Łazienki
Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Ubarw swoje mieszkanie fototapetą

Jeśli nie pasuje ci malowanie pokojów lub nakładanie posępnych tapet, które pasują raczej do mieszkania babci, fototapety są wspaniałym pomysłem! I to zarówno do pokoju dla najmłodszych, jak i kuchni, łazienki, sypialni i pokoju gościnnego. To takie łatwe! Możesz wybrać sobie dowolną fotkę, przesłać ją do sklepu online i po kilku dobach dostać wspaniałe fototapety ze zdjęcia.
Nie tylko kafelkami łazienka stoi

Łazienka zalicza się do najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu

Łazienka, to bardzo istotne pomieszczenie każdego obiektu, bo tam dbamy o własną higienę, przez korzystanie z kąpieli, jak też tam załatwiamy swoje potrzeby fizjologiczne. Obecnie takie miejsca wykonywane są najczęściej w taki sposób, że umieszczone są w nich też toalety. Rzecz jasna jest to bardzo często spotykany w mieszkaniach, które zlokalizowane są w małych blokach mieszkalnych, bo tam po prostu metraż mieszkania uniemożliwia stworzenie dodatkowego pomieszczenia, które zostałoby przeznaczone na toaletę.
Meble łazienkowe

Oryginalne aranżacje pomieszczeń.

Dążenie do pokazania siebie wpisane jest w ludzka naturę. Ludzie od zawsze prześcigają się w wyróżnieniu własnego "ja" od innych. Nie zwracając uwagi na poziom materialny, każdy człowiek chcę się czuć specjalny i niepowtarzalny. Podobnie, każdy z nas chciałby mieć przedmiot , który będzie wzbudzał uczucie zazdrości u pozostałych ludzi.
łazienka

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze lub niepełnosprawne ruchowo zwykle mogą mieć kłopoty z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Czasem nawet jest to dla takich ludzi wręcz nierealne. Z tego powodu domy osób niepełnosprawnych lub starszych najczęściej dopasowuje się do ich potrzeb stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o komfort, ale też o bezpieczeństwo.
wnętrze   salon

Nowoczesne trendy w wystrojach domów

Jak najpiękniej wyremontować dom? Gdzie odnaleźć współczesne trendy i jak połączyć style? Może nie są to odpowiedzi, które da się opisać w jednym tekście, ale postaramy się udzielić kilku porad.

Mała łazienka – problem z aranżacją?

Po epoce komuny zostało Polakom trochę złych rzeczy. Najbardziej godną pożałowania z nich są bezdyskusyjnie wykwity komunistycznej myśli budowlanej, zaszpecające urodę wielu miejscowości. Bloki z wielkiej płyty kryją w sobie tysiące obywateli, którzy cierpią na wścibskie prusaki, cieniutkie ściany, kiepskie wykończenie oraz na okropną ciasnotę. Brak miejsca dotyczy zwłaszcza maciupkich łazienek w mieszkaniu.
Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC

Uroda kwater sypialnych dla firm

Hotele pracownicze to specjalne zakłady, które przyjmują na pobyt czasowy pracowników różnych instytucji i zakładów pracy. Firmy oferujące noclegi pracownicze powstają często przy szpitalach, komisariatach policji, instytucjach oświatowych różnego szczebla, pocztach, budynkach wojskowych i większych fabrykach. Pewnie komuś kojarzą się one z z okresem komunizmu, ponieważ w erze gigantycznych komunalnych zakładów przemysłowych hotele robotnicze były bardzo często spotykane.

Eleganckie wyposażenie łazienki

Zazwyczaj po powrocie do domu po długim dniu marzymy o odpoczynku i spokoju. Zwykle umożliwia nam to gorący oraz odprężający prysznic. Można jednakże ponad to ulepszyć ten moment odprężenia poprzez stosowną aranżację naszej łazienki. Dzięki szerokiemu wyborowi mamy możliwość przy wykorzystaniu niewielkich dodatków wykreować niepowtarzalne miejsce do relaksu.

Meble w twojej łazience – poradnik

Łazienka to bardzo ważne zacisze, które musi wyróżniać się wyglądem i praktycznością. Dlatego odpowiedni jej design często to twardy orzech do zgryzienia. Sporo ludzi nie radzi sobie z odszukaniem złotego środka pomiędzy funkcjonalnością a pięknem. Na szczęście aktualnie na rynku meblowym dostajemy do dyspozycji wiele przyszykowanych zestawów, sprzedawanych przez poszczególne sklepy. Pełne komplety elementów łazienkowych zobaczysz nie wyściubiając nosa z domu.

Na jakie baterie do łazienki poleca się dziś zdecydować?

Najważniejszą sprawą, jeżeli chodzi o remonty wiążące się z łazienką, jest jej wystrój. Różne opcje Dawane do dyspozycji na szeroką skalę zainteresowanym odmianą wnętrza swych łazienek, opierają się szczególnie na wprowadzaniu swoistych nowości. Zainwestowanie w interesujące i nowoczesne baterie łazienkowe może być doskonałym początkiem. Producenci chcą ciągle iść z duchem czasu, by sprostać coraz wyższym wymaganiom zamawiających.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.