Ćwiczenia
Piłka nożna, piłkarz

Jak opanować sztuczki futbolowe

Jeśli ktoś pragnie poznać triki piłkarskie musi regularnie ćwiczyć i z cierpliwością wyczekiwać efektów. Powinno się zacząć od wykonywania prostych układów i stopniowo przechodzić do coraz bardziej skomplikowanych. Pierwsze ćwiczenia polega na podrzucaniu piłki i łapaniu jej na stopę. Taką czynność należy powtarzać kilka razy. Każde ćwiczenie powinno wykonywać się na dwa sposoby. Jeden to odbijanie piłki złapanej w powietrzu, a drugi to łapanie piłki odbitej od ziemi. Istotne, żeby treningi powtarzać regularnie, bo to jest gwarancją sukcesu.

Stara zasada kulturystów

Sezon letni jest już tuż tuż, także wielu z nas ma ochotę się prezentować jak najlepiej, kiedy już przyjdzie czas, aby zdjąć koszulkę, niezależnie czy na pływalni, czy na plaży. Służyć temu mają oczywiście regularne wizyty na siłowni. Jedni preferują trening aerobowy, inni pływają, jednakże najliczniejszą grupę regularnie ćwiczących stanowią stali bywalcy na siłowni.

Zacznij się ruszać od dzisiaj

Pompki to znakomite ćwiczenie, które jest przeznaczone nie tylko dla panów, trenują w ten sposób również panie, bowiem jest to ćwiczenie, które fantastycznie wpływa na biust. Pompki są bardzo skuteczne w formowaniu klatki piersiowej tylko pod takim warunkiem, że będą one robione prawidłowo.
suplementy aakg

Zrzucamy wagę wraz z nastaniem wiosny

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Po wyczerpujących także dla nielichych twardzieli zamieciach śnieżnych, które zaowocowały najróżniejszymi niewygodami, zaspami, chorobami, popsutymi autami i nieustającym rozleniwieniem, degrengoladą i stagnacją, nadchodzi czas roztopów, wyższe temperatury, totalna zmiana stanu rzeczy.

Popracuj nad swoją kondycją

Sezon letni co raz bliżej, a my planujemy już upragnione wakacje. Przez okrągły rok ciężko pracowaliśmy, teraz zasługujemy na odpowiedni wypoczynek. Wielu z nas decyduje się na wczasy nad wodą. W malowniczych okolicznościach przyrody możemy cudownie wypocząć. I wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie jeden fakt. Nieoczekiwanie, ze zgrozą odkrywamy, że nie mieścimy się w spodenki z ostatniego lata. Wychodzi na to, że w zimie za bardzo sobie dogadzaliśmy i wszelkie słodkości odłożyły się na naszym brzuchu w formie okropnej oponki.
Dzieci w szkole

kaligrafia dla najmłodszych

Nauka pisania dla dzieci jest zwykle dużym kłopotem. Aby ją ułatwić, warto robić ćwiczenia ruchowe oraz przygotowywać dziecko do zapoznawania pisma.Z poniższego tekstu dowiecie się jak praktykować z najmłodszymi, aby byli dobrze przystosowani do nauki w szkole.
Dzieci w szkole

Literki i cyferki dla dzieci

Nauka pisania to skomplikowany proces, który uczy nasze pociechy koncentracji i twórczego myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do nauczenia się tej umiejętności jest poznawanie literek i cyferek. Współcześnie w Internecie można poszukać sporo pomocy edukacyjnych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją historię z nauką literek.
Kobieta na siłowni

Ćwiczenia na super sylwetkę

Ostatnio na świecie, a także na terenie kraju zwiększyła się popularność rozmaitych ćwiczeń fizycznych, wykonywanych samodzielnie lub grupowo. Równocześnie popularne stały się rozmaite kluby sportowe i pozostałe tego rodzaju instytucje. Więcej ludzi chodzi również na pływalnie. Wynika to na przykład z tego, że stwierdzono większą częstotliwość nadwagi już od młodego wieku.

Sposób na zdrowe życie

Aktualnie coraz większa liczba ludzi chce prowadzić zdrowy tryb życia. W tym celu zaczynają przywiązywać większą wagę do tego, co spożywają. Przede wszystkim jednak powinno się zminimalizować lub całkowicie wykluczyć z codziennego życia wszelkie szkodliwe substancje, jak na przykład tytoń czy kawa. Polecane jest jedzenie w dużych ilościach warzyw i owoców, gdyż mają dużą ilość witamin wpływających korzystnie na organizm.
sport

Na jakie czynniki zwrócić uwagę Plan treningowy - najważniejsze aspekty

Ten, kto kiedykolwiek uprawiał kulturystykę zdaje sobie sprawę, że skuteczny plan treningowy to podstawa. Określenie celów treningu, oraz dobór odpowiednich ćwiczeń, ich konfiguracji i obciążenia pozwala na zoptymalizowanie efektów treningu oraz umożliwia ocenę postępów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.