Nikotyna

E-papieros – niemożliwy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z najbardziej popularnych technologicznych propozycji XX wieku. Mimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za nieszkodliwego szaleńca, dziś jego wynalazek cieszy się popularnością. Na czym polega pomysłowość tego odkrycia? Przede wszystkim na niskiej szkodliwości jego działania. Tradycyjny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie nie mniej niż 200 substancji chemicznych, z których każda oddziałuje negatywnie na nasze samopoczucie.
papieros2

Popularność elektrycznego dymku

Papierosy są złe. Powodują nowotwór płuc. Niszczą układ immunologiczny organizmu. Powodują schorzenia systemu oddechowego. Barwią odpychająco paznokcie. Co najważniejsze, nikotyna niesamowicie do siebie przywiązuje. Pomimo wyliczonych drastycznych faktów, ludzie nie przestają ich palenia. Nałóg idzie w parze ze słabą wolą palaczy.

Moda na e-papierosy

Od dawna w naszym kraju sytuacja miłośników tytoniu pogarsza się. Wymyśla się kolejne ograniczenia prawne. Świeże dociekania naukowe ukazują fatalny stopień oddziaływania substancji smolistych na zdrowie nałogowca. Nie ma co ukrywać, rzucenie nałogu jest niesamowicie trudne i nie wszyscy mogą to przezwyciężyć. Rozwiązaniem na te znaczące sprawy są elektroniczne papierosy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.