LED
taśmy LED-owe

Tradycyjne żarówki czy ledowe?

Aktualnie oświetlenie ledowe jest coraz bardziej popularne. Jest tak ponieważ poza ceną, która tak czy siak jest co rusz zachęcająca, żarówki led mają wiele plusów a także prześcigają pod wieloma względami tradycyjne żarówki.
Żarówka diodowa LED G9

Technologia led jest na dobre stosowana w zakresie oświetlenia. Coraz więcej przedsiębiorstw i osób prywatnych z niej korzysta

Już tak się dzieje, iż spora ilość kwestii ulega zmianie wraz z jakimś przełomem. Dotyczy to takiej odmiany na wielu poziomach, także, a może i przede wszystkim w dziedzinie technologii. Już faktycznie przyzwyczailiśmy, albo przyzwyczajeni jesteśmy do technologii led, a jednocześnie zapominamy, jak bardzo dużo ta technologia zapewnia. Przykładem jest coraz powszechniejsze wykorzystywanie oświetlenia led do biura, lecz nie tylko, ponieważ jesteśmy w stanie znaleźć wiele dziedzin, w jakich trudno sobie wyobrazić oświetlenie bez zastosowania led.
Oprawy ledowe z kolekcji STEPS i CRISTAL
w aranżacji nad blatem i przy podłodze

Dodatkowa jakość oświetlenia dla miłośników indywidualizmu

Niepowtarzalny charakter lokalu obecnie nie jest czymś na co mogą sobie pozwolić zaledwie nieliczni. główną rolę odgrywa oświetlenie, które nie musi się już ograniczać do popularnych na rynku typowych lamp wiszących czy naściennych. Coraz częściej używanym elementem staje się dioda led, która zwykle kojarzona jest z różnymi modelami wyświetlacza w sprzętach elektronicznych, mimo że nie jest to jej jedyne przeznaczenie.
Światła LED

Nowości ledowe w reklamie

Światło i źródło światła led to zjawisko elektroluminescencji, a dokładniej zdolnością wydzielania efektów świetlnych kiedy płynie przez nie prąd. Powstaje ono w wyniku przyłożenia diody do stałego napięcia i przepływu przez nie prądu elektrycznego.Ta nowoczesna technologia wymaga zastosowania zaawansowanej elektroniki.
reflektor diodowy

Najlepsze światło

Postęp pędzi nieustannie, nie wolno pozostawać w tyle. Nie okłamujmy się, żarówka to wynalazek wprost z dziewiętnastego stulecia i jego miejsce jest już w historii. Nie warto montować staroświeckich żarówek, kiedy w sprzedaży są dostępne diody LED, współczesne światło.
telebim reklama

Jak telebimy kuszą Polaków

Panuje przekonanie, że ruchome, podświetlane napisy reklamowe są kilkakrotnie lepiej dostrzegane i zapadające w pamięć niż tradycyjne. Reklamy na ledach – bo o nich mowa – są już w naszym kraju bardzo rozpowszechnione. Oferują je firmy, które sprowadzają telebimy z Dalekiego Wschodu, głównie Chin, ale także polscy producenci tego sprzętu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.