Inwestycja
mały domek

Swój dom jako marzenie wielu osób

Prywatny dom jest planowany przez wielu osób. Budowa domu wiąże się z wielkim kosztem, dlatego należałoby porządnie przemyśleć dobór dobrego projektu, gdyż od niego zależy komfort i funkcjonalność budynku. Ten wybór może stanowić również o tym, czy nasz nowy dom będzie przyjazny i oszczędny. Warto przeznaczyć nieco czasu, żeby dobrze rozważyć inwestycje życia. Nim budowa domu na bazie wymarzonego wzoru się rozpocznie, trzeba dopełnić paru formalności.
Fundament pod budowę domu jednorodzinnego

Przed wybudowaniem domu

W naszych czasach niesłychanie trudno jest dostać własne mieszkanie. Poprzez światowy kryzys banki nie chcą już tak chętnie udzielać kredytów pod hipotekę, tak jak to bywało jeszcze niedawno. W związku z nieciekawą sytuacją na rynku pracy, mało ludzi może sobie pozwolić na zakup swojego mieszkania.
Znak na ulicy w Gdańsku

Mieszkanie i kredyt na lata

Dowolny młody człowiek, a również każdy starszy, któremu nadal nie udało się uzyskać własnego domu i żyje w dzierżawionych lokalach, mieszkaniach czy domkach, marzy o tym, aby móc w końcu zapuścić korzenie i uznać jakieś miejsce za własne, jakiego substancję nabył za swoje pieniądze, a nie: którego prawo do użytkowania wykupił za takie pieniądze. To duża różnica, nawet jeśli zdobycie dla siebie własnej przestrzeni mieszkalnej wymaga zaciągnięcia kredytu i oddawania rat, jakie niewiele odbiegają wysokością od kwoty, którą każdego miesiąca trzeba uiścić za najem takiego samego lokalu.
etykiety samoprzylepne

Etykiety na każdą okazję

Kiedy mamy nieduży sklep lub zajmujemy się handlem przez internet na niedużą skalę, poświęcić chwilę na etykiety sprzedawanych przedmiotów. Niech nie będą to tylko zwykłe kartki przyczepione do kartonika, zawierające tylko suche wiadomości o produkcie. Etykietki mogą być doskonałą wizytówką i formą promocji naszego sklepu.
żarówki

Światło led

Oświetlenie ledowe jest bardziej energooszczędne niż oświetlenie, które mieliśmy jeszcze niedawno w naszych domach. Zresztą oświetlenie typu led nie jest używane jedynie w naszych mieszkaniach. Coraz większa ilość miejscowości podejmuje decyzje o zmianie miejskiego oświetlenia właśnie na oświetlenie led. Jak można się domyślić jest to droga inwestycja, ale na pewno po latach się zwróci. Dlaczego?
ogrodzenie

Wielki skok cywilizacyjny

Euro 2012 to wielka sportowa impreza która dała naszemu krajowi widoczny skok cywilizacyjny. Nigdy przedtem nie budowało się tu tyle, co niedawno, nigdy wcześniej nie powstawało tyle kluczowych inwestycji. Inwestycji, które przetrwają. Stadiony zostaną przejęte przez rozgrywki rodzimej ligi, autostrad i obwodnic nikt po Mistrzostwach nie zabrał. Tak samo w wypadku stacji kolejowych, portów lotniczych, odremontowanych elewacji, upiększonych ulic i ogólnej infrastruktury, zbudowanej w czasie przygotowań.
Przydomowa oczyszczalnia ścieków

O czym powinno się pamiętać, budując domek na wsi?

Własny kąt na prowincji ma wiele zalet Po okresach intensywnej urbanizacji, wśród obywateli polskich miast zapanowała moda na budowę domków za granicami miasta, daleko od zgiełku.
budowa domu

Czym zagrodzić mieszkanie?

Budowa domu to duża inwestycja. Angażujemy w tę pracę nie tylko całe swoje oszczędności, lecz również czas po pracy. Dlatego pragniemy, aby ostateczny efekt był spektakularny, a całość była wierna naszym marzeniom. Z zapałem oglądamy magazyny dekoratorskie, poszukując w nich inspiracji. Szukamy wskazówek u przyjaciół, którzy mają urządzanie domu już za sobą i mogą się z nami podzielić swoimi doświadczeniami. Tak naprawdę, jakakolwiek porada będzie dla nas na wagę złota. Często również korzystamy z pomocy fachowców. Zależy nam na tym, by nasz dom był doskonały i był wierny naszym wyobrażeniom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.