Wyjazdy
praca w grupie

Przygotowanie imprez dla firm w praktyce

Każdy dyrektor przedsiębiorstwa dobrze zdaje sobie sprawę z tego że nic tak nie polepsza relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać najróżniejsze formy. Mogą to być wyjazdy wypoczynkowe, integracyjne bądź też wolontariat. W zależności od tego jakie jest założenie pracodawcy, wyjazd jest dopasowany do wytycznych.

Zróżnicowane sposoby na wakacje

Wielkimi krokami nadchodzi lato, przez co niewątpliwie jest to idealny moment aby zacząć planować to, w jaki sposób je wykorzystamy.
grecja, wycieczki

Propozycje na wakacje

Organizatorzy zagranicznych wyjazdów prześcigają się w kreowaniu interesujących ofert wyjazdowych pod względem osób z rozmaitymi wymaganiami. Atrakcje turystyczne w Polsce są wyjątkowo szeroką bazą opcji, z tego też powodu każdy myślący o wczasach czy to samotnych, czy z rodziną lub przyjaciółmi może znaleźć coś dla siebie. Bardzo korzystne cenowo oferty są doskonałą opcją na zaczerpnięcie paru dni wypoczynku w doborowym towarzystwie oraz wyrwanie się razem z miasta. Rekreacja oraz wypoczynek w naszym kraju są niezwykle zróżnicowane, dlatego też warto ustalić swoje preferencje i zacząć szukać już dziś!
plaża

Wakacje z corridą w tle. Sprawdź, co musisz odwiedzić

Jeżeli jesteś zwolennikiem wakacji, podczas których da się leżeć na słonecznej plaży i obejrzeć masę frapujących miejsc, dobrym wyborem staje się Hiszpania. Ten rozległy kraj posiada zarówno gorące wybrzeże, idealne dla fanów plażowania, jak i mnóstwo zabytków.
Agroturystyka na Kaszubach

Wakacje dla Twojego dziecka

Nie ma rodzica, który by nie pragnął, żeby jego pociecha pojechała na interesujące wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W internecie można wyszukać setki propozycji obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy dające szansę dziecku nauczyć się czegoś interesującego lub szlifować swoje talenty, jak np. obozy konne. Taka forma spędzania wakacji zapewnia dziecku ruch i zajęcie a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Wyjazd firmowy – organizacja

Rozwijające firmy zwykle organizują biznesowe wycieczki. To najlepszy sposób|skuteczna metoda na integrację pracowników i pobudzenie do owocnej pracy. Organizacja takiej wyprawy jest skomplikowana i wymaga kompetencji.
Incentive

Incentive - tylko dla dużych firm? Wyjazdy motywacyjne

Incentive - to nie dla każdego znane określenie, które określa pewne działanie firmowe polegające na organizowaniu imprez wyjazdowych dla pracowników, mających na celu lepsze poznanie zespołu, zmotywowanie do intensywniejszej pracy. Czyli to nic innego jak znane wyjazdy integracyjne.
rejsy firmowe

Rejs po Morzu Śródziemnym

Oferujemy Państwu tygodniowe rejsy firmowe ekskluzywnym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem opiekował polski pilot, profesjonalna załoga oraz, podczas wycieczek – bardzo dobry przewodnik.
Wyprawy wędkarskie

Raj dla wędkarzy

Łowienie ryb większości ludzi kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla emerytów. Zazwyczaj widuje się starszego pana siedzącego sobie spokojnie na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do opisania, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.
Snowboard, zima

Wesele w górach

jakiś czas temu popularne stało się urządzanie ślubu i wesela w górach. To jasne - piękne widoki zachęcająi są zdecydowanie ciekawszą scenerią uroczystości niż miasto. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw pragnieniom wielu par, zatem urządzenie wesela w górach nie nastręcza problemu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.