Podłoga
lustro

Modernizacja hal sportowych

Budując lub remontując nawierzchnie sportowe, trzeba zwracać uwagę na to, żeby spełniały swoje zadanie i i żeby było bezpiecznie podczas ich używania. nie mają prawa się też ścierać. Sportowiec nie może doznać przez jej wadliwą konstrukcję żadnej kontuzji.
Parkiet z grabu

Wymieniamy podłogę w naszym mieszkaniu

Gdy zaczynamy remont w naszym domu, najczęściej jest to malowanie ścian w pokojach. Często także zmieniamy kafelki. Zazwyczaj jednak czynimy niepozorne przemiany, takie jak na przykład zakup mebli, czy zmiana dekoracji wnętrz. Koncentrujemy się wtedy głównie na dodatkach. Odwiedzamy mnóstwo sklepów, czatujemy na atrakcyjne okazje. Jesteśmy w stanie przewertować wiele czasopism wnętrzarskich. Nierzadko jednak zapominamy o wyjątkowo ważnym elemencie naszych domów, czyli o podłogach. Zazwyczaj wymieniamy je raz na kilkanaście lat albo i rzadziej. Chociaż codziennie mamy z nią stały kontakt, nie myślimy o podłodze. A przecież teraz mamy tyle możliwości, by była ona nie tylko praktyczna, ale i nowoczesna.
Drewniany parkiet

Cyklinowanie parkietu sposobem na wnętrze

Sposobów na wykończenie podłogi wskazać można wiele. Jednym z nich jest ułożenie parkietu. Ostateczne wykończenie podłogi z parkietem wymaga jego wycyklinowania.
podłogi drewniane

Parkiety z drewna

Niezwykle istotnym elementem każdego mieszkania jest podłoga. Powinna spełniać wiele warunków, by mogła służyć prawidłowo i przez długi czas. Jest dużo rodzajów podłóg. Są one zróżnicowane pod względem miejsca, gdzie będą używane. Innych podłóg wymaga specyfika kuchni czy toalet, a innych salon albo sypialnia. W kuchni i łazience dominującym elementem są podłogi, układane najczęściej z płytek ceramicznych. Salony z kolei to pomieszczenia, gdzie stosuje się inne rozwiązania. Mogą tam być wykorzystywane wykładziny dywanowe albo tylko podłoga. Aktualnie zaprzestaje się używania dywanów. Najczęściej preferowanym rodzajem są podłogi drewniane, do których należy między innymi parkiety Hajnówka.
sprzątanie2

Szybkie sprzątanie mieszkaniafirmy - czy opłaca się wynajmować firmy sprzątające?

Mianem usług porządkowych można objąć wszelkie działania, służące zaprowadzeniu porządku oraz utrzymaniu go, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Konieczność sprzątania jest niezwykle powszechna. Nie zawsze jednak jest wystarczająca ilość czasu na wykonanie tych czynności samodzielnie. Często także ma się do czynienia z punktami trudno dostępnymi, których posprzątanie wymaga specjalistycznego sprzętu.
salon

rola drewna w aranżacji wnętrz

To jak urządzimy dom zależy od wielu aspektów. Jednym z nich jest bez wątpienia aktualnie panująca moda. Wielu z nas marzy o super nowoczesnych wnętrzach. Oczywiście niezmiernie ważne są także upodobania, które posiadamy. Często bardzo trudno jest je zmienić lub też zmodyfikować. Stąd też bardzo często decydujemy się na projekty wnętrz mieszkań oraz całych domów, które będą z nimi zgodne. Często w wszelkiego rodzaju projektach wykorzystywane jest drewno.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.