Uśmiech

Troszczmy się o zęby

Chyba nie ma innego lekarza, którego tak strasznie się obawiamy. Chodzenie do dentysty przyprawia nas o ciarki na plecach. Najzabawniejsze jest to, że tego lekarza boją się przede wszystkim ludzie w sile wieku. Czy to jednak wystarczający powód, aby nie chodzić do stomatologa wcale? Najświeższe statystyki są wstrząsające. Większość rodaków ma problemy ze swoimi zębami. Najgorsze jest jednak to, że również nasze latorośle cierpią na próchnicę.
Mały Pacjent u dentysty

Olśniewający uśmiech

Mawia się, że zęby człowieka są swoistą wizytówką. Można się domyślać, że prawdopodobnie każdy by pragnął być wartościowany nie przez wygląd, a na podstawie przymiotów osobowości, lecz niestety powinno się twardo stąpać po ziemi. Jest inaczej, większa część ludzi formułuje sądy o jednostce na pierwszym wrażeniu.
piękny uśmiech

Zatroszcz się o własny uśmiech wspólnie z warszawskimi fachowcami

Każdy z nas pragnie być piękny i móc czarować uśmiechem w każdej możliwej sytuacji. Tylko co począć, gdy nasze zęby nie wyglądają tak dobrze, jak bielutkie zęby celebrytów z reklam? Zważywszy na fakt, że obecnie wspaniały ortodonta czy stomatolog nie stanowi najmniejszego kłopotu, faktycznie prosto osiągnąć zdrowy, piękny uśmiech. Warszawa, miasto w naszym kraju wyjątkowo bogate w polecanych fachowców, bez trudu umożliwi każdemu fachową opiekę nad jego zębami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.