Odżywki

Nadeszła pora na pracę nad sylwetką

Przedwiośnie skłania nas do podejmowania postanowień, że przestaniemy całymi dniami tkwić przed ekranem komputera czy telewizorem i zaczniemy dbać o naszą kondycję. Wraz z pierwszymi oznakami wiosny coraz więcej klientów zagląda do sklepów czy działów sportowych, z których powoli znikają już towary związane z zimowym szaleństwem, a na półki sklepowe trafia sprzęt, który wykorzystujemydo sportowej aktywności wiosną i latem.

Stara zasada kulturystów

Zbliża się sezon letni, także wielu z nas chce się prezentować jak najlepiej, kiedy już nadejdzie moment, aby zdjąć koszulkę, niezależnie czy na basenie, czy nad morzem. Służyć temu mają przede wszystkim intensywne ćwiczenia fizyczne. Niektórzy preferują trening aerobowy, inni pływają, jednak najliczniejszą grupę ćwiczących regularnie stanowią stali goście na siłowni.

Pomagamy wybrać sprzęt do siłowni

Kto nie chciałby posiadać własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o pełnym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
Suplementy diety

Które suplementy diety wspomagają ćwiczenia fizyczne?

Obecnie na naszym runku wiele jest aneksów diety, które zdołają przyczynić się do wspomagania treningów. Znaczące jest jednakże, aby wybrać ten najbardziej właściwy, dostosowany do pojedynczych oczekiwań wszelkiego człowieka. Każdy doskonale wie, iż każdy chce dokładnie czegoś innego oraz powinno się pamiętać, że to, co dla jednego jest wyśmienite, dla drugiego wcale musi takie być.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.