Kredyt
mieszkania Villa Galicja

Wyjątkowo często osobliwe cechy pewnego dewelopera decydują o liczebności sprzedanych mieszkań

Sektor lokalowy w większych miastach cały czas się rozbudowuje i żywiołowo działa ze względu na świeżo powstające osiedla i kolejne planowane inwestycje budowlane.
farby elewacyjne_slider

Jak kształtują się ceny nabycia mieszkania na terenie Wrocławia

Razem z wiosennym czasem pnie się w górę zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, doznaje czasowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie letnich urlopów i możliwe, że znów powróci od września. Właśnie we wrześniu do miasta napłynie nowy rocznik studentów, część z nich może dostać od rodziców swoje pierwsze cztery kąty.
Znak na ulicy w Gdańsku

Mieszkanie i kredyt na lata

Dowolny młody człowiek, a również każdy starszy, jakiemu nadal nie udało się zdobyć swojego gniazdka i żyje w wynajmowanych lokalach, mieszkaniach czy domkach, śni o tym, aby móc nareszcie osiąść i uznać pewne mieszkanie za swoje, którego substancję nabył za zarobione pieniądze, a nie: którego prawo do użytkowania wykupił za te pieniądze. To ważna różnica, nawet jeśli wejście w posiadanie swojej przestrzeni mieszkalnej wymaga zaciągnięcia kredytu i oddawania rat, które nawet nie różnią się wysokością od sumy, jaką każdego miesiąca należy uiścić za najem podobnego lokalu.
Księgowość, finanse

Co zrobić w ciężkiej sytuacji finansowej?

Prawdą jest, że niestety nasz kraj nie jest krajem zbytnio bogatym. Coraz częściej ludzie nie mają, za co żyć i zaciągają długi w banku lub biorą pożyczki. Pożyczki stały się tak samo znane jak kredyty, dlatego też wyróżniamy sporo ich typów.
Pieniądze, Euro

Szybkie pożyczki w trudnych czasach

Nadciągają niełatwe miesiące dla Polaków. Polska była do tej pory omijana przez dekoniunkturę, jednakże na nieszczęście dużo efektów zapaści nie da się uniknąć. Instytucje finansowe zaostrzają warunki uzyskania kredytu finansowego, osoby, które posiadają już jakieś zaległości raczej będą odprawiani z kwitkiem.
wnętrze biura

Dolny Śląsk – rynek nieruchomości

Dobrze by było mieć osobiste lokum, jednak portfel protestuje? To dość znany problem wszystkich młodych ludzi, niełatwo też go rozwiązać. Również rynek nieruchomości dla firm nie jest łatwy, choć można wyszukać lokale jak przykładowo na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule dokładniej poznamy realia rynku najmu we Wrocławiu.
Inwestycje, nieruchomości

Jak dostać kredyt ze złą historią kredytową?

Co rozumiemy przez znaczenie słowa historia kredytowa, która może być pozytywna lub negatywna. Budujemy ją poprzez zaciąganie pożyczek, kredytów czy przekraczanie limitów w koncie. Dobrze budować pozytywną historię kredytową gdyż ma ona wpływ podczas przydzielaniu nam kredytów w przyszłości . Gdy jednak nie jesteśmy dobrym kredytobiorcom czyli odwlekamy uregulowanie zobowiązań bank nie wyrazi zgody na udzielenie następnego kredytu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.