Ćwiczenia
Kobieta na siłowni

Ćwiczenia na super sylwetkę

W ostatnich latach na świecie, jak również w Polsce wzrosła popularność różnego rodzaju ćwiczeń fizycznych, które wykonuje się samodzielnie lub w grupach. Tym samym popularne stały się rozmaite kluby fitness i pozostałe tego rodzaju miejsca. Większa liczba osób uczęszcza również na basen. Wynika to na przykład z faktu, że stwierdzono podwyższoną częstotliwość nadwagi już od najmłodszych lat.

Stara zasada kulturystów

Sezon letni jest już tuż tuż, także każdy chce się prezentować w jak najlepszej formie, kiedy już przyjdzie moment, aby zdjąć koszulkę, niezależnie czy na pływalni, czy na plaży. Służyć temu mogą oczywiście intensywne ćwiczenia fizyczne. Jedni preferują bieganie, inni pływają, jednakże największą grupę ćwiczących regularnie stanowią stali bywalcy siłowni.

Popracuj nad swoją kondycją

Okres urlopowy co raz bliżej, a my organizujemy już upragnione wczasy. Przez okrągły rok niestrudzenie spełnialiśmy nasze obowiązki, teraz zasługujemy na odpowiedni wypoczynek. Wielu z nas wybiera wczasy nad jeziorem. W pięknych warunkach przyrody jesteśmy w stanie cudownie zrelaksować się. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jeden detal. Nagle, z przerażeniem odkrywamy, że nie mieścimy się w spodenki z zeszłego lata. Okazuje się, że zimą zbytnio sobie dogadzaliśmy i wszystkie smakołyki odłożyły się na naszym ciele przyjmując kształt paskudnej oponki.

Sposób na zdrowe życie

Ostatnio coraz więcej ludzi chce żyć zdrowo. Z tego powodu zaczynają przywiązywać większą wagę do tego, co jedzą. W pierwszej kolejności jednak należy zminimalizować lub całkiem wyeliminować z diety wszelkiego rodzaju używki, jak na przykład tytoń lub kawa. Wskazane jest spożywanie w dużych ilościach warzyw i owoców, gdyż mają dużą ilość witamin wpływających korzystnie na organizm.

Zacznij się ruszać od dzisiaj

Pompki to znakomite ćwiczenie, które jest przeznaczone nie tylko dla mężczyzn, skorzystają na nich również kobiety, ponieważ jest to ćwiczenie, które doskonale wpływa na biust. Pompki są skuteczne w kształtowaniu klatki piersiowej jedynie pod takim warunkiem, że są one wykonywane w sposób poprawny.
Nordic walking, park, spacer

Sport dobry na wszystko

Jeżeli pragniemy cieszyć się piękną figurą oraz wspaniałą kondycją przez wiele lat, musimy systematycznie uprawiać sport. Jest to wytarty banał, ale pomimo wszystko, wciąż mnóstwo ludzi nie kieruje się tą złotą zasadą. Współczesny styl życia, gdzie duża część ludzkości spędza dzień w pozycji siedzącej za biurkiem, bardzo szkodzi naszemu organizmowi.

Ruszajmy się na zdrowie!

Okres urlopowy już co raz bliżej i czas zacząć organizować zasłużone wczasy. Wielu z nas na pewno myśli o wspaniałym odpoczynku nad tropikalnym morzem. Perspektywa słodkiego leniuchowania na piaszczystej plaży pomaga nam jakoś przeżyć jeszcze jedną godzinę przy biurku.

Idealne urządzenia do ćwiczeń

Pragniesz wrzucić na siebie trochę mięsa? Chcesz zrzucić tłuszcz? Pierwszy dzień na siłowni i nie orientujesz się, do czego można użyć obecne tam urządzenia? Oto tekst napisany dla ciebie.
suplementy aakg

Zrzucamy wagę wraz z nastaniem wiosny

Cieplejszy sezon nadchodzi wielkimi krokami. Po wymagających również dla nielichych twardzieli opadach śniegu, które zaowocowały różnymi niedogodnościami, hałdami śniegu, chorobami, usterkami w autach i permanentnym rozleniwieniem, jednostajnością i stagnacją, nadchodzi odwilż, ocieplenie, generalna zmiana status quo.
aminokwasy bcaa

Wspomóż swój trening czyli skuteczne odżywki.

Jeżeli lubisz wysiłek fizyczny musisz bardzo starannie dobierać produkty,które jesz. Rozbudowując mięśnie potrzebujesz dostarczyć organizmowi więcej makro i mikro składników. Dlatego aby nasze zdrowie nie szwankowało powinno się przede wszystkim stosować konkretną dietę, która pomoże naszemu przyśpieszonemu metabolizmowi efektywnie wykorzystać to, co mu dostarczamy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.