygotowań.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.