Projekty domów
Budowa domu

Kupno czy budowa domu?

Dla osób dążących do samodzielności i niezależności ważne jest posiadanie własnego lokum. Jednym z bardziej interesujących rozwiązań, nad którym warto się zastanowić może być budowa domu. Koszty, w zależności od umiejscowienia, bywają niższe, niż w przypadku zakupu nowego mieszkania od dewelopera, co czyni budowę domu interesującą alternatywą.
domy

Wzory domów z piwnicą, projekty niedużych domków

Dom niedrogi w budowie i energooszczędny, to dla wielu ludzi wyśniony projekt domu. Schemat domu o prostym konturze opartym przeważnie na zarysie prostokąta, jest także prosty w budowaniu, co umożliwia często na wykonanie wielu prac budowlanych systemem oszczędnym.
dom z dachem dwuspadowym

Kilka rad dla wybierających projekt domu

Współcześnie coraz więcej osób wybiera budowę swojego własnego domu. To powoduje, że nieodzowne stają się inwestycje w pierwszej kolejności w takie rozwiązania jak między innymi dom parterowy projekt.
dom

Nieomal każdy marzy o domku z ogrodem

Wielu ludzi śni o własnym domu, wielu z nich w pewnym momencie życia zaczyna te marzenia realizować. Jeśli ktoś zdecyduje się na swój dom, to będzie miał do wyboru następujące drogi. Pierwszą z nich jest kupno domu już wybudowanego, albo świeżo postawionego, do urządzenia, albo używanego, w którym być może trzeba będzie zrobić sporo remontowych spraw.
pomiar

Geodezja w praktyce. Zobacz najważniejsze informacje

Geodezja to dyscyplina badawcza mająca ogromne znaczenie w co najmniej paru strefach życia i biznesu. Działalność geologa bazuje na planowaniu i realizacji pomiarów i obliczeń geodezyjnych, przygotowywaniu raportów z wyników, aktualizacji danych oraz innych zadaniach z dziedziny geodezji i kartografii.

Kominki w nowoczesnym mieszkaniu

Nasze konta bankowe mają się coraz lepiej, to fakt, ale wielu z nas chce czegoś więcej. Ciekawą inwestycją w nasze codzienne środowisko jest sztukateria, która upiększy równocześnie wnętrza, jak i zewnętrzną część naszego domu. Niezbyt skomplikowane poszukiwania i rezultaty wpisania hasła sztukateria wrocław dają nam bardzo dużo informacji o tym typie dekoracji i sposobie, w jakie mógłby być realizowany.

Wyposażenie łazienki

Wakacje i okres letni to moment, gdy mnóstwo Polaków decyduje się na przeprowadzenie remontu w mieszkaniu. Bywa że to gruntowna zmiana, zrywanie podłóg, wyburzanie ścian, wymiana okien, a czasem remont wyłącznie wybranego pokoju lub odświeżenie kolorów na ścianach. Niezależnie od tego czy planujemy remont na wielką skalę czy może nie, zanim przystąpimy do prac musimy podjąć szereg istotnych decyzji. wyszukać materiały, zastanowić się czy zaangażujemy ekipę do prac, czy wykonamy je we własnym zakresie, poszukać płytek, paneli i wiele, wiele innych. Z pomocą naturalnie przychodzi nam Internet. Zanim wybierzemy się na wędrówkę po sklepach z materiałami budowlanymi poszukajmy inspiracji na stronach poświęconych urządzaniu domów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.