Ściana
sypialnia   slider

Ściany Twojego mieszkania też mogą mieć duszę

Myślałeś kiedykolwiek nad tym, co przekazuje mieszkaniu charakter? Jest sporo elementów designu, które silnie wpływają na ogół. Ważne jest oświetlenie – położenie mieszkania, wymiar i kształt okien. Oddziałuje też intensywnie barwa ścian. Barwy rozróżniają się na dwie podstawowe kategorie: gorące i zimne. No i trzeba wymienić meble – nowoczesne, zabytkowe, minimalistyczne.
Fototapety z rowerem

Fototapety powiększające wnętrze

Aranżacja małego mieszkania jest trudnym wyzwaniem. Używając nieskomplikowane sztuczki, można w wystarczająco nietrudny sposób optycznie zmienić proporcje pomieszczeń. Śród znanych metod największą popularnością cieszą się zestawienia kolorystyczne, jasnych i czarnych odcieni lub wykorzystanie powierzchni odbijających takich jak lustra lub powierzchnie błyszczące.
Płyty ogniochronne firmy Knauf

Nowatorskie oświetlenie do mieszkania

By coś zmienić w mieszkaniu nie musimy natychmiast przeprowadzać całościowego remontu, nie trzeba urządzać malowania, zmieniania kafelków czy burzenia ścian. Aktualnie jest tak wiele opcji jeśli idzie o aranżację wnętrz, że wystarczy tylko dobrze pograć akcesoriami i detalami i z miejsca nasze mieszkanie będzie całkiem zmienione.
sypialnia   slider

Reprodukcje oryginalną formą ozdoby ścian

Prawdopodobnie każdy z nas ma w domu choć jeden obraz albo plakat. Najczęściej na ścianach wieszamy reprodukcje dzieł największych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Lubiane są również abstrakcje i unikalne wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatniej dekady bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla surowego pomieszczenia jak ciekawy obraz na ścianie. Może właśnie dlatego tak często decydujemy się na kupno obrazów.
obraz

Praktyczne i efektowne dekoracje ścienne

Właściwie od bardzo dawnych czasów ludzie starają się urządzić swoje miejsca zamieszkania estetycznie i efektownie. Do tego celu wykorzystuje się różnorodne elementy dekoracyjne o różnym wykorzystaniu. Istotną częścią urządzania każdego domu lub lokalu jest zaplanowanie wyglądu ścian. To one bowiem w dużej mierze decydują o stylu danego lokalu czy domu. W nowoczesnych, utrzymanych w minimalistycznym stylu wnętrzach niejednokrotnie bywa tak, że ściany są pomalowane na jasne kolory i pozostają puste, co jest jednak częścią konwencji.

Jak stworzyć oryginalne ściany w domu?

Jeśli chcesz sprawić, by twoje mieszkanie miało wyjątkową atmosferę, nie myśl o banalnych tapetach. Odtrąć ograne farby, odłóż pędzle. W moim niedługim artykule przekonam cię, że najlepszym rozwiązaniem okazują się fototapety na ścianę. Za ich sprawą urządzisz mieszkanie w naprawdę nowatorski sposób.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.