Osiedle
Gdańsk

Mieszkania deweloperskie na Pomorzu

W kraju od dawna obserwujemy spadek kosztów u deweloperów. Stolicy Pomorza ta fala obniżkowa również dotyczy. Przeciętnie za metr kwadratowy lokum zapłacimy teraz sześć tysięcy, to o wiele mniej niż w 2011 o zbliżonej porze. W kwestii willi jest jeszcze lepsza sytuacja dla kupujących. Tu ceny za metr spadły aż o pół tysiąca złotych. Aktualnie należy zapłacić przeciętnie cztery i pół tysiąca za metr kwadratowy. Czyli tam samo jeżeli chodzi o domy, jak i mieszkania Gdańsk wykazuje ogólnokrajową skłonność.
Gdańsk

Mieszkaj w Gdańsku!

Gdańsk to jedno z najdynamiczniejszych miast w państwie. Europejskie zmagania futbolowe, które odbyły się w 2012 roku, uczyniły, że ten stary gród jest rozpoznawany wśród europejczyków. Klimatyczne Stare Miasto wabi tłumy wizytujących. Gdańsk oferuje łatwy dostęp do malowniczych plaż. W centrum Gdańska stoją siedziby wielu znanych przedsiębiorstw, a okoliczne lotnisko zapewnia połączenia z wieloma punktami na globie.
mieszkanie ochota

Kwestie, na które powinno się zwrócić uwagę wyszukując mieszkania?

Wybór fajnego mieszkania to nie lada zadanie. W tej sytuacji nie wolno działać szybko i pochopnie, bo może wiązać się to z kiepskim skutkiem. Wybór miejsca do życia, niezależnie ile mamy lat i gdzie przebywamy, powinien być przeprowadzany rozważnie. Oto krótki tekst o tym, na co zwracać uwagę i na co uważać, kiedy szukamy mieszkania.
Poznań

Rynek nieruchomości w miejscowości Wrocław

Od ostatniego kwartału 2011 roku utrzymuje się tendencja spadkowa w cenach lokali na rynku wtórnym i pierwotnym. Zarówno jeśli chodzi o stare i mieszkania odrobinę przekracza przeciętny rodzimy spadek cen metrażu. By daleko nie szukać - miesiąc temu zarejestrowano pięcioprocentową obniżkę. Tendencja ta raczej nie zmieni się w kolejnych miesiącach, bo rozpoczynają się wyjazdy wakacyjne, sezon niekorzystny dla deweloperów.
mieszkania od dewelopera

Przestronne mieszkania znajdujące się na obszarach chronionych.

Rzeszów atrakcyjne miasto położone w województwie podkarpackim, cieszące się niebywale bogatym życiem kulturowym oraz towarzyskim. Jest to jedno z niewielu miast, w których aktualna infrastruktura oraz plany zagospodarowania terenu pozwalają na budowanie coraz to nowoczesnych osiedli.
internet

Dostawcy Internetu Warszawa

Gdy zakłada się Internet domowy, warto przemyśleć jakimi kryteriami należy się kierować. Jedną z nich jest przykładowo szybkość transmisji danych. Powinno się też przemyśleć, czy nie przyda nam się telewizja oraz telefon stacjonarny. Gdy taka opcja nam odpowiada to dostawcy Internetu Warszawa mają wiele promocji i okazji dla osób , które kupują od razu całe pakiety. A gdy interesuje nas sam Internet, cena to najważniejszy wyznacznik, dlatego nie można o niej zapomnieć. Następnym priorytetem, który jest bardzo ważny to miejsce oddziaływania firmy. Niektóre mówią o całym województwie, a inne oferują Internet na osiedlach.
osiedle mieszkaniowe

Zadbaj o dobrą pieczę dla swej wspólnoty mieszkaniowej i budynku, by otrzymać gwarancję, że wszystko jest dopilnowane

Wspólnota mieszkaniowa okazuje się naprawdę ważną komórką, gdyż zajmuje się wszelkimi zagadnieniami związanymi z zastosowaniem obiektu mieszkalnego. Tworzą ją właściciele poszczególnych mieszkań, a nadzór nad jej działaniem zazwyczaj poleca się specjalnym firmom. W ich rękach leży, aby zadbać o należyty stan budynku i zadbać o wszelkie sprawy związane z zawieraniem umów, egzekwowaniem należności i tym podobne.

Od czego zacząć procedurę kupna mieszkania?

Jedna z trudniejszych decyzji w życiu to zakup pierwszego mieszkania Wrocław. Wszyscy szukają promocji, jednak jak ją znaleźć? Lepiej wybierać z rynku wtórnego, czy lepiej pierwotnego? Najważniejsze są brak pośpiechu i spokój. Kupno mieszkania w dużym mieście jest poważnym wyzwaniem. Poszukiwania musimy dopasować do własnychpotrzeb i ułożyć sobie konkretny plan działań. Wszystko musi być zaplanowane, zwłaszcza gdy szukamyprzyszłościowego mieszkania, Wrocław i inne duże miasta zapraszają nowoczesnymi osiedlami.
mieszkania Villa Galicja

Wyjątkowo często osobliwe cechy pewnego dewelopera decydują o liczebności sprzedanych mieszkań

Rynek mieszkaniowy w większych miastach cały czas się rozszerza i żywiołowo działa przez wzgląd na dopiero co powstające osiedla i następne zamyślane inwestycje budowlane.
dom piętrowy

Jakże doskonale się mieszka na Bemowie

Dzielnica Bemowo to wyborne miejsce do przeprowadzki. Kiedyś nieduże osiedle sypialne, przyłączone do Warszawy sześćdziesiąt lat temu, współcześnie prężnie rozwijająca się część stolicy. Od osiemnastu lat stanowi samodzielną jednostkę administracyjną. Jak grzyby po deszczu rosną tu nowe inwestycje i nowoczesne mieszkania. Bemowo posiada hot spoty z bezpłatnym dostępem do sieci dla mieszkańców.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.