Wzory

Zegarek – niezbędny dodatek

Sporo osób, które odznaczają się zgubnym idealizmem, utrzymuje że człowiek musi być odbierany przez pryzmat wnętrza, a nie wyglądu. To godne pochwały spostrzeżenie, jednak rzeczywistość jest diametralnie różna.
Podłoga dobrana do charakteru wnętrza

Czym wykończyć mieszkanie

Jako, że diabeł tkwi w drobnych elementach, przy odświeżaniu domu lub mieszkania poleca się pamiętać o odpowiednim wykończeniu podłóg, progów, schodów oraz drzwi. Obiekty handlowe z wyposażeniem budowlanym w własnejpropozycja mają duży wybór listew, które można dostosować do swoich potrzeb. Są również dostępne różne wzory, kształty iodcienie. Wszystko odpowiednio dobrane i dostosowane do pragnień klienta.
Maszyna do szycia

Szycie na maszynie

Mnóstwo z nas z pewnością pamięta ciągle czasy, kiedy w każdym domu znajdowała się maszyna do szycia. Sklepy z odzieżą nie oferowały nic ładnego, zwykle jeden wzór spódnicy i bluzki i jeżeli kobieta chciała być modnie i ładnie ubrana musiała brać sprawy we własne ręce – dosłownie. Nasze mamy i babcie umiały doskonale posługiwać się maszyną do szycia i tworzyły czasem takie wspaniałości, że dziś z chęcią same je wkładamy.
Nowoczesna łazienka

Czas na zmianę wystroju łazienki

Lato to w naszym kraju zwyczajowo czas wyjazdów na wczasy i remontowania mieszkań. Jeżeli mamy w planach remont łazienki, powinniśmy zapoznać się z dostępną ofertą sklepów w naszej miejscowości. Do tego typu działań możemy wykorzystać internet, aby nie biegać po sklepach niepotrzebnie. Na przykład strona łazienki wrocław ma super ofertę. To okazja by mieć w końcu wymarzoną łazienkę!
Twoja Galeria

Fototapety oryginalną formą ozdoby ścian

Prawdopodobnie każdy z nas ma w mieszkaniu choć jeden plakat czy obraz. Najchętniej w pomieszczeniach wieszamy reprodukcje prac największych malarzy lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Lubiane są także abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego decydujemy się na zakup obrazów.
stół z białym obrusem

W jaki sposób szykownie nakryć stół - interesujące przykłady serwetek

Ładne i stylowe meble to nie wszystko – podając posiłki warto dbać o ładną serwetę lub obrus. Ciekawe ozdoby do stołu pełnią różnoraką funkcję: zabezpieczają stół przed zabrudzeniami (szczególnie uciążliwymi, kiedy mebel jest wykonany z drewna) , a także charakteryzują się wysokimi walorami dekoracyjnymi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.