Inwestycja
Znak na ulicy w Gdańsku

Mieszkanie i kredyt na lata

Każdy młody człowiek, a także każdy starszy, jakiemu jeszcze nie udało się dorobić własnego domu i pomieszkuje w wynajmowanych lokalach, mieszkaniach czy domkach, marzy o tym, żeby potrafić nareszcie zapuścić korzenie i uznać pewne mieszkanie za własne, jakiego własność kupił za zarobione pieniądze, a nie: którego prawo do użytkowania wykupił za te pieniądze. To duża różnica, także, gdy zdobycie dla siebie własnej przestrzeni mieszkaniowej wymaga zaciągnięcia pożyczki i spłacania rat, które nawet nie odbiegają wysokością od kwoty, jaką każdego miesiąca należy uiścić za najem takiego samego mieszkania.
żarówki

Światło led

Oświetlenie ledowe jest bardziej energooszczędne niż oświetlenie, które mieliśmy jeszcze niedawno w naszych domach. Zresztą oświetlenie typu led nie jest używane jedynie w naszych mieszkaniach. Coraz większa ilość miejscowości podejmuje decyzje o zmianie miejskiego oświetlenia właśnie na oświetlenie led. Jak można się domyślić jest to droga inwestycja, ale na pewno po latach się zwróci. Dlaczego?
ogrodzenie

Wielki skok cywilizacyjny

Euro 2012 to wielka sportowa impreza która dała naszemu krajowi widoczny skok cywilizacyjny. Nigdy przedtem nie budowało się tu tyle, co niedawno, nigdy wcześniej nie powstawało tyle kluczowych inwestycji. Inwestycji, które przetrwają. Stadiony zostaną przejęte przez rozgrywki rodzimej ligi, autostrad i obwodnic nikt po Mistrzostwach nie zabrał. Tak samo w wypadku stacji kolejowych, portów lotniczych, odremontowanych elewacji, upiększonych ulic i ogólnej infrastruktury, zbudowanej w czasie przygotowań.
Przydomowa oczyszczalnia ścieków

O czym powinno się pamiętać, budując domek na wsi?

Własny kąt na prowincji ma wiele zalet Po okresach intensywnej urbanizacji, wśród obywateli polskich miast zapanowała moda na budowę domków za granicami miasta, daleko od zgiełku.
etykiety samoprzylepne

Etykiety na każdą okazję

Jeśli posiadamy niewielki sklep lub zajmujemy się handlem przez internet na małą skalę, zwróćmy uwagę na etykiety sprzedawanych produktów. Niech nie będą to tylko proste kawałki papieru przywiązane do kartonika, zawierające wyłącznie podstawowe wiadomości o przedmiocie. Etykietki mogą stać się doskonałą wizytówką i formą promocji naszego sklepu.
budowa domu

Czym zagrodzić mieszkanie?

Budowa domu to duża inwestycja. Angażujemy w tę pracę nie tylko całe swoje oszczędności, lecz również czas po pracy. Dlatego pragniemy, aby ostateczny efekt był spektakularny, a całość była wierna naszym marzeniom. Z zapałem oglądamy magazyny dekoratorskie, poszukując w nich inspiracji. Szukamy wskazówek u przyjaciół, którzy mają urządzanie domu już za sobą i mogą się z nami podzielić swoimi doświadczeniami. Tak naprawdę, jakakolwiek porada będzie dla nas na wagę złota. Często również korzystamy z pomocy fachowców. Zależy nam na tym, by nasz dom był doskonały i był wierny naszym wyobrażeniom.
Fundament pod budowę domu jednorodzinnego

Przed wybudowaniem domu

W dzisiejszych czasach niezwykle trudno jest dostać mieszkanie na własność. Ze względu na szalejący kryzys banki nie są już tak chętne do udzielania kredytów hipotecznych, tak jak to bywało jeszcze niedawno. W związku z ogólną sytuacją na rynku pracy, niewiele ludzi jest w stanie sobie pozwolić na kupienie swojego mieszkania.
mały domek

Swój dom jako marzenie wielu osób

Prywatny dom jest planowany przez wielu ludzi. Budowa domu łączy się z największym wydatkiem, toteż należałoby dobrze przemyśleć wybór właściwego projektu, albowiem od niego zależy komfort i ergonomiczność domu. Ten wybór może stanowić również o tym, czy nasz nowy dom będzie atrakcyjny i ekonomiczny. Warto poświęcić nieco czasu, żeby przyzwoicie rozważyć inwestycje życia. Nim budowa domu na bazie wymarzonego projektu się rozpocznie, należy dopełnić kilku formalności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.