Podróż

Urlopu przyszedł czas!

Urlop już blisko. Wydaje się, że do wyjazdu pozostało nam jeszcze dużo czasu, ale to jedynie złudzenie. Jednak czas szybko płynie. Warto już teraz rozejrzeć się, znaleźć renomowane
Tatry

Urlop prozdrowotny

Z pewnością każdy z nas jest już przemęczony ciągłym pośpiechem i codziennymi sprawami. Współczesny świat nas nie szczędzi i funkcjonujemy pod wielką presją. W czasie szalejącego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do swojego domu, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Gdy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam usnąć. I znów na drugi dzień jesteśmy niewyspani.

Nie tylko Zakopane

O ile myślisz o wycieczce w Tatry, zastanów się, czy nie warto zobaczyć inne miejsce niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie sporo ciekawych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Klasycznym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży zaledwie dwie dziesiątki kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to cicha i mała miejscowość turystyczna, która oferuje wiele atrakcji dla przyjezdnych.
Absolwenci, studia

Cudowne wspomnienia dla typowego studenta

Choć przyjęło się myśleć, że studenci są biedną częścią społeczeństwa, to jednakże jakoś trudno zgodzić się z tym stereotypem. Przecież fakty są takie, że szczególnie ci trochę bardziej ogarnięci studenci zarabiają niemałe pieniądze. Udzielanie korepetycji, stypendium, rozwożenie pizzy wieczorami oraz w trakcie weekendów - możliwości jest całkiem sporo. A do tego studenci mają całkiem długie wakacje, w trakcie których mogą sprzedawać lody na plaży w Juracie czy nawet jechać na jakiś czas do Wielkiej Brytanii albo Danii.

Wynajem autokarów i inne usługi transportowe

Planując urlop, można ominąć biura podróży i samodzielnie zorganizować środek transportu dla określonej liczby ludzi. Jest to dobra opcja, zwłaszcza gdy lubimy swobodę podróżowania i nie lubimy być ograniczani przez narzucone schematy turnusów. Poza tym mamy możliwość zabrać w tym przypadku ze sobą tylko znajomych, nie wystawiając się na towarzystwo nieznanych ludzi. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
wycieczki do Tajlandii - Relaksmisja

Świetne wyprawy do Tajlandii to pamiętne przygody i wrażenia dla każdego

Tajlandia to malownicza kraina Azji Południowo-Wschodniej, która zachwyca mnogością kolorów, blichtrem świątynnych pomieszczeń, bujną tropikalną przyrodą czy też szczególną ceremoniałem, kultem i zachwycającą gościnnością zamieszkujących tam ludzi.
Gorące wakacje

w nadmorskich miasteczkach

Po długotrwałej i wyczerpującej zimie z utęsknieniem oczekujemy okresu wakacyjnego. Rozmyślają o nich zarówno dzieciaki, które przez cały rok przykładnie się uczyły i ich rodzice, którzy przesiadują w zatłoczonych biurach. Co raz przyjemniejsze dni dają wrażenie, że każdego dnia rozmarzamy o wczasach. W tajemnicy przed przełożonym, przeglądamy katalogi biur podróży i projektujemy wspaniały wyjazd.
zdjęcie z wakacji

Najbardziej polecane destynacje – Grecja i Majorka

Majorka jest jedną ze szczególnie rozchwytywanych destynacji wśród Polaków, ponieważ gwarantuje niesamowite emocje. Na Majorce wybierać możemy spośród mnogości niesamowitych wycieczek fakultatywnych. Zrównoważone ceny motywują dodatkowo do korzystania z niezwykłej oferty. W naszym kraju trafić można na profesjonalnie przygotowanych konsultantów, którzy są w stanie dobrać odpowiednią ofertę, stuprocentowo zgodną z wymogami wyjeżdżających.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.