Warszawa
Poznań

Apartamenty w dużych miastach

Od niedawna jesteśmy świadkami krachu na rynku nieruchomości jednorodzinnych. Mały popyt na tego typu obiekty wpłynął na inwestycje w luksusowe budownictwo. W większych ośrodkach miejskich apartamentowce rosną jak na drożdżach. Wystarczy spojrzeć na wrocławski Sky Tower i stołeczny drapacz chmur Złota 44.
dom piętrowy

Jakże doskonale się mieszka na Bemowie

Dzielnica Bemowo to wyborne miejsce do przeprowadzki. Kiedyś nieduże osiedle sypialne, przyłączone do Warszawy sześćdziesiąt lat temu, współcześnie prężnie rozwijająca się część stolicy. Od osiemnastu lat stanowi samodzielną jednostkę administracyjną. Jak grzyby po deszczu rosną tu nowe inwestycje i nowoczesne mieszkania. Bemowo posiada hot spoty z bezpłatnym dostępem do sieci dla mieszkańców.
Poznań

Rynek nieruchomości w miejscowości Wrocław

Od ostatniego kwartału 2011 roku zauważalny jest trend spadkowy w cenach lokali na rynku wtórnym i pierwotnym. Zarówno jeśli chodzi o stare i mieszkania nawet wykracza poza uśredniony rodzimy spadek kosztów nieruchomości. Spójrzmy - miesiąc temu odnotowano pięcioprocentową obniżkę. Sytuacja ta raczej nie zatrzyma się w kolejnych miesiącach, ponieważ zaczynają się wakacje, okres niekorzystny dla deweloperów.
Inwestycje, nieruchomości

Sprzedajemy mieszkanie?

Od ostatniego kwartału zeszłego roku ceny mieszkań nurkują w dół. Specjaliści uważają, że ta tendencją się utrzyma przez znaczący czas, jest szansa, że nawet do 2013 roku. Podobnie prezentuje się sytuacja na rynku domów jednorodzinnych. Tam mocny spadek zdarzył się 3 miesiące temu i trwa cały czas. Czy jest to w takim razie dobry czas, by sprawić sobie własne lokum? Wygląda na to, że tak, choć może lepiej chwilę odwlec decyzję, by upolować opłacalniejsze okazje. Za kilka miesięcy niska sprzedaż mieszkań może spowodować powtarzające się spadki cen.
Warszawa

Przeprowadzka do Warszawy

Pomimo wygórowanych cen stolica polski wciąż jest miejscem docelowym wyjazdów młodych Polaków. Nasza stolica nadal bardzo wyróżnia się na tle innych miast naszego kraju (ma się rozumieć, w dobrym tego słowa znaczeniu!) pod kątem pracy i możliwości rozwoju osobistego. Siedziby światowych korporacji daje dużo miejsc pewnej pracy, dla pracowników nie tylko z branży IT, jak również i dla tych z doświadczeniem mniej technicznym - np. rewidentów czy ekonomistów.

Rynek nieruchomości użytkowych – tendencje na początku roku 2012

Wszędzie rozmawia się o kryzysie gospodarczym, lecz mimo to nie widać go na rynku lokali użytkowych. W szczególności w warszawie, tak mocno rozwiniętym biznesowo polskim mieście, gdzie powierzchnie biurowe ciągle sprzedają się prawie natychmiast.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.