Obrazy

Foto tapety do biur

Oryginalne projekty wnętrz perfekcyjnie korespondują ze współczesnym stylem. Wybór jest spory, więc wszystko jest zależny od wyobraźni, ale też od poczucia stylu. Ściany to potężne wyzwanie.
Salon, fototapeta miasto nocą

Obrazy cyfrowe - ważny element wnętrza

Niemal każdy z nas ma w mieszkaniu choć jeden obraz albo plakat. Najchętniej w pomieszczeniach wieszamy kopie dzieł najwybitniejszych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Lubiane są również abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo popularne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla chłodnego wnętrza jak ciekawy grafika na ścianie. Może właśnie dlatego decydujemy się na kupno obrazów.
Twoja Galeria

Fototapety oryginalną formą ozdoby ścian

Prawdopodobnie każdy z nas ma w mieszkaniu choć jeden plakat czy obraz. Najchętniej w pomieszczeniach wieszamy reprodukcje prac największych malarzy lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Lubiane są także abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego decydujemy się na zakup obrazów.

Najwyższy czas odświeżyć wygląd biura

Urlop to świetny okres na odnowienie wyglądu domu. Jeżeli nie wyjeżdżamy się opalać, opłaci się popracować nieco nad tchnięciem w mieszkanie świeżego ducha. Można zmienić meble lub dorobić trochę ciekawych elementów designu. Lecz najistotniejszym widokiem, który przekazuje pokojowi określony kształt, są ściany. To one określają tonację pomieszczenia i dominują kolorystycznie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.