Czas
Inwestycje, nieruchomości

Sprzedajemy mieszkanie?

Od końca 2011 ceny mieszkań maleją. Analitycy prognozują, że ta tendencją się utrzyma przez znaczący czas, wysoce prawdopodobne, że aż do następnego roku. Podobnie wygląda sytuacja na rynku budownictwa jednorodzinnego. Tam silny krach wystąpił trzy miesiące temu i obserwujemy go teraz. Czy jest to w takim razie najlepszy czas, by załatwić sobie własne M? Dużo wskazuje na to, że tak, lecz można chwilę poczekać, by upolować opłacalniejsze oferty. Za parę miesięcy wciąż malejąca sprzedaż mieszkań może spowodować następne obniżki cen.
suplementy aakg

Zrzucamy wagę wraz z nastaniem wiosny

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Po wyczerpujących także dla nielichych twardzieli zamieciach śnieżnych, które zaowocowały najróżniejszymi niewygodami, zaspami, chorobami, popsutymi autami i nieustającym rozleniwieniem, degrengoladą i stagnacją, nadchodzi czas roztopów, wyższe temperatury, totalna zmiana stanu rzeczy.
Jeziora Mazurskie

W jakim miejscu najlepiej wypocząć?

W bieżącym roku odpoczynek każdego są w stanie być inne niż zazwyczaj. Zamiast żywić zainteresowanie wyłącznie
orientalnymi krajami, warto chociaż raz zaintrygować się rodzimą fauną i florą oraz licznymi ciekawymi zabytkami, może warto pomyśleć w tym kwartale o wyprawie na Podlasie? Każde wakacje jednak czy to wiosną, czy latem dobrze jest zaplanować z pewnym wyprzedzeniem, z tego rodzaju przyczyny każdy powinien wcześniej zapoznać się z możliwymi ofertami biur podróży do tego niesamowitego regionu.
Fototapety taniec

Nauka tańca hip hop jako rodzaj spędzania wakacji

Szkoła tańca to należyty sposób na spędzenie czasu wolnego, w tym miejscu też tworzą się innowacyjne, często zaszufladkowane pasje jakie drzemią w którymkolwiek z nas. szkoły proponują wszelakie rodzaje tańca, również dla wszelkich grup wiekowych – na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Medas-Media

Marketing na billboardach

Jest to przeważnie bardzo duża tablica afisz z reklamą. Forma nośnika zewnętrznego. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w przestrzeni, w której znajdują się duże skupiska ludzi.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie spotkać można dużą ilość ludzi. Billboard może być wywieszony także na postojach lub blokach. Billboard może jednak pojawiać się w charakterze elektronicznym, czyli pojawić się w internecie, alternatywnie na Wyświetlaczach czy telebimach.

Wyjazd firmowy – organizacja

Nowoczesne firmy regularnie organizują grupowe wyjazdy. To dobry sposób|dobra metoda na poprawę relacji zespołu i zachęta do lepszej pracy. Organizacja takiej wyprawy nie jest wcale prosta i wymaga profesjonalizmu.
biuro

Gdzie znaleźć pomieszczenie na prowadzenie firmy?

Zwiększająca się liczba inwestycji biurowych, nakręcanych wzrastającym zainteresowaniem, nie miało szans jeszcze wywrzeć nacisku na kurczącą się po stagnacji podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?

Zróżnicowane sposoby na wakacje

Wielkimi krokami zbliża się lato, przez co niewątpliwie jest to idealny moment aby zacząć przygotowywać plany dotyczące tego, gdzie je spędzimy.
Wystrój wnętrza

Najmodniejsze trendy wystroju mieszkań w bieżącym roku

Trendy aranżacyjne są zmienne jak trendy modowe. Szeroki wybór dekoracji i konkurencja pomiędzy producentami sprawia, że nie łatwo zdecydować się na wybór najlepszych uzupełnień wnętrz. Warto dowiedzieć się co zaproponowali styliści na ten rok.
Pieniądze, monety

Crowdfunding czyli odpowiednik kickstartera na znakomitym poziomie

Mnóstwo ludzi zastanawia się, czym jest termin taki jak crowdfunding. To nic innego jak efektywna i bardzo pomysłowa forma na finansowanie rozmaitych projektów przez społeczności, które są z nimi w różny sposób związane. Naśladowca zagranicznego pierwowzoru, polski kickstarter, korzysta ze sprawdzających się tam schematów i umożliwia także w Polsce wyszukanie niezbędnych finansów dla ludzi z pomysłem. Pomysłowość jest obecnie w najwyższej cenie, jednak z realizacją nośnych projektów najczęściej są kłopoty.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.