Wyjazdy

Wyjazd firmowy – organizacja

Nowoczesne firmy zwykle organizują grupowe wyjazdy. To dobry sposób|dobra metoda na integrację zespołu i pobudzenie do owocnej pracy. Koordynacja takiej wyprawy jest skomplikowana i wymaga doświadczania.
Incentive

Incentive - tylko dla dużych firm? Wyjazdy motywacyjne

Incentive - to nie dla każdego zrozumiałe określenie, które określa pewne działanie firmowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla firm, mających na celu lepsze poznanie zespołu, zmotywowanie do intensywniejszej pracy. Zatem to nic innego jak osławione wyjazdy integracyjne.
rejsy firmowe

Rejs po Morzu Śródziemnym

Oferujemy Państwu tygodniowe rejsy firmowe ekskluzywnym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem opiekował polski pilot, profesjonalna załoga oraz, podczas wycieczek – bardzo dobry przewodnik.
Wyprawy wędkarskie

Raj dla wędkarzy

Łowienie ryb większości ludzi kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla emerytów. Zazwyczaj widuje się starszego pana siedzącego sobie spokojnie na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do opisania, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.
Snowboard, zima

Wesele w górach

jakiś czas temu popularne stało się urządzanie ślubu i wesela w górach. To jasne - piękne widoki zachęcająi są zdecydowanie ciekawszą scenerią uroczystości niż miasto. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw pragnieniom wielu par, zatem urządzenie wesela w górach nie nastręcza problemu.
praca w grupie

Przygotowanie imprez dla firm w praktyce

Każdy dyrektor przedsiębiorstwa dobrze zdaje sobie sprawę z tego że nic tak nie polepsza relacji pomiędzy pracownikami jak integracyjne wyjazdy firm. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać wiele form. Mogą to być wyjazdy wypoczynkowe, integracyjne bądź też wolontariat. Zależnie od tego jakie jest założenie pracodawcy, taka forma jest organizowana.
Agroturystyka na Kaszubach

Wakacje dla Twojego dziecka

Na pewno każdy chciałby, aby jego pociecha spędzała długo wyczekiwane wakacje interesująco. Na rynku można wyszukać setki ofert obozów i kolonii, włączając w to od niedawna bardzo popularne wyjazdy dające szansę dziecku nauczyć się czegoś zajmującego lub ulepszać swoje zdolności, jak np. obozy konne. Ta forma spędzania wolnego czasu dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Zróżnicowane sposoby na wakacje

Wielkimi krokami zbliża się lato, więc z pewnością jest to bardzo dobry moment aby zacząć przygotowywać plany dotyczące tego, gdzie je spędzimy.
plaża

Wakacje z corridą w tle. Sprawdź, co musisz odwiedzić

Jeśli jesteś wielbicielem wakacji, w czasie których można byczyć się na gorącej plaży i zwiedzić masę frapujących miejsc, trafnym kierunkiem jest Hiszpania. Ten niesamowity kraj oferuje zarówno gorące wybrzeże, w sam raz dla fanów plażowania, jak i mnóstwo zabytków.
grecja, wycieczki

Propozycje na wakacje

Organizujący wczasy prześcigają się w kreowaniu ciekawych propozycji wyjazdowych pod kątem osób z różnymi wymaganiami. Atrakcje turystyczne w Polsce są niezwykle rozbudowaną bazą propozycji, dlatego każdy myślący o wczasach czy to samotnie, czy z rodziną czy przyjaciółmi może znaleźć coś dla siebie. Szczególnie atrakcyjne pod względem ceny oferty są doskonałą szansą na zaczerpnięcie kilku dni odpoczynku w miłym towarzystwie oraz wyrwanie się razem z miasta. Rekreacja i wypoczynek w naszym kraju są niezwykle zróżnicowane, więc warto określić swoje preferencje i rozpocząć poszukiwania już dziś!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.