Łazienki
Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Ubarw swoje mieszkanie fototapetą

Jeżeli nie odpowiada ci malowanie pokojów lub wyklejanie posępnych tapet, które nadają się raczej do mieszkania babci, fototapety są świetnym pomysłem! I to zarówno do pokoju dla nastolatka, jak i toalety, łazienki, sypialni i pokoju gościnnego. To takie proste! Możesz dobrać sobie jakąkolwiek fotkę, wysłać ją do firmy internetowej i po paru dobach zdobyć wyborne fototapety ze zdjęcia.

Meble w twojej łazience – poradnik

Łazienka to bardzo ważne zacisze, które musi wyróżniać się wyglądem i praktycznością. Dlatego odpowiedni jej design często to twardy orzech do zgryzienia. Sporo ludzi nie radzi sobie z odszukaniem złotego środka pomiędzy funkcjonalnością a pięknem. Na szczęście aktualnie na rynku meblowym dostajemy do dyspozycji wiele przyszykowanych zestawów, sprzedawanych przez poszczególne sklepy. Pełne komplety elementów łazienkowych zobaczysz nie wyściubiając nosa z domu.
Nie tylko kafelkami łazienka stoi

Łazienka zalicza się do najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu

Łazienka, to niezwykle istotne pomieszczenie każdego domu, bo tam staramy się o swoją higienę, przez korzystanie z różnych kąpieli i kosmetyków, ale również tam załatwiamy swe potrzeby fizjologiczne. Aktualnie tego rodzaju miejsca robione są najczęściej w ten sposób, że zamieszczone są w nich też toalety. Jak najbardziej jest to przeważnie stosowane w mieszkaniach, które zlokalizowane są w małych blokach mieszkalnych, dlatego że tam po prostu powierzchnia mieszkania nie pozwala na stworzenie dodatkowego pomieszczenia, jakie byłoby wykorzystane na toaletę.
łazienka

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze lub niepełnosprawne ruchowo czasami mogą mieć problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Zdarza się, że jest to dla takich ludzi wręcz nierealne. Z tego powodu mieszkania osób niepełnosprawnych lub starszych bardzo często dostosowuje się do ich stanu montując w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o komfort, ale też o bezpieczeństwo.
wnętrze   salon

Nowoczesne trendy w wystrojach domów

Jak najlepiej wyremontować dom? Skąd wziąć nowoczesne trendy i jak połączyć style? Być może nie są to odpowiedzi, które da się opisać w pojedynczym artykule, ale postaramy się udzielić kilku porad.

Na jakie baterie do łazienki poleca się dziś zdecydować?

Najważniejszą sprawą, jeżeli chodzi o remonty wiążące się z łazienką, jest jej wystrój. Różne opcje Dawane do dyspozycji na szeroką skalę zainteresowanym odmianą wnętrza swych łazienek, opierają się szczególnie na wprowadzaniu swoistych nowości. Zainwestowanie w interesujące i nowoczesne baterie łazienkowe może być doskonałym początkiem. Producenci chcą ciągle iść z duchem czasu, by sprostać coraz wyższym wymaganiom zamawiających.
Meble łazienkowe

Oryginalne aranżacje pomieszczeń.

Indywidualizm wpisany jest w ludzka naturę. Ludzie od wieków lubują się w odróżnieniu własnego "ja" od innych. Nie zwracając uwagi na status materialny, każdy z nas chciałby się czuć specjalny i niepowtarzalny. Podobnie, niejeden z nas chciałby posiadać przedmiot , jaki będzie wywoływał uczucie zazdrości u innych.

Mała łazienka – problem z aranżacją?

Po okresie PRL mamy trochę złych spraw. Najgorszą z nich są oczywiście owoce budownictwa komunistycznego, psujące urodę wielu miejscowości. Bloki z wielkiej płyty mieszczą w sobie rzesze obywateli, którzy cierpią na nieśmiertelne karaluchy, cieniutkie ściany, marne wykończenie oraz na ciasność pomieszczeń. Deficyt miejsca dotyczy najbardziej wąskich łazienek w mieszkaniu.
mała łazienka

Nowoczesna łazienka sercem domu.

Łazienka w co drugim mieszkaniu bywa szalenie znaczącym miejscem, w którym odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy, troszczymy się o nasze ciało, oraz wykonujemy bardziej przyziemne prace jak pranie. Posiadanie gustownej łazienki to teraz cel nie jednej kobiety. Z powodu swojej natury kobieta lubi w niej spędzać tam dużo czasu.
łazienki, łązienka, armatura sanitarna

Łazienka – wyposażenie oraz aranżacja

Łazienka to jedno z ważniejszych pomieszczeń w domu. Przy remoncie łazienki dobrze jest wiedzieć o kilku dość istotnych sprawach, które kiedyś ułatwią nam eksploatację tego pomieszczenia. Dzięki nim oprócz praktyczności zapewnimy sobie też odpowiednie walory estetyczne. Istotne jest kilka aspektów zapewniających komfort podczas użytkowania łazienki: funkcjonalne wyposażenie, dobór oświetlenia, odpowiednia przestrzeń, właściwie dobrane kolory.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.