LED
reflektor diodowy

Najlepsze światło

Postęp pędzi nieustannie, nie wolno pozostawać w tyle. Nie okłamujmy się, żarówka to wynalazek wprost z dziewiętnastego stulecia i jego miejsce jest już w historii. Nie warto montować staroświeckich żarówek, kiedy w sprzedaży są dostępne diody LED, współczesne światło.
telebim reklama

Jak telebimy kuszą Polaków

Panuje przekonanie, że ruchome, podświetlane napisy reklamowe są kilkakrotnie lepiej dostrzegane i zapadające w pamięć niż tradycyjne. Reklamy na ledach – bo o nich mowa – są już w naszym kraju bardzo rozpowszechnione. Oferują je firmy, które sprowadzają telebimy z Dalekiego Wschodu, głównie Chin, ale także polscy producenci tego sprzętu.
Żarówka diodowa LED G9

Technologia led jest na dobre stosowana w zakresie oświetlenia. Coraz więcej przedsiębiorstw i osób prywatnych z niej korzysta

Już tak jest, iż spora ilość kwestii ulega odmianie wraz z jakąś rewolucją. Dotyczy to takiej odmiany na wielu płaszczyznach, także, a może i właściwie w dziedzinie technologii. Już faktycznie przyzwyczailiśmy, albo przyzwyczajeni jesteśmy do technologii led, a jednocześnie zapominamy, jak bardzo dużo ta technologia zapewnia. Przykładem jest coraz powszechniejsze wykorzystywanie oświetlenia led do biura, ale nie tylko, ponieważ możemy odnaleźć wiele dziedzin, w których trudno sobie wyobrazić oświetlenie bez technologii led.
Światła LED

Nowości ledowe w reklamie

Efekty wizualne oraz źródło światła led nazywa się zjawiskiem elektroluminescencji, a dokładniej zdolnością wydzielania efektów świetlnych w momencie gdy przewodzenia prądu. Powstaje ono w wyniku przyłożenia specjalnej diody oraz napięcia i w połączeniu z prądem elektrycznym. Jest to nowoczesna technologia dlatego wymaga użycia nowoczesnej elektroniki.
taśmy LED-owe

Tradycyjne żarówki czy ledowe?

W ostatnim czasie oświetlenie ledowe jest coraz bardziej na topie. Dzieje się dlatego, że abstrahując od ceny, która i tak jest coraz bardziej przystępna, żarówki led mają mnóstwo plusów a także przewyższają pod bardzo wieloma względami zwyczajne żarówki.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze

Dodatkowa jakość oświetlenia dla miłośników indywidualizmu

Unikatowy charakter mieszania obecnie nie jest czymś na co mogą sobie pozwolić jedynie nieliczni. Kluczową rolę odgrywa oświetlenie, które nie musi się już ograniczać do dostępnych w sklepach, gotowych lamp wiszących czy naściennych. Coraz częściej używanym elementem jest dioda led, która zwykle łączona jest z wieloma rodzajami ekranu w urządzeniach elektronicznych, mimo że nie jest to jej wyłączne zastosowanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.