Nikotyna
papieros2

Popularność elektrycznego dymku

Papierosy są złe. Wywołują raka płuc. Podkopują odporność organizmu. Wpływają na przypadłości systemu oddechowego. Odbarwiają brzydko palce. Co najważniejsze, nikotyna mocno wpędza w nałóg. Pomimo wyliczonych drastycznych następstw, ludzie nie nie rezygnują z palenia. Uzależnienie współgra ze słabiutką wolą palaczy.

Moda na e-papierosy

Od ostatnich lat w Polsce klimat dla palaczy staje się co raz bardziej niekorzystna. Wymyśla się nowe ograniczenia prawne. Świeże badania wskazują na tragiczny wpływ substancji smolistych na żywotność człowieka. Nie ma co ukrywać, rzucenie nałogu jest bardzo trudne i nie wszyscy potrafią to przezwyciężyć. Ratunkiem na te ciężkie sprawy są elektroniczne papierosy.

E-papieros – niemożliwy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z najbardziej popularnych technologicznych propozycji XX wieku. Mimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za nieszkodliwego szaleńca, dziś jego wynalazek cieszy się popularnością. Na czym polega pomysłowość tego odkrycia? Przede wszystkim na niskiej szkodliwości jego działania. Tradycyjny papieros, oprócz nikotyny, gromadzi w sobie nie mniej niż 200 substancji chemicznych, z których każda oddziałuje negatywnie na nasze samopoczucie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.