Praca
grzyby

Jak pokonać wilgoć w domu?

Problem wilgoci jest naprawdę typowy. Wszystkie codzienne obowiązki mają wpływ na wysokość poziomu wilgoci. Pojawić mogą się grzyby. Jak radzić sobie z wilgocią?
zaproszenia ślubne

Karnety okolicznościowe

Okres, kiedy nadchodzą święta, jest czasem rosnącej aktywności na poczcie. Wzrost ten najłatwiej zauważyć przede wszystkim wśród ludzi starszych, którzy nie korzystają z nowoczesnych mediów. Wysyłają oni bowiem kartki okolicznościowe i kartki bożonarodzeniowe, a oprócz świąt także kartki urodzinowe. Czasami wydaje nam się to przestarzałe, nudne, proste i nieestetyczne, gdy np. mamy na myśli kartki ręcznie robione.
nauczyciele

Czemu pedagog musi się szkolić przez całe życie

Prawie nikt nie wie, że tysiące pedagogów poza pracą decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się rozwijać. Wielu ludzi zazdrości pracy pedagogom. Przecież nic w tym trudnego Trzeba zaledwie przekazywać informacje o konkretnych częściach programu i wypełniać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasem przygotować sprawdzian. Nauczyciel pracuje przecież tylko kilkanaście godzin w tygodniu, dodatkowo dostaje całe dwa miesiące wolnego - tylko pozazdrościć. To bardzo błędne myślenie.
budowa

Oddzielić, ochronić, zabezpieczyć – czyli ogrodzenia budowlane

W powszechnej świadomości społecznej nie uwzględniamy faktu jak ważne zadanie pełnią ogrodzenia przemysłowe. Już od początkowego etapu budowy tworzy się konieczność oddzielenia placu nie tylko ze względu na możliwy wandalizm, ale przede wszystkim zachowanie bezpieczeństwa. Nieprzygotowane odpowiednio osoby które znalazłyby się na działce gdzie ma miejsce budowa, z łatwością mogłyby stać się ofiarą niepotrzebnego wypadku, oraz być zagrożeniem dla samych budowniczych odwracając ich uwagę od koncentracji na rozdzielonych zadaniach.

Wyjazdy firmowe - znakomita okazja do integracji pracowników.

Dziś coraz więcej zakładów pracy zwraca uwagę na rozliczne kwestie. W odpowiedzi na ich różnorakie potrzeby, swoją ofertę przygotowało również pełno innych firm. Na przykład wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie hasło jak eventy firmowe, by zaobserwować jak mnóstwo możliwości pomocy mamy.
deskorolka

Kupujemy sprzęt sportowy przez Internet

Nareszcie przybyła wymarzona wiosna, a razem z nią słoneczne dni. Już niedługo zawita do nas lato i okryje całą Polskę falą upałów. Gorące dni w lecie najlepiej się spędza nad jeziorem. Ale kiedy zerkniemy na to, co się stało z naszą sylwetką w ciągu mroźnych zimowych tygodni, to mamy chęć uciec jak najdalej.
budowa drogi

Rozbiórki – kilka ciekawostek

Budynki, jakie długo stały za czasów naszych dziadków czy pradziadków bardzo często poddawane są rozbiórkom. Czas niestety skutkuje na niekorzyść mnóstwa domów, w dużej mierze jeśli nie są one w odpowiednim czasie poddawane remontom lub konserwowane. Każdy najmniejszy ubytek z biegiem lat zamienia się w duże uszkodzenia, jakie w efekcie bywają obawą o bezpieczeństwo co do korzystania z tego obiektu. Warto także mieć na względzie, że niektóre z budowli trzeba wyburzyć nie z racji ich fatalnego stanu, a z racji nowatorskiego projektu, który wszedł w życie. W takich rozbiórkach specjalizuje się firma Megapol.
consulting

Consulting wydajną środkiem na sukces spółek

Dziś podmioty gospodarcze nie dążą tylko do powiększenia przychodów ze sprzedaży , ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Zharmonizowane zarządzanie wiedzą i consulting stają się algorytmem na sukces podmiotów gospodarczych. Umiejętności zawodowe pracowników mają wpływ na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, determinują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.

Ekspresowe porady przez Internet

Internet jest symbolem jednej z najnowocześniejszych technologii. Jest jednym z podstawowych rodzajów komunikacji, pozyskiwania przeróżnych wiadomości oraz zakupowania produktów. Dzień w dzień w Internecie ukazuje się wiele nowiutkich rzeczy. Nad sprawnym jego funkcjonowaniem pracuje dużo informatyków. Napędza on rynek ponieważ dzięki jego rozwojowi mogło powstać sporo niedużych firm tworzących strony internetowe, grafiki czy też reklamy oraz wiele innych.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako szkoła niepubliczna. Dobra oferta oraz wysoki poziom gwarantowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko uzyskała uznanie wśród studentów, zostając silnym ośrodkiem edukacji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.