Inwestycja
żarówki

Światło led

Żarówki led jest bardziej energooszczędne niż oświetlenie, które było jeszcze do niedawna w naszych mieszkaniach. Ogółem oświetlenie ledowe nie króluje tylko w naszych domach. Coraz więcej miejscowości decyduje się na wymianę miejskiego oświetlenia na wspomniane oświetlenie led. Jak można się domyślić jest to droga inwestycja, ale na pewno po pewnym okresie się zwróci. Czemu?
Przydomowa oczyszczalnia ścieków

O czym powinno się pamiętać, budując domek na wsi?

Mieszkanie we wsi lub w małym miasteczku posiada wiele dobrych stron Po czasach wielkiej urbanizacji, wśród obywateli rodzimych miast nastała moda na budowę domków za granicami miasta, jak najdalej od hałasu.
etykiety samoprzylepne

Etykiety na każdą okazję

Gdy posiadamy niewielki sklep lub zajmujemy się handlem przez internet na niedużą skalę, poświęcić chwilę na etykiety oferowanych produktów. Niech nie będą to tylko zwykłe kawałki papieru przypięte do kartonika, przekazujące tylko podstawowe wiadomości o przedmiocie. Etykietki mogą zostać doskonałą wizytówką i formą promocji naszego sklepu.
mały domek

Swój dom jako marzenie wielu osób

Prywatny dom jest planowany przez wielu ludzi. Budowa domu łączy się z największym wydatkiem, toteż należałoby dobrze przemyśleć wybór właściwego projektu, albowiem od niego zależy komfort i ergonomiczność domu. Ten wybór może stanowić również o tym, czy nasz nowy dom będzie atrakcyjny i ekonomiczny. Warto poświęcić nieco czasu, żeby przyzwoicie rozważyć inwestycje życia. Nim budowa domu na bazie wymarzonego projektu się rozpocznie, należy dopełnić kilku formalności.
budowa domu

Czym zagrodzić mieszkanie?

Budowa domu to duża inwestycja. Angażujemy w tę działalność nie tylko wszystkie swoje oszczędności, lecz także czas po pracy. Dlatego pragniemy, aby końcowy efekt był spektakularny, a całość była wierna naszym wyobrażeniom. Z zapałem oglądamy czasopisma wnętrzarskie, poszukując w nich inspiracji. Szukamy wskazówek u znajomych, którzy mają urządzanie domu już za sobą i mogą się z nami podzielić swoimi doświadczeniami. Tak naprawdę, każda rada będzie dla nas niezwykle cenna. Często również korzystamy z usług fachowców. Pragniemy, by nasz dom był idealny i był wierny naszym marzeniom.
Fundament pod budowę domu jednorodzinnego

Przed wybudowaniem domu

W naszych czasach bardzo ciężko jest zdobyć mieszkanie na własność. Poprzez szalejący kryzys instytucje bankowe nie są już tak chętne do udzielania pożyczek hipotecznych, tak jak to miało miejsce jeszcze jakiś czas temu. W związku z ogólną sytuacją na rynku pracy, mało osób jest w stanie sobie pozwolić na kupno własnego mieszkania.
ogrodzenie

Wielki skok cywilizacyjny

Euro 2012 to wielkie sportowe igrzyska, które dały Polsce widoczny skok cywilizacyjny. Nigdy wcześniej nie budowało się tu tyle, co niedawno, nigdy przedtem nie powstawało tyle ważnych inwestycji. Inwestycji, które będą ciągle użyteczne. Stadiony przejmą rozgrywki krajowe, autostrad i obwodnic nikt po Euro nie zwinął. Podobnie w przypadku stacji kolejowych, portów lotniczych, kamienic, deptaków i wszelkiej infrastruktury, powstałej w trakcie przygotowań.
Znak na ulicy w Gdańsku

Mieszkanie i kredyt na lata

Każdy młody człowiek, a również każdy dojrzały, jakiemu jeszcze nie udało się zdobyć własnego domu i żyje w wynajmowanych lokalach, mieszkaniach czy domkach, marzy o tym, żeby potrafić nareszcie osiąść i uznać wybrane mieszkanie za własne, jakiego substancję kupił za swoje pieniądze, a nie: jakiego prawo do korzystania opłacił za takie pieniądze. To duża różnica, nawet jeśli wejście w posiadanie własnej przestrzeni mieszkalnej wymaga zaciągnięcia pożyczki i oddawania rat, które nawet nie różnią się wysokością od kwoty, jaką każdego miesiąca należy uiścić za najem takiego samego mieszkania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.