Kredyt
mieszkania Villa Galicja

Wyjątkowo często osobliwe cechy pewnego dewelopera decydują o liczebności sprzedanych mieszkań

Rynek lokalowy w rozbudowanych miastach stale się rozbudowuje i dynamicznie działa przez wzgląd na świeżo powstające osiedla i kolejne projektowane inwestycje budowlane.
wnętrze biura

Dolny Śląsk – rynek nieruchomości

Dobrze by było mieć osobiste lokum, jednak portfel protestuje? To dość znany problem wszystkich młodych ludzi, niełatwo też go rozwiązać. Również rynek nieruchomości dla firm nie jest łatwy, choć można wyszukać lokale jak przykładowo na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule dokładniej poznamy realia rynku najmu we Wrocławiu.
farby elewacyjne_slider

Jak kształtują się ceny nabycia mieszkania na terenie Wrocławia

Razem z wiosennym czasem wzrasta zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, tak jak reszta polskich miast, jest świadkiem czasowego spadku cen. Trend ten odwróci się w czasie letniego wypoczynku i przypuszczalnie znów powróci od września. Wtedy to do miasta przybędzie świeży rocznik studentów, część z nich zapewne dostanie od rodziców swoją pierwszą kawalerkę.
Pieniądze, Euro

Szybkie pożyczki w trudnych czasach

Nadchodzą trudne miesiące dla Polaków. Polska była do tej pory omijana przez dekoniunkturę, jednakże na nieszczęście dużo efektów bessy nie można się uniknąć. Banki modyfikują reguły przyznania kredytu pieniężnego, ludzie, którzy mają już jakieś długi raczej będą odprawiani z kwitkiem.
Księgowość, finanse

Co zrobić w ciężkiej sytuacji finansowej?

Niestety nasz kraj nie jest państwem nazbyt bogatym. Coraz częściej ludzie nie mają, za co egzystować i zaciągają długi w banku bądź zaciągają pożyczki. Pożyczki stały się tak samo powszechne jak kredyty, dlatego też wyróżniamy mnóstwo ich rodzajów.
Inwestycje, nieruchomości

Jak dostać kredyt ze złą historią kredytową?

Co rozumiemy przez znaczenie słowa historia kredytowa, która może być pozytywna lub negatywna. Budujemy ją poprzez zaciąganie pożyczek, kredytów czy przekraczanie limitów w koncie. Dobrze budować pozytywną historię kredytową gdyż ma ona wpływ podczas przydzielaniu nam kredytów w przyszłości . Gdy jednak nie jesteśmy dobrym kredytobiorcom czyli odwlekamy uregulowanie zobowiązań bank nie wyrazi zgody na udzielenie następnego kredytu.
Znak na ulicy w Gdańsku

Mieszkanie i kredyt na lata

Każdy młody człowiek, a również każdy dojrzały, jakiemu jeszcze nie udało się zdobyć własnego domu i żyje w wynajmowanych lokalach, mieszkaniach czy domkach, marzy o tym, żeby potrafić nareszcie osiąść i uznać wybrane mieszkanie za własne, jakiego substancję kupił za swoje pieniądze, a nie: jakiego prawo do korzystania opłacił za takie pieniądze. To duża różnica, nawet jeśli wejście w posiadanie własnej przestrzeni mieszkalnej wymaga zaciągnięcia pożyczki i oddawania rat, które nawet nie różnią się wysokością od kwoty, jaką każdego miesiąca należy uiścić za najem takiego samego mieszkania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.