LED
Żarówka diodowa LED G9

Technologia led jest na dobre stosowana w zakresie oświetlenia. Coraz więcej przedsiębiorstw i osób prywatnych z niej korzysta

Już tak się dzieje, iż spora ilość kwestii ulega odmianie wraz z jakąś rewolucją. Dotyczy to takiej zmiany na wielu płaszczyznach, także, a może i przede wszystkim w dziedzinie technologii. Już w sumie przyzwyczailiśmy, albo przyzwyczajeni jesteśmy do technologii led, a jednocześnie zapominamy, jak bardzo dużo ta technologia oferuje. Przykładem jest coraz bardziej powszechne wykorzystywanie oświetlenia led do biura, ale nie tylko, bo jesteśmy w stanie odnaleźć wiele dziedzin, w jakich trudno sobie wyobrazić oświetlenie bez technologii led.
telebim reklama

Jak telebimy kuszą Polaków

Panuje przekonanie, że ruchome, podświetlane reklamy są kilkakrotnie bardziej zauważalne i zapadające w pamięć niż tradycyjne. Reklamy na ledach – bo o nich mowa – są już w naszym kraju bardzo rozpowszechnione. Oferują je firmy, które importują telebimy z Azji, głównie Chin, ale także rodzimi producenci tego sprzętu.
taśmy LED-owe

Tradycyjne żarówki czy ledowe?

W ostatnim czasie oświetlenie ledowe jest coraz bardziej popularne. Jest tak dlatego, że poza ceną, która i tak jest co rusz zachęcająca, żarówki led posiadają mnóstwo atutów a także przewyższają pod wieloma względami zwykłe żarówki.
Światła LED

Nowości ledowe w reklamie

Światło i źródło światła led to zjawisko elektroluminescencji, a dokładniej zdolnością emitowania światła w momencie gdy płynie przez nie prąd. Powstaje ono w wyniku przyłożenia specjalnej diody oraz napięcia i przepływu przez nie prądu elektrycznego. Jest to nowoczesna technologia dlatego wymaga zastosowania nowoczesnej elektroniki.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze

Dodatkowa jakość oświetlenia dla miłośników indywidualizmu

Unikatowy charakter mieszania obecnie nie jest czymś na co mogą sobie pozwolić zaledwie nieliczni. główną rolę odgrywa oświetlenie, które nie musi się już ograniczać do popularnych w sklepach, gotowych lamp stojących czy kinkietów. Coraz częściej wykorzystywanym akcesorium staje się dioda led, która najczęściej kojarzona jest z wieloma rodzajami wyświetlaczy w urządzeniach elektronicznych, choć nie jest to jej jedyne zastosowanie.
reflektor diodowy

Najlepsze światło

Świat posuwa się do przodu, niemądrze pozostawać w tyle. Nie czarujmy się, żarówka to wynalazek wprost z 19. stulecia i jego miejsce jest już w historii. Nie warto montować staroświeckich żarówek, kiedy w sprzedaży są dostępne diody LED, współczesne światło.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.