Łazienki

Mała łazienka – problem z aranżacją?

Po okresie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej mamy nieco złych kwestii. Najgorszą z nich są bezdyskusyjnie wykwity budownictwa komunistycznego, psujące urodę wielu miejscowości. Bloki komunistyczne kryją w sobie miliony obywateli, którzy klną na wścibskie karaluchy, cieniutkie ściany, marne wykończenie oraz na brak miejsca. Brak powierzchni dotyczy najbardziej malutkich łazienek w bloku.
Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Ubarw swoje mieszkanie fototapetą

Jeżeli nie pasuje ci malowanie pokojów lub nakładanie nudnych tapet, które pasują bardziej do mieszkania babci, fototapety są świetnym pomysłem! I to zarówno do pokoju dla nastolatka, jak i toalety, łazienki, sypialni i pokoju gościnnego. To takie łatwe! Możesz znaleźć sobie dowolną fotkę, przesłać ją do sklepu online i po paru dobach otrzymać wspaniałe fototapety ze zdjęcia.
Meble łazienkowe

Oryginalne aranżacje pomieszczeń.

Indywidualizm wpisany jest w naturę człowieka. Ludzie od zawsze lubują się w wyróżnieniu swojego "ja" od innych. Nie zwracając uwagi na status materialny, każdy z nas chciałby się czuć wyjątkowy i niepowtarzalny. Tak samo, niejeden z nas chciałby mieć przedmiot , który będzie wzbudzał uczucie zazdrości u innych.
Nie tylko kafelkami łazienka stoi

Łazienka zalicza się do najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu

Łazienka, to niesamowicie istotne pomieszczenie każdego obiektu, bo tam staramy się o swoją higienę, poprzez korzystanie z różnych kąpieli i kosmetyków, jak też tam załatwiamy swoje potrzeby fizjologiczne. Obecnie takie miejsca wykonywane są właśnie w taki sposób, że zamieszczone są w nich też toalety. Jak najbardziej jest to najczęściej spotykany w mieszkaniach, jakie znajdują się w małych blokach mieszkalnych, dlatego że tam po prostu metraż mieszkania nie pozwala na wykonanie dodatkowego pomieszczenia, jakie byłoby przeznaczone na toaletę.
mała łazienka

Nowoczesna łazienka sercem domu.

Łazienka w każdym mieszkaniu bywa wyjątkowo liczącym się obszarem, w którym odpoczywamy po stresującym dniu w pracy, pielęgnujemy nasze ciało, a także realizujemy bardziej powszednie czynności jak pranie. Posiadanie eleganckiej łazienki to teraz fantazja co drugiej kobiety. Z racji swojej natury kobieta uwielbia w niej tam rezydować.

Na jakie baterie do łazienki poleca się dziś zdecydować?

Najistotniejszą sprawą, biorąc pod uwagę remonty związane z łazienką, jest jej wystrój. Różnego rodzaju opcje proponowane na szeroką skalę klientom, zainteresowanym odmianą wnętrza własnych łazienek, polegają przede wszystkim na wprowadzaniu swoistych zmian. Inwestycja w ciekawe i nowoczesne baterie łazienkowe może być doskonałym początkiem. Producenci chcą stale iść z duchem czasu, by sprostać coraz wyższym wymaganiom klientów.
wnętrze   salon

Nowoczesne trendy w wystrojach domów

Jak najlepiej urządzić dom? Skąd wziąć nowoczesne trendy i jak łączyć style? Prawdopodobnie nie są to odpowiedzi, które da się wyjaśnić w pojedynczym artykule, ale spróbujemy dać kilka porad.

Meble w twojej łazience – poradnik

Łazienka to dla wszystkich istotne miejsce, które powinno odznaczać się wyglądem i ergonomią. Dlatego odpowiedni jej projekt często to twardy orzech do zgryzienia. Sporo ludzi nie radzi sobie ze znalezieniem równowagi pomiędzy ergonomią a estetyką. To dobrze zatem, że aktualnie na rynku meblowym można zakupić mnóstwo przyszykowanych rozwiązań, sprzedawanych przez poszczególne sklepy. Pełne komplety mebli łazienkowych poznasz i ocenisz nie wyściubiając nosa z mieszkania.

Eleganckie wyposażenie łazienki

Zazwyczaj po powrocie do domu po ciężkim dniu marzymy o odpoczynku i spokoju. Najczęściej pomaga nam w tym gorący oraz odprężający prysznic. Można jednak ponad to ulepszyć ten moment wytchnienia przez stosowną przeróbkę własnej łazienki. Dzięki bogatemu wyborowi mamy możliwość przy wykorzystaniu drobnych dodatków zbudować niepowtarzalne miejsce do relaksu.
łazienka

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze lub niepełnosprawne ruchowo zwykle mogą mieć kłopoty z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Czasem nawet jest to dla takich ludzi wręcz nierealne. Z tego powodu domy osób niepełnosprawnych lub starszych najczęściej dopasowuje się do ich potrzeb stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o komfort, ale też o bezpieczeństwo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.