Wanny
OKNOPLAST Kraków.

Wyposażenie małej łazienki

Każdego dnia posiadasz tę samą przeszkodę, że przebywając w niedużej wąskiej łazience, nie masz jak porządnie umyć zębów? Obijasz się o pralkę, a umywalka już dawno wymaga wymiany? A podczas wycierania się po kąpieli ruchy wykonujesz niczym sardynka w puszcze, tak by o nic się zahaczyć? A to z powodu ogromnych sprzętów sanitarnych i małej przestrzeni, które nijak do siebie nie pasują? Może to okazja by zmienić wystrój?
łazienka

Solidne wykończenie łazienki jest niezwykle znaczące - łazienka z prysznicem

W licznych mieszkaniach pomieszczenia takie jak kuchnia czy łazienka niezmiernie dobrze jednoczą w sobie funkcjonalność i piękny wygląd. Jest to bardzo ważne, bo w tych pomieszczeniach wykonujemy dane prace, do jakich wymagany jest odpowiedni sprzęt. Aranżując łazienkę należy się wobec tego namyślić co jest najbardziej nam potrzebne i na ile rzeczy starczy miejsca.
łazienka

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby w podeszłym wieku albo niepełnosprawne ruchowo zwykle miewają kłopoty z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Zdarza się, że jest to dla takich ludzi wręcz nierealne. Dlatego mieszkania takich ludzi najczęściej dopasowuje się do ich stanu montując w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo.
łazienka

Długa historia łazienek

Łazienki są z nami już od ponad dwóch tysięcy lat. Historia zaczyna się od cywilizacji helleńskiej, przywiązanej do higieny i do korzyści międzyludzkich łaźni. Koncepcję bardzo rozwinięto w starożytnym Rzymie. Do dziś można podziwiać pozostałości term, czyli wielkich łaźni, gdzie porządni mieszkańcy metropolii kosztowali kąpieli, wypacali się w saunach i rozkoszowali się usługami wyszkolonych masażystów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.