Oświetlenie
Lampy wiszące

Światło w naszych pomieszczeniach

Aranżacja domu to niezwykle trudna sprawa. Musimy pamiętać o wielu drobiazgach, ponieważ pojedynczy, nawet bardzo niepozorny detal, posiada ogromne znaczenie. Nietrudno jest się w tym wszystkim pogubić. Dlatego należy o wiele wcześniej przygotować się do tego zadania. Najlepiej przemyśleć sobie dokładnie wygląd każdego pokoju i krok po kroku wykonywać wszystkie wytyczne schematu.
oświetlenie

Co nowego w elektronice?

To, w jaki sposób nasze mieszkanie będzie oświetlone, zależy od rodzaju i koloru lamp oraz od ich lokalizacji. Światło bywa jak strój – jeżeli jest nieodpowiednio obmyślone, nie podkreśla wdzięków wnętrza, a jedynie jego słabe strony. Każde wnętrze wymaga więc innego potraktowania.

Gdzie kupować oświetlenie do sypialni?

Każdej osobie nadzwyczaj zależy, aby jej dom prezentował się jak najładniej, wywoływał zachwyt u kolegów. W dzisiejszych czasach dobrze zatroszczyć się o nadzwyczajne przedmioty, jakie pomogą poczuć się doskonale we własnym mieszkaniu.
żarówki

Światło led

Oświetlenie ledowe jest bardziej energooszczędne aniżeli oświetlenie, które mieliśmy jeszcze niedawno w naszych domach. Ogółem oświetlenie typu led nie jest używane tylko w naszych mieszkaniach. Coraz więcej miast decyduje się na wymianę miejskiego oświetlenia właśnie na oświetlenie led. Jak można się domyślić jest to droga inwestycja, ale na sto procent po latach się zwróci. Czemu?
sklep

Trzeba pomyśleć nad zmianą oświetlenia w swoim butiku, aby było estetyczne, nowoczesne a przy tym oszczędne

Każde miejsce potrzebuje dobrego oświetlenia, nieważne czy jest to wnętrze mieszkalne czy firmowe bądź handlowe. W przypadku sklepów, salonów handlowych i marketów oświetlenie spełnia bardzo ważne zadanie, bowiem zapewnia klientom wygodę dokonywania sprawunków, jak również optymalnego obejrzenia prezentowanych artykułów. Dzięki oświetleniu można także wprowadzić miły nastrój w obiekcie, więc warto skoncentrować się na nowoczesnych i eleganckich oprawach oświetleniowych, które spodobają się odwiedzającym i będą pasować do charakteru lokalu.
sklep odzieżowy

Jak wybrać dziś oświetlenie led do swojego marketu

W czasie wyposażenia sklepu odzieżowego spore grono ludzi skupia się jedynie na kwestiach stricte związanych z możliwością sprzedaży, pomijając w większości wypadków kwestie oświetlenia. Dobry sklep powinien odpowiednio zatroszczyć się o własny wystrój, jakiego ważnym elementem okazuje się w tejże chwili odpowiednie oświetlenie całej powierzchni sklepu. Dobrze, przy tym, żeby nie było ono zupełnie jednolite, ale w określony sposób urozmaicone. Świetnie jest zazwyczaj kłaść nacisk dodatkowo określone fragmenty sklepu, chociażby te półki, gdzie leżą towary przecenione. Przydatne okazuje się w tym celu wpisanie w komputerze hasła: Oświetlenie sklepu odzieżowego. W jaki sposób jednak je nabywać?
Lampa na stoliku w kolorze drewna

Przemyślenia dotyczące wyboru lamp w czterech kątach

Frapującym projektem jest zrezygnowanie ze standardowych rozwiązań – lampy da się montować naprawdę wszędzie. Tak jest w przypadku takich świeżych produktów, jak lampy podłogowe. Rozświetlanie pokoju od podłogi może ułatwić poruszanie się po czterech kątach. Lampy podłogowe mogą działac jako drugorzędne źródło blasku. Gdy są zainstalowane, możesz nocą uruchomić kilka świateł podłogowych, nie uruchamiając głównego oświetlenia. W ten sposób nie przebudzisz wszystkich mieszkańców. Nieduże lampy podłogowe możesz zainstalować również na schodach w lokum – radykalnie zmniejszy to ryzyko okropnego wypadku.

Oświetlenie we wnętrzu i na zewnątrz

Obecnie na rynku są produkty bez których to nader trudno jest funkcjonować. Do takich przedmiotów na pewno należą wszelkiego modelu lampy, jakie dają przeróżne światło. Jest ono nam przydatne do wytwórczości, do oświaty, do przyjemności, a też do wypoczynku. Dzięki niemu dużo czynności dnia dziennego można wykonywać także o późnej porze, a nawet w nocy.
żarówki

Czym różni się światło LED od tradycyjnego

Oświetlenie energooszczędne stało się raczej standardem, jednak niewiele wiemy jeszcze o technologii LED. Czy warto wydać więcej na nowoczesne oświetlenie? Niedawno na rynku dostępne są żarówki LED i jeszcze są autentycznym hitem. Cena jednak jest zdecydowanie wyższa od znanych nam świetlówek, więc nieufnie podchodzimy do zakupu. To jednak prawda, że świetlówki LED mogą zmniejszyć zużycie prądu mniej więcej o 90%.
Pod kloszem

Lampy jakich poszukujesz

Istnieje ogromna liczba różnorodnych źródeł światła. Ich forma, a przede wszystkim rodzaj emitowanego światła uzależniony jest od umiejscowienia oraz przeznaczenia. Część z nich służy oświetleniu różnego rodzaju wnętrz, inne służą do sygnalizowania. Standardowym przykładem tych służących do sygnalizowania będzie drogowa sygnalizacja świetlna. Jeżeli chodzi o źródła światła używane w mieszkaniu, to także jest spore zróżnicowanie. Odmienny charakter posiadają lampy do sypialni, a inny te łazienkowe.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.