Wanny
łazienka

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze lub niepełnosprawne ruchowo zwykle mogą mieć kłopoty z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Czasem nawet jest to dla takich ludzi wręcz nierealne. Z tego powodu domy osób niepełnosprawnych lub starszych najczęściej dopasowuje się do ich potrzeb stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o komfort, ale też o bezpieczeństwo.
OKNOPLAST Kraków.

Wyposażenie małej łazienki

Każdego ranka posiadasz tę samą przeszkodę, że będąc w niedużej ciasnej łazience, nie masz jak nawet z rozmachem umyć zębów? Uderzasz się o urządzenie do prania, a umywalka już dawno wymaga wymiany? A podczas wycierania się po kąpieli ruchy wykonujesz niczym robot, tak by o nic się nie uderzyć? A to z powodu dużych sprzętów sanitarnych i małej przestrzeni, które w ogóle do siebie nie pasują? Może to najwyższa pora by zastanowić się nad nowym wystrojem?
łazienka

Długa historia łazienek

Łazienki są z nami już od ponad dwóch tysięcy lat. Historia zaczyna się od cywilizacji helleńskiej, przywiązanej do higieny i do korzyści międzyludzkich łaźni. Koncepcję bardzo rozwinięto w starożytnym Rzymie. Do dziś można podziwiać pozostałości term, czyli wielkich łaźni, gdzie porządni mieszkańcy metropolii kosztowali kąpieli, wypacali się w saunach i rozkoszowali się usługami wyszkolonych masażystów.
łazienka

Solidne wykończenie łazienki jest niezwykle znaczące - łazienka z prysznicem

W licznych mieszkaniach pomieszczenia takie jak kuchnia czy łazienka nadzwyczaj poprawnie łączą w sobie praktyczność i ładny wygląd. Jest to niezwykle ważne, bo w tych pomieszczeniach praktykujemy konkretne czynności, do jakich konieczny jest odpowiedni sprzęt. Aranżując łazienkę trzeba się w związku z tym namyślić co jest w największym stopniu nam potrzebne i na ile rzeczy wystarczy miejsca.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.