Ściana
Płyty ogniochronne firmy Knauf

Nowatorskie oświetlenie do mieszkania

Aby coś zmienić w mieszkaniu nie musimy z miejsca przeprowadzać całościowego remontu, nie musimy urządzać odmalowywania ścian, zmieniania płytek czy przestawiania ścian. Dziś jest tyle opcji jeżeli idzie o urządzanie wnętrz, że należy tylko odpowiednio zagrać akcesoriami i detalami i od razu nasze mieszkanie będzie całkiem zmienione.
Fototapety z rowerem

Fototapety powiększające wnętrze

Aranżacja niedużego mieszkania jest nieprostym wyzwaniem. Używając proste sztuczki, można w dostatecznie nietrudny sposób optycznie zmienić proporcje pomieszczeń. Pośród sprawdzonych metod największym uznaniem cieszą się zestawienia kolorystyczne, jaskrawych i czarnych odcieni lub zastosowanie powierzchni odbijających takich jak lustra lub powierzchnie lśniące.
sypialnia   slider

Ściany Twojego mieszkania też mogą mieć duszę

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co tworzy w mieszkaniu charakter? Jest dużo zmiennych dekoracyjnych, które mocno wpływają na ogół. Kluczowe jest światło – położenie domu, wielkość i kształt okien. Wpływa również intensywnie barwa ścian. Kolory posiadają dwie główne zbiory: letnie i chłodne. No i muszę wymienić meble – ozdobne, zabytkowe, minimalistyczne.

Jak stworzyć oryginalne ściany w domu?

Jeśli planujesz uczynić, by twój lokal miał nietuzinkowy klimat, zapomnij o pospolitych tapetach. Odrzuć ograne kolory, odłóż pędzle. W moim krótkim tekście przekonam cię, że jedynym słusznym pomysłem będą fototapety na ścianę. Dzięki nim ozdobisz lokum w naprawdę innowacyjny sposób.
sypialnia   slider

Reprodukcje oryginalną formą ozdoby ścian

Prawdopodobnie każdy z nas ma w domu choć jeden obraz albo plakat. Najczęściej na ścianach wieszamy reprodukcje dzieł największych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Lubiane są również abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.
obraz

Praktyczne i efektowne dekoracje ścienne

Właściwie od bardzo dawnych czasów ludzie starają się urządzić swoje miejsca zamieszkania estetycznie i efektownie. Do tego celu wykorzystuje się różnorodne elementy dekoracyjne o różnym wykorzystaniu. Istotną częścią urządzania każdego domu lub lokalu jest zaplanowanie wyglądu ścian. To one bowiem w dużej mierze decydują o stylu danego lokalu czy domu. W nowoczesnych, utrzymanych w minimalistycznym stylu wnętrzach niejednokrotnie bywa tak, że ściany są pomalowane na jasne kolory i pozostają puste, co jest jednak częścią konwencji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.