Inwestycja
żarówki

Światło led

Oświetlenie ledowe jest bardziej energooszczędne aniżeli oświetlenie, które mieliśmy jeszcze niedawno w naszych domach. Ogółem oświetlenie typu led nie jest używane tylko w naszych mieszkaniach. Coraz więcej miast decyduje się na wymianę miejskiego oświetlenia właśnie na oświetlenie led. Jak można się domyślić jest to droga inwestycja, ale na sto procent po latach się zwróci. Czemu?
mały domek

Swój dom jako marzenie wielu osób

Swój dom jest planowany przez wielu osób. Budowa domu wiąże się z dużym wydatkiem, wobec tego należałoby porządnie przemyśleć wybór dobrego projektu, albowiem od niego jest zależny komfort i funkcjonalność domu. Ten wybór może stanowić również o tym, czy własny nowy dom okaże się atrakcyjny i oszczędny. Warto poświęcić nieco czasu, ażeby przyzwoicie rozważyć inwestycje życia. Nim budowa domu na bazie wymarzonego pomysłu się rozpocznie, należy dopełnić paru formalności.
budowa domu

Czym zagrodzić mieszkanie?

Budowa domu to duża inwestycja. Wkładamy w tę działalność nie tylko wszystkie swoje pieniądze, ale także wolny czas. Dlatego pragniemy, aby finalny efekt był widowiskowy, a całość była wierna naszym marzeniom. Z zaangażowaniem oglądamy magazyny dekoratorskie, szukając w nich wzorców. Szukamy porad u przyjaciół, którzy mają budowanie domu już za sobą i mogą się z nami podzielić swoimi doświadczeniami. Tak naprawdę, jakakolwiek wskazówka jest dla nas niezwykle cenna. Często też korzystamy z usług fachowców. Pragniemy, by nasz dom był doskonały i był wierny naszym marzeniom.
etykiety samoprzylepne

Etykiety na każdą okazję

Kiedy posiadamy niewielki sklepik albo zajmujemy się handlem przez sieć na niedużą skalę, zwróćmy uwagę na etykiety sprzedawanych produktów. Nie powinny to być tylko proste kawałki papieru przypięte do pudełka, przekazujące wyłącznie suche wiadomości o produkcie. Etykietki mogą stać się świetną wizytówką i reklamą naszego sklepu.
Fundament pod budowę domu jednorodzinnego

Przed wybudowaniem domu

W obecnych czasach bardzo trudno jest otrzymać własne mieszkanie. Przez globalny kryzys instytucje bankowe nie chcą już tak chętnie udzielać pożyczek hipotecznych, tak jak to było jeszcze jakiś czas temu. W związku z ogólną sytuacją na rynku pracy, niewiele ludzi jest w stanie sobie pozwolić na kupienie własnego mieszkania.
Znak na ulicy w Gdańsku

Mieszkanie i kredyt na lata

Dowolny młody człowiek, a również każdy starszy, któremu nadal nie udało się uzyskać własnego domu i żyje w dzierżawionych lokalach, mieszkaniach czy domkach, marzy o tym, aby móc w końcu zapuścić korzenie i uznać jakieś miejsce za własne, jakiego substancję nabył za swoje pieniądze, a nie: którego prawo do użytkowania wykupił za takie pieniądze. To duża różnica, nawet jeśli zdobycie dla siebie własnej przestrzeni mieszkalnej wymaga zaciągnięcia kredytu i oddawania rat, jakie niewiele odbiegają wysokością od kwoty, którą każdego miesiąca trzeba uiścić za najem takiego samego lokalu.
ogrodzenie

Wielki skok cywilizacyjny

Euro 2012 to wielka sportowa impreza która dała naszemu krajowi widoczny skok cywilizacyjny. Nigdy przedtem nie budowało się tu tyle, co niedawno, nigdy wcześniej nie powstawało tyle kluczowych inwestycji. Inwestycji, które przetrwają. Stadiony zostaną przejęte przez rozgrywki rodzimej ligi, autostrad i obwodnic nikt po Mistrzostwach nie zabrał. Tak samo w wypadku stacji kolejowych, portów lotniczych, odremontowanych elewacji, upiększonych ulic i ogólnej infrastruktury, zbudowanej w czasie przygotowań.
Przydomowa oczyszczalnia ścieków

O czym powinno się pamiętać, budując domek na wsi?

Własny kąt na prowincji ma wiele zalet Po okresach intensywnej urbanizacji, wśród obywateli polskich miast zapanowała moda na budowę domków za granicami miasta, daleko od zgiełku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.