Łazienki

Eleganckie wyposażenie łazienki

Zazwyczaj po powrocie do domu po ciężkim dniu marzymy o odpoczynku i spokoju. Najczęściej pomaga nam w tym gorący oraz odprężający prysznic. Można jednak ponad to ulepszyć ten moment wytchnienia przez stosowną przeróbkę własnej łazienki. Dzięki bogatemu wyborowi mamy możliwość przy wykorzystaniu drobnych dodatków zbudować niepowtarzalne miejsce do relaksu.

Mała łazienka – problem z aranżacją?

Po czasach Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej zostało nam nieco złych spraw. Najbardziej godną pożałowania z nich są bez wątpienia relikty komunistycznej myśli budowlanej, zaszpecające urodę wielu ośrodków miejskich. Bloki komunistyczne kryją w sobie rzesze lokatorów, którzy narzekają na wścibskie karaluchy, słabe ściany, tandetne wykończenie oraz na ciasność pomieszczeń. Brak metrażu dotyczy szczególnie malutkich łazienek w mieszkaniu.
Nie tylko kafelkami łazienka stoi

Łazienka zalicza się do najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu

Łazienka, to niezwykle istotne pomieszczenie każdego domu, gdyż tam dbamy o swoją higienę, poprzez korzystanie z kąpieli, jak również tam realizujemy swoje potrzeby fizjologiczne. Obecnie tego rodzaju pomieszczenia wykonywane są właśnie w taki sposób, że zawarte są w nich także toalety. Rzecz jasna jest to zazwyczaj stosowane w mieszkaniach, jakie zlokalizowane są w małych blokach mieszkalnych, gdyż tam zwyczajnie powierzchnia mieszkania nie pozwala na stworzenie dodatkowego pomieszczenia, jakie byłoby wykorzystane na toaletę.
wnętrze   salon

Nowoczesne trendy w wystrojach domów

Jak najlepiej wyremontować mieszkanie? Gdzie odnaleźć modne trendy i jak połączyć style? Prawdopodobnie nie są to odpowiedzi, które da się udzielić w jednym tekście, ale spróbujemy się udzielić kilku porad.
Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Ubarw swoje mieszkanie fototapetą

Jeśli nie pasuje ci malowanie pokojów lub nakładanie posępnych tapet, które pasują raczej do mieszkania babci, fototapety są wspaniałym pomysłem! I to zarówno do pokoju dla najmłodszych, jak i kuchni, łazienki, sypialni i pokoju gościnnego. To takie łatwe! Możesz wybrać sobie dowolną fotkę, przesłać ją do sklepu online i po kilku dobach dostać wspaniałe fototapety ze zdjęcia.
Meble łazienkowe

Oryginalne aranżacje pomieszczeń.

Dążenie do pokazania siebie wpisane jest w ludzka naturę. Ludzie od zawsze prześcigają się w wyróżnieniu własnego "ja" od innych. Nie zwracając uwagi na poziom materialny, każdy człowiek chcę się czuć specjalny i niepowtarzalny. Podobnie, każdy z nas chciałby mieć przedmiot , który będzie wzbudzał uczucie zazdrości u pozostałych ludzi.
łazienka

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze lub niepełnosprawne ruchowo zwykle mogą mieć kłopoty z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Czasem nawet jest to dla takich ludzi wręcz nierealne. Z tego powodu domy osób niepełnosprawnych lub starszych najczęściej dopasowuje się do ich potrzeb stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o komfort, ale też o bezpieczeństwo.
Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC

Uroda kwater sypialnych dla firm

Hotele pracownicze to specjalne zakłady, które przyjmują na pobyt czasowy pracowników różnych instytucji i zakładów pracy. Firmy oferujące noclegi pracownicze powstają często przy szpitalach, komisariatach policji, instytucjach oświatowych różnego szczebla, pocztach, budynkach wojskowych i większych fabrykach. Pewnie komuś kojarzą się one z z okresem komunizmu, ponieważ w erze gigantycznych komunalnych zakładów przemysłowych hotele robotnicze były bardzo często spotykane.

Meble w twojej łazience – poradnik

Łazienka to bardzo ważne zacisze, które musi wyróżniać się wyglądem i praktycznością. Dlatego odpowiedni jej design często to twardy orzech do zgryzienia. Sporo ludzi nie radzi sobie z odszukaniem złotego środka pomiędzy funkcjonalnością a pięknem. Na szczęście aktualnie na rynku meblowym dostajemy do dyspozycji wiele przyszykowanych zestawów, sprzedawanych przez poszczególne sklepy. Pełne komplety elementów łazienkowych zobaczysz nie wyściubiając nosa z domu.

Na jakie baterie do łazienki poleca się dziś zdecydować?

Najważniejszą sprawą, jeżeli chodzi o remonty wiążące się z łazienką, jest jej wystrój. Różne opcje Dawane do dyspozycji na szeroką skalę zainteresowanym odmianą wnętrza swych łazienek, opierają się szczególnie na wprowadzaniu swoistych nowości. Zainwestowanie w interesujące i nowoczesne baterie łazienkowe może być doskonałym początkiem. Producenci chcą ciągle iść z duchem czasu, by sprostać coraz wyższym wymaganiom zamawiających.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.