Ściana
Płyty ogniochronne firmy Knauf

Nowatorskie oświetlenie do mieszkania

Aby dokonać jakichś zmian w domu nie musimy z miejsca robić gruntownego remontu, nie trzeba urządzać malowania, zmieniania kafelków czy przestawiania ścian. Aktualnie jest tyle opcji gdy chodzi o urządzanie wnętrz, że należy tylko dobrze pograć dodatkami i detalami i od razu nasze mieszkanie zostanie odmienione.
obraz

Praktyczne i efektowne dekoracje ścienne

Generalnie od najdawniejszych czasów ludzie starają się urządzić swoje miejsca zamieszkania estetycznie i efektownie. Do tego celu wykorzystuje się różnego rodzaju elementy dekoracyjne o zróżnicowanym zastosowaniu. Ważną sprawą w urządzaniu każdego domu lub lokalu jest zaplanowanie wyglądu ścian. To one bowiem w dużej mierze decydują o stylu określonego lokalu czy budynku. W nowoczesnych, utrzymanych w minimalistycznym stylu wnętrzach często bywa tak, że ściany utrzymane w jasnych barwach i pozostają puste, co jest jednak elementem zamierzonym.
Fototapety z rowerem

Fototapety powiększające wnętrze

Aranżacja niewielkiego mieszkania jest nieprostym wyzwaniem. Używając nietrudne sztuczki, można w dostatecznie nietrudny sposób optycznie przekształcić proporcje pomieszczeń. Pośród wypróbowanych metod największą popularnością cieszą się zestawienia kolorystyczne, jaskrawych i czarnych odcieni lub zastosowanie powierzchni odbijających takich jak lustra lub powierzchnie połyskujące.
sypialnia   slider

Reprodukcje oryginalną formą ozdoby ścian

Prawdopodobnie każdy z nas ma w biurze jakiś plakat lub obraz. Najczęściej na ścianach wieszamy reprodukcje prac najbardziej znanych twórców lub plakaty ulubionych zespołów muzycznych czy postaci z filmów. Modne są także abstrakcje i nietypowe wzory robione na indywidualne zamówienie. W ciągu ostatnich kilku lat bardzo modne stały się fototapety. Chyba nic tak nie ociepla chłodnego wnętrza jak ciekawy obraz na ścianie. Być może właśnie dlatego decydujemy się na zakup obrazów.
sypialnia   slider

Ściany Twojego mieszkania też mogą mieć duszę

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co tworzy w mieszkaniu charakter? Jest dużo zmiennych dekoracyjnych, które mocno wpływają na ogół. Kluczowe jest światło – położenie domu, wielkość i kształt okien. Wpływa również intensywnie barwa ścian. Kolory posiadają dwie główne zbiory: letnie i chłodne. No i muszę wymienić meble – ozdobne, zabytkowe, minimalistyczne.

Jak stworzyć oryginalne ściany w domu?

Jeśli planujesz uczynić, by twój lokal miał nietuzinkowy klimat, zapomnij o pospolitych tapetach. Odrzuć ograne kolory, odłóż pędzle. W moim krótkim tekście przekonam cię, że jedynym słusznym pomysłem będą fototapety na ścianę. Dzięki nim ozdobisz lokum w naprawdę innowacyjny sposób.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.